Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Przegrałem w golfa, wyszedłem z pola wkur'wiony jak 150 i zacząłem rozwalać te ekskluzywne furki kijem golfowym (pięknie pękają szyby oraz wgniecenia powstają) - typowy midlife crysis. 

 

A wcześniej na dziarke skoczyłem Trevorem 

 

1238322_623008641054712_218508386_n.jpg

 

12/10 GAME OF THE UNIVERSE 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jestem pod wielkim wrażeniem, jeżeli chodzi o misje fabularne. 9 pierwszych misji w IV polegało na:

 

a)zawiezienie brata do domu

b)zgubienie goniących nas gangoli

c)naje.banie jednemu typowi

d)z punktu A jedziemy do B, potem do C komuś naje.bać i wracamy do A

 

A w V, przez 9 misji:

 

 

a)wyrwałem fundamenty domu

b)goniłem razem z moim psem typa po wagonach

c)odbijałem syna ze skradzionej łódki

d)uciekałem w retrospekcji po wykonanym napadzie

e)porwałem typa dla okupu

f)uciekałem pod dachach z fabryki, gdzie zostałem wrobiony przez wrogi gang

 

 

 

Jeżeli taka tendencja utrzyma się do końca (bo już nawet nie musi znacząco rosnąć), to nie mam pytań.

 

Pytanie do tych, co są dalej i do ravena: Utrzyma się?

 

Siedzę i myślę, co mógłbym wytknąć piątce. Jakąś poważną wadę, której z czystym sumieniem wpisałbym do tabelki na końcu recenzji w gazecie. No nie wiem, na razie bym się ograniczył do tego, że nie ma możliwości słuchania radia z własną muzyką. Tyle. Więcej grzechów nie pamiętam. Jak tylko odpalam V, to przepadam w zaje.bistości tego tytułu.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

 

słyszałem , że jest ggdzieś ukryty "skarb" - pieniądze - 500.000$. Wskazówki są na mapie z kolekcjonerki po podświetleniu ultrafioletem. Wie ktoś gdzie to znaleźć??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

map1x4ib3.jpg

map29ifxq.jpg map3v5d9t.jpg 

 

 

T.P.E - Trevor Philips Enterprises. 

Weaponry, narcotics, intimidation and casual wear. 

Lago Zan Cudo. 

Great Ocean, Highway north, 

through north Chumash, 

0.5 miles past Raton Canyon.

When guard rail ends, 

follow the dirt road down the docks. 

Bring $500,000 cash.

 

 

Wow. To jest na serio? Pora zaopatrzyć się w lampę UV 0_o

 

cholera czy tylko mi to nic nie mówi gdzie znaleźć ten skarb?? jest kawałek mapy ale nie mam pojęcia gdzie go szukać...

Odnośnik do komentarza

Skonczylem pierwszy skok i teraz wiem dlaczego Rockstar zrobilo taki model jazdy a nie inny i dlaczego zniszczenia sa takie a nie inne.

Chodzi po prostu o dynamike. Gdybysmy co chwile spadali z motoru to bysmy mieli w(pipi) a nie fun. Zobaczycie to przy pierwszym skoku. Zobaczycie i docenicie w calosci krok Rockstar w aspekcie modelu jazdy, ktory jest moim zdaniem swietny. Mix 4 i SA. W ogole skok poszedl w 100% po mojej mysli i po cichu. Swietna rzecz.

Tak samo przy wyscigach. Z takim modelem jazdy wyscigi sa po prostu zywe i dynamiczne.

W dodatku jak jezdze tak sobie po kiescie to serio czasem mi sie wydaje ze to nie jest gra tylo real, bo tak jest wszystko odwzorowane, tak wyglada, swiat ŻYJE. To jest cudowne.

A tenis. O matko jaka cudowna rzecz. Chyba z pol godziny gralem. Juz nie moge sie doczekac golfa, ale na razie mam go niedostepnego.

Mam na liczniku z 6, moze 7h i co chwile cos mnie zachwyca, smiej sie z malych rzeczy, bo daja mi mnosrwo fhnu.

A Trevor to najlepiej srworzona postac ever. W ogole taki mindfuck gra mi zaserwowala fabularnie w jednen scenie ze WOW.

 

Az mi sie smutno zrobilo. :(

 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze wczoraj pisalem, ze lepiej kupic gre w sklepie bo kurier lub wysylka czesto sie spozniaja, niestety szybko przekonalem sie, ze tak nie jest - jednak czasami lepiej zlozyc preordera bo w przypadku takich gier jak GTA V moze sie okazac, ze po prostu nie bedzie jej w sklepach.

 

Tak wlasnie bylo, przejechalem wczoraj dziesiatki kilkometrow i odwiedzilem kilka sklepow w poszukiwaniu wersji na Playstation 3, jednak bezskutecznie bo byla wyprzedana. Zostala co prawda wersja na X360 i mam ta konsole, ale ta wersja mnie akurat nie interesuje. Wczoraj na liscie znajomych na PS3 wielu gralo w GTA V, a ja niestety nie, musze czekac na nowa dostawe, szkoda.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

wczoraj o 17 odpalilem i wylaczylem konsole okolo 2 w nocy. mialem wziac na dzisiaj wolne, ale stwierdzilem, ze nie ma sensu. teraz troche zaluje bo jeszcze bym pogral.

 

doszedlem do momentu spotkania trevora z michaelem czyli

 

gonienie lazlow

 

 

nie wiem nawet od czego zaczac. gra jest po prostu genialna. grafa (chociaz tlou jest ladniejsze), muza, ogrom swiata. juz wszystko zostalo napisane.

 

bardzo zaskoczyl mnie natomiast trevor. spodziewalem sie czegos innego, a tu od poczatku dostalem buta na ryj. na trailerach przedstawili go jako postac typowo komediowa, a w grze sie okazalo, ze typ jest psycholem nie z tej ziemii. sam poczatek jak sie pojawia, no (pipi)a xD 

 

kazde gta bylo niepoprawne politycznie itd. ale ten koles w pojedynke przebija wszystko co bylo wczesniej razem wziete.

 

"jedziemy, po drodze bedziesz mi walil konia. zartuje. obciagniesz mi." mysle, ze to nie byl zart xD

 

franklin pasuje mi najmniej, nienawidze sluchac murzynskiego slangu. "ju pank es", "szit hołmi" co 5 sekund. natomiast majkel i trevor mi to rekompensuja.

 

misje sa genialne, szczegolnie napady no i misje trevora.

 

trevor ku,rwa xD z ta generacja zawsze bedzie mi sie kojarzyl trevor ktory

na dzien dobry zapina od tylu ashley z lostow

 

 

gra rozpie.rdala. na chwile obecna skupiam sie na fabule, nie jestem fanem rozwlekania historii. przechodze gre w miare plynnie, na zabawe przyjdzie czas pozniej.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze misje za mną, jestem w szoku jak R* ogarnęło obecną generację wyciągając taka grafikę na 7-letnim sprzęcie. Dialogi genialne, czarnuchy tak mówią, że nie zawsze jestem w stanie ich zrozumieć, dobrze że są napisy. Voice acting, filmowe przerywniki klasa sama w sobie. Coś na co mógłbym narzekać na razie nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze wczoraj pisalem, ze lepiej kupic gre w sklepie bo kurier lub wysylka czesto sie spozniaja, niestety szybko przekonalem sie, ze tak nie jest - jednak czasami lepiej zlozyc preordera bo w przypadku takich gier jak GTA V moze sie okazac, ze po prostu nie bedzie jej w sklepach.

 

Tak wlasnie bylo, przