Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

Będe tu pisał ile będe chciał :) Po to jest ten temat chyba zeby wyrazic swoja opinie c'nie? 

 

I gdzie ja ją hejtuje? Po prostu dobrze sie bawie bo przed gta4 mało co nie poczułem twojej spermy przez monitor jak sie spuszczałes a wyszło normalne gta. No chyba ze wy tak zartujecie tylko , no albo macie po 16 lat. Jesli tak to moge sie smiac bo jestem starszy i nalezy sie smiac z gimbusów :)

 

Wydaje mi sie, ze masz problem bo dopada cie starosc. Twoj mozg nie potrafi juz wytwarzac stanu wysokiego zadowolenia po osiagnieciu etapu "zajawka". Zapomniales juz co to. Poza tym twoj przypadek poteguje fakt odbytego odwyku a jako gwozdz do trumny zawod, jakim sie trudzisz. Sklep z grami potrafi zniszczyc chcec do grania i jarania sie nadchodzacym wielkimi krokami GTA V. Pomimo tego, ze grzeje pape na codzien i pokrywam to potrafie postawic swoj ulubiony palnik i termos na kawe, ze piatka pozamiata lepiej niz jamajski natural. Bez urazy Kanabis, ale musisz miec cos nie tak w swoich cyganskich biznes genach, albo zwyczajnie nie widzisz potegi tej gry a nawet ja, prosty robol zauwazam, ze kolejne GTA to takie spelnienie marzen o wirtualnym swiecie. Wiadomo, ze wciaz nie doskonalym ale tak cudownie magicznym, ze juz chce tam byc. Chocby engine mial rzezic bo konsole sa leciwe to ja to przezyje - wierze w Bozie i Grand Theft Auto V.

 

 

Pieknie to napisałeś mój papamistrzu. 

Raczej nie jest jak piszesz. Dla mnie po prostu szokiem było GTA3 po GTA2. Nie ciągłe ulepszanie tej samej gry. Rozumiałem taką zajawke wtedy, a teraz to dla mnie beka. Ale w sumie jakbym pewnie obleciał jeszcze kącik halo czy czegośtam napewno takich zboczków bym znalazł więcej. 

 

Ja jjot po prostu inaczej widze spełnienie swoich marzeń w konsolowym swiecie. Dla mnie takie coś to przygoda z Finalem 7 lub ostatnio TLOU a nawet prowadzenie realu w pesie. A nie strzelanie i rozjeżdżanie przechodniów. Oczysiście że będzie to mega gra ale bawi mnie ze niektórzyby obciagneli bezdomnemu żeby pograc w gta. No bez przesady. Albo gadanie że jade po gta skoro mówie że to gra 9/10.No bez jaj ,jjot sam przyznaj. 

 

A co do odwyku to własnie dzieki niemu powróciłem do dawnych zainteresowań i czerpania radości takich jak właśnie gry, wypad na ryby czy sport.

Luz

Odnośnik do komentarza

Nie chcę sobie robić spoilerów, to tak 5/10 przeczytałem co tam chłopaki z ign wysmarowali i pospuszczali się nad tym GTA, oj pospuszczali:) Jak rzeczywiście jest tak jak piszą, to czeka nas faktycznie coś wyjątkowego. Mnie bardziej interesują takie drobnostki. Pamiętam jak w RDR po przyjeździe do tej pierwszej wiochy wszedłem do saloonu i tam siedział gość z nogami na stole i bujał się na krześle. Przycelowałem w niego, wszyscy mierzą we mnie, koleś się spier.dolił z taboretu:) I nic się nie dzieje. Mexican stand-off. Schowałem gnata, wszyscy dookoła też, pan dalej brzdąkał na pianinie. Takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Niemiecki PCGames z grubsza. Bez spoilerów, suche informacje o rozgrywce:

 

- grano na X360, gra działała płynnie przez cały czas; wygląda jak na trailerach z minimalnie gorszym aliasingiem,
- każdy policjant i każdy wóz policyjny ma swój oddzielny krąg poszukiwań, a nie tak jak w IV jeden wspólny,
- sprint funkcjonuje tak samo jak w IV,
- zwyczajny chód jest wolny, co ułatwia przemieszczanie się w budynkach,
- strzał w bak kończy się eksplozją pojazdu,
- checkpointy są rozmieszczone z głową,
- SUVami kieruje się nieco ciężej/trudniej niż np. autami sportowymi,
- w jednej z misji redaktorzy prowadzili pociąg, będzie to też możliwe w grze swobodnej,
- do snajperek można zamontować termowizję,
- kiedy redaktorzy przelecieli pod mostem, na ekranie wyskoczył napis "1 z 50",
- zdrowie odnawia się do 50%, potem trzeba szukać apteczek lub jedzenia,
- przejście pomiędzy gameplayem a cut-scenkami jest płynne; nie ma czarnego ekranu.
Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza

