Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

kanabis, ależ Ty kur.wa nudny

Wyraziłeś swoją opinię jakie to GTA V będzie ch.ujowe więc tam są drzwi --->

Nie rozumiem po ch.uj wchodzić do tematu i hejtować grę xx razy. Co chcesz tym osiągnąć? Podbić swoje ego? E-penisa? Od koksu chyba coś Ci się z mózgiem stało, bo w Spartakusie też próbowałeś zabłysnąć. Ale się nie udało. :(

Odnośnik do komentarza

Będe tu pisał ile będe chciał :) Po to jest ten temat chyba zeby wyrazic swoja opinie c'nie? 

 

I gdzie ja ją hejtuje? Po prostu dobrze sie bawie bo przed gta4 mało co nie poczułem twojej spermy przez monitor jak sie spuszczałes a wyszło normalne gta. No chyba ze wy tak zartujecie tylko , no albo macie po 16 lat. Jesli tak to moge sie smiac bo jestem starszy i nalezy sie smiac z gimbusów :)

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 

 

Czyli dokładnie tak jak pisałem parę stron wcześniej - że bankowo będziemy mieli jakieś znaki, że jedna z postaci jest na uprzywilejowanej pozycji (akurat dzierży gatling guna i jest gotowa do roz.pierdo.lu:)

 

no niby tak, ale jednak wydaje mi się, że te czerwone ikonki wskazujące, że trzeba się przełączyć na konkretną postać bo inaczej zginie będą występowały częściej.

Odnośnik do komentarza

 

Będe tu pisał ile będe chciał :) Po to jest ten temat chyba zeby wyrazic swoja opinie c'nie? 

 

I gdzie ja ją hejtuje? Po prostu dobrze sie bawie bo przed gta4 mało co nie poczułem twojej spermy przez monitor jak sie spuszczałes a wyszło normalne gta. No chyba ze wy tak zartujecie tylko , no albo macie po 16 lat. Jesli tak to moge sie smiac bo jestem starszy i nalezy sie smiac z gimbusów :)

 

Wydaje mi sie, ze masz problem bo dopada cie starosc. Twoj mozg nie potrafi juz wytwarzac stanu wysokiego zadowolenia po osiagnieciu etapu "zajawka". Zapomniales juz co to. Poza tym twoj przypadek poteguje fakt odbytego odwyku a jako gwozdz do trumny zawod, jakim sie trudzisz. Sklep z grami potrafi zniszczyc chcec do grania i jarania sie nadchodzacym wielkimi krokami GTA V. Pomimo tego, ze grzeje pape na codzien i pokrywam to potrafie postawic swoj ulubiony palnik i termos na kawe, ze piatka pozamiata lepiej niz jamajski natural. Bez urazy Kanabis, ale musisz miec cos nie tak w swoich cyganskich biznes genach, albo zwyczajnie nie widzisz potegi tej gry a nawet ja, prosty robol zauwazam, ze kolejne GTA to takie spelnienie marzen o wirtualnym swiecie. Wiadomo, ze wciaz nie doskonalym ale tak cudownie magicznym, ze juz chce tam byc. Chocby engine mial rzezic bo konsole sa leciwe to ja to przezyje - wierze w Bozie i Grand Theft Auto V.

 

Jak kiedykolwiek będę miał jakiekolwiek nagrody do rozdania w konkursie, to go nie zorganizuję tylko od razu Ciebie nagrodzę :) Well said, sir. Już się zaczynałem obawiać, że to ze mną jest coś nie tak - stary chłop, a jara się grami tak samo jak 20 lat temu, a tu proszę - okazuje się, że mózg działa prawidłowo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...