Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Wielka prośba! Przetłumaczy ktoś co tu jest dokładnie napisane? bo te translatory to takie go-wno, że masakra ;/ 

 

Już tłumaczę: sra,nie w banie przestańcie wreszcie się tym przejmować, bo to są bzdury! Cholera, przeszedłem grę na X360 mają obie płyty zainstalowane na HDD i nie doświadczyłem żadnego z tych problemów! Ile razy można to jeszcze pisać? Czemu się tak martwicie na zapas? Jak będzie źle to zaczniecie kombinować, a do cholery, nie będzie.

Odnośnik do komentarza

 

Wielka prośba! Przetłumaczy ktoś co tu jest dokładnie napisane? bo te translatory to takie go-wno, że masakra ;/ 

 

Już tłumaczę: sra,nie w banie przestańcie wreszcie się tym przejmować, bo to są bzdury! Cholera, przeszedłem grę na X360 mają obie płyty zainstalowane na HDD i nie doświadczyłem żadnego z tych problemów! Ile razy można to jeszcze pisać? Czemu się tak martwicie na zapas? Jak będzie źle to zaczniecie kombinować, a do cholery, nie będzie.

 

 

Ja to samo, jedynie podczas otwarcia gry już w LOS Santos kiedy Michael spaceruje, jest taki pop up, że aż oczy wystawiłem, ale to tylko podczas samej scenki. Może to ludzi myli potem albo jest mikor popupik nie zauważalny dla normalnego człowieka albo coś się dogra wolniej  raz na ruski rok.  NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK W GTA IV DO JASNEJ CHOLERY ! :D

ja miałem dwie "usterki" raz jechałem na pełnym gazie viperem i gra dwa razy na ułamek sekundy jakby się zatrzymała i poszła dalej, za tym drugim faktycznie nie było tekstur. Drugi raz, po zgonie gra się zawiesiła, czarny ekran i tylko to kółeczko na dole się kręciło i nie mogło nakręcić ;) Mówię to po blisko 15h grania i jakiś 16 misjach. Więc nie ma tragedii c'nie ? ;) Instalujcie obydwie płyty, to wydłuża życie konsoli a w Los Santos spędzicie duuuuuuuuużo godzin.

 

 

Teraz o grze trochę. Trevor to karate mistrz ostatnich 50 gier w jakie grałem, wiedziałem, że to cham i bydle ale że aż takie to bym się nie spodziewał :D 

Losty

 

[*]

 

Yousif z Ballady wygrał w IV a w V  póki co upośledzony Wade zdobywa Oscara za rolę drugoplanową.

z ciekawostek :

- policja po aresztowaniu zabiera kaucje i amunicje do giwer

- "szał" Trevora czyli jego special wrzuca ciary na plecy - kapitalny filtr i dzwięk. Podczas tego trybu zwykły kałach zmienia się w armatę. Najlepszy sposób na wysadzenie samochodu itp.

-

te kilka misji które skończyłem Michaelem i Frankiem były dość jajcarskie i lajtowe, Trevor póki co robi większą zadymy, dużo strzelania i wybuchów

 

- pewnie było pisane 100 razy ale w tej części naprawdę jest na co wydawać kasę i są to bardzo użyteczne zabawki :)

- mały edit : jeśli kradniemy furę z parkingu naoczny świadek też wzywa psiarnię

- jeśli z premedytacją przywalimy w radiowóz podczas pościgu zwiększa nam się wanted level do dwóch gwiazdek.

- w Los Santos i na "prerii" jeżdżą różne radiowozy.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Eee to w takim razie mnie to i tak nie dotyczy, bo mając dysk 20 GB w moim zabytkowym już Xie i tak nie mogę zainstalować dwóch płyt, bo z tych 20 GB dostępne dla użytkownika jest tylko jakieś 14-15 GB, resztę zajmuje system, a jakbym chciał zainstalować dwie płyty to potrzebowałbym ok. 16 GB wolnego miejsca. A tak swoją drogą to się zdziwiłem, że obie płyty można zainstalować, bo przecież cały czas aż do dzisiaj była mowa o tym, że trzeba zainstalować jedną, myślałem że tej drugiej nawet nie będzie się dało zainstalować. 

Odnośnik do komentarza

A dlaczego miałoby się nie dać? Zachowujecie się jakby to nowość była. Fallout 3 GOTY czy Battlefield 3 miały dokładnie do samo: na jednej płycie dane do zrzucenia na dysk, a druga płyta to normalna gra, którą opcjonalnie również można zainstalować na dysku, cała zagadka i tajemnica.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie sobie odświeżam wszystkie trailery w takiej kolejności w jakiej się ukazały i zamierzam za chwilę obejrzeć pierwszy raz ten gameplay trailer  :)

Jakbyś ktoś chciał to podaję jak na tacy: 


trailer #1 - http://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs 

​#2 - http://www.youtube.com/watch?v=Vzue74y7A84 

#3 - http://www.youtube.com/watch?v=1pWwsyGBbsE 

# 4 - http://www.youtube.com/watch?v=7fHMHIJ0IYA 

# 5 - http://www.youtube.com/watch?v=xbicBCXy7f4 

# 6 - http://www.youtube.com/watch?v=CAPeinIvs6U - ten myślę, że nie wszyscy widzieli  :)

Edit. Coś jest nie tak, w edytowanym poście widzę cały czas wszystkie 6 trailerów, a po zapisaniu zmian w poście wyświetla się tylko pierwszy :|

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

mesjasz_plakat_mini.jpg

 

Powrócił, a my razem z nim.

 

XKWp3zz.png

 

 

 

Po ponad pięciu latach od premiery poprzedniej pełnoprawnej odsłony Grand Theft Auto, doczekaliśmy się GTA V. Rodziło się ono w niemałych bólach. Pod koniec października 2011 roku R* obwieściło miastu i światu, iż 2 listopada ukaże się trailer do ich najnowszej produkcji. Po tym dniu nastąpiła bardzo długa cisza, która trwała aż do lipca kolejnego roku, gdy ujawniono pierwsze screeny z gry. Ta sytuacja powtarzała się wielokrotnie, gdy wypuszczenie kilku obrazków było poprzedzone długotrwałym oczekiwaniem. Czekaliśmy na screeny, czekaliśmy na trailery, czekaliśmy co miesiąc na okładkę Game Informera. Doczekaliśmy się jej w październiku, kiedy ogłoszono również Wiosnę 2013 jako datę premiery V. Wszystko szło dobrze, pojawiały się nowe materiały i nic nie zapowiadało tego, co wydarzyło się w styczniu bieżącego roku. Nagła cisza przerodziła się w 17.09.2013 zakomunikowane 31 stycznia. No cóż, życie. Po kolejnym okresie suszy od marca ruszyła lawina, która zatrzymuje się dopiero dzisiaj. Prawie dwa lata czekania od pamiętnego ujrzenia loga gry kończy się tu i teraz, kończy się dzisiaj. Prawdziwa huśtawka emocji i przewidywań znajdzie swoje potwierdzenie, czy też zaprzeczenie, właśnie teraz, od dzisiaj. 17 września roku Pańskiego 2013 właśnie nadszedł. Czekanie się skończyło. GTA V się zaczęło.

 

 

WITAJCIE W LOS SANTOS!

 

279231461_640.jpg

 

i Blaine County, ale nie miałem skąd ukraść obrazka : (

 

 

Każdy spoiler ma być oznaczony spoiler tagiem, dokładnie tak jak to opisał Colin w tym miejscu W przeciwnym wypadku bardzo się pogniewamy :(

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...