 

Niemiecki PCGames z grubsza. Bez spoilerów, suche informacje o rozgrywce:

 

- grano na X360, gra działała płynnie przez cały czas; wygląda jak na trailerach z minimalnie gorszym aliasingiem,
- każdy policjant i każdy wóz policyjny ma swój oddzielny krąg poszukiwań, a nie tak jak w IV jeden wspólny,
- sprint funkcjonuje tak samo jak w IV,
- zwyczajny chód jest wolny, co ułatwia przemieszczanie się w budynkach,
- strzał w bak kończy się eksplozją pojazdu,
- checkpointy są rozmieszczone z głową,
- SUVami kieruje się nieco ciężej/trudniej niż np. autami sportowymi,
- w jednej z misji redaktorzy prowadzili pociąg, będzie to też możliwe w grze swobodnej,
- do snajperek można zamontować termowizję,
- kiedy redaktorzy przelecieli pod mostem, na ekranie wyskoczył napis "1 z 50",
- zdrowie odnawia się do 50%, potem trzeba szukać apteczek lub jedzenia,
- przejście pomiędzy gameplayem a cut-scenkami jest płynne; nie ma czarnego ekranu.

 

1266565169620.gif

Jeszcze niech będzie tak samo płynnie na PS3. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

IGN ma teraz tydzień ekskluzywnych materiałów, a więc:
 

Wtorek, September 3: World's First Grand Theft Auto V Hands-On
Środa, September 4: Grand Theft Auto Online Hands-On
Czwartek, September 5: The Sum of All Peers: Rockstar Discusses How it Built a Next-Gen World on Current-Gen Tech
Piątek, September 6: Another Take on Grand Theft Auto V's Single-Player Campaign
Sobota, September 7 and beyond: ??? (Check back and see!)

Odnośnik do komentarza

@kanabis - ja sam mam malo czasu na cioranie i zdziadzialem, wiem o czym mowie. Dorosle zycie, swoj biznes, rachunki i stany napiecia przedmiesiaczkowego - moge dlugo wymieniac. W tym roku gralem w kilka gier, nawet z kumplami na konsole sie rzadko umawiam. Ale od 10tego mam wolne i waruje jak pies na nowa gre od r*

 

Dla mnie kazda kolejna czesc Gta to cos zupelnie nowego i odkrywczego choc wiem, ze na 1 rzut oka to wciaz ulepszanie gta 3. Jestem fanem tej gry bo jeszcze zadna czesc mnie nie rozczarowala bo czysty fun robil ze mnie znowu dzieciaka. I ja jak malo rzeczy w zyciu jestem pewien - gta v rozwali konkurencje na lopatki i znowu wyznaczy standardy. Jestem trzezwy. Prawie.

Odnośnik do komentarza

warszawa.jpg

 

patrzę na tą i wiele innych reklam z Polski (sam widziałem na żywo już parę) i napawam się dumą że akurat GTA V ma marketing nieporównywalny do żadnej innej produkcji wcześniej. Reklamówki gier od EA kończą się na banerach internetowych na jutubie, GTA V leci na pełnej kur.wie i nie oszczędza żadnych innych gier. IMO to kolejny kamień milowy w branży gierek u nas, pokazuje że nasza rozrywka w kwestii reklamy może być traktowana na równi z filmami czy kredytami gotówkowymi :P

 

To chyba będzie największa premiera tej generacji w Polsce. Jeśli jest u nas ponad 1mln X360 + PS3, a taka Fifa 13 sprzedała się do lutego w 220 tysiącach egzemplarzy, to GTA V spokojnie do końca roku sprzeda się u nas 300 tysięcy egzemplarzy.

 

Cenega tuż po premierze GTA V

 

30488-Woody-Harrelson-crying-money-b-8fc

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cenega przemówiła na fejsie:

 

"[GTA V] Jak na pewno wiecie, premiera najnowszej gry ze stajni Rockstara już za dwa tygodnie. Wielu z Was czeka na informacje odnośnie ceny sugerowanej GTA V. Aby dać Wam czas na spokojną decyzję zakupową, postanowiliśmy wyjaśnić, dlaczego nie jest i nie będzie ustalona cena sugerowana gry GTA V.

Jest to związane ze zmieniającym się, docelowo i długofalowo, modelem sprzedaży dystrybuowanych przez nas gier. Odchodzimy od sugerowania ceny detalicznej sprzedawcom na rzecz indywidualnych ustaleń z poszczególnymi sklepami. W tej chwili to sklepy samodzielnie decydują o cenie produktu. Model taki jest powszechnie stosowany zarówno za granicą, jak i na terenie naszego kraju.

Pamiętajcie, że premiera GTA V już 17 września, mamy nadzieję, że spotkamy się w Los Santos."

 

 

 

bye bye mr -50% :(

 

+ odp na post:

 

"w tej chwili istnieje odgórny zakaz promowania i reklamowania tego tytułu w oparciu o akcje polegające na znacznym obniżeniu ceny. Innymi słowy - kod nie może zadziałać na GTA V.

Co do zniżek Kompanii w przyszłości - pracujemy już nad przemodelowaniem programu, aby w przyszłości zniżki działały niezależnie od podania ceny sugerowanej.
"

Edytowane przez Kyo*
Odnośnik do komentarza

 

Niemiecki PCGames z grubsza. Bez spoilerów, suche informacje o rozgrywce:

 

- grano na X360, gra działała płynnie przez cały czas; wygląda jak na trailerach z minimalnie gorszym aliasingiem,
- każdy policjant i każdy wóz policyjny ma swój oddzielny krąg poszukiwań, a nie tak jak w IV jeden wspólny,
- sprint funkcjonuje tak samo jak w IV,
- zwyczajny chód jest wolny, co ułatwia przemieszczanie się w budynkach,
- strzał w bak kończy się eksplozją pojazdu,
- checkpointy są rozmieszczone z głową,
- SUVami kieruje się nieco ciężej/trudniej niż np. autami sportowymi,
- w jednej z misji redaktorzy prowadzili pociąg, będzie to też możliwe w grze swobodnej,
- do snajperek można zamontować termowizję,
- kiedy redaktorzy przelecieli pod mostem, na ekranie wyskoczył napis "1 z 50",
- zdrowie odnawia się do 50%, potem trzeba szukać apteczek lub jedzenia,
- przejście pomiędzy gameplayem a cut-scenkami jest płynne; nie ma czarnego ekranu.

 

Jak dla mnie rewelacja. W moim przypadku największą bolączką był wybór platformy. Teraz już wiem, że biorę na X360.

Odnośnik do komentarza

 

 

Niemiecki PCGames z grubsza. Bez spoilerów, suche informacje o rozgrywce:

 

- grano na X360, gra działała płynnie przez cały czas; wygląda jak na trailerach z minimalnie gorszym aliasingiem,
- każdy policjant i każdy wóz policyjny ma swój oddzielny krąg poszukiwań, a nie tak jak w IV jeden wspólny,
- sprint funkcjonuje tak samo jak w IV,
- zwyczajny chód jest wolny, co ułatwia przemieszczanie się w budynkach,
- strzał w bak kończy się eksplozją pojazdu,
- checkpointy są rozmieszczone z głową,
- SUVami kieruje się nieco ciężej/trudniej niż np. autami sportowymi,
- w jednej z misji redaktorzy prowadzili pociąg, będzie to też możliwe w grze swobodnej,
- do snajperek można zamontować termowizję,
- kiedy redaktorzy przelecieli pod mostem, na ekranie wyskoczył napis "1 z 50",
- zdrowie odnawia się do 50%, potem trzeba szukać apteczek lub jedzenia,
- przejście pomiędzy gameplayem a cut-scenkami jest płynne; nie ma czarnego ekranu.

 

Jak dla mnie rewelacja. W moim przypadku największą bolączką był wybór platformy. Teraz już wiem, że biorę na X360.

 

 

Bo? Ludzie z innych serwisów grali na PS3 i też mówili, że działa płynnie.

Odnośnik do komentarza

Lolz, na quiza chce tu odpowiadać. :(

 

Zaraz poszukam tej zapowiedzi gdzie była mowa o ps3, chyba to na cvg było.

 

http://www.computerandvideogames.com/403297/previews/preview-gta-v-rewrites-the-open-world-rulebook-again/

 

Demo odpalane na PS3. Chodzi płynnie. W to samo demo też większość serwisów grała i też padały informacje, że wersja z ps3 i działa zadziwiająco płynnie. IGN zapewne też dostało demo, ale ciut dłuższe. Wszystkie gameplaye ponoć też są wersjami z PS3. Chociaż nikt nie pisze o doczytywaniu się tekstur co jest okropnie dziwne. 

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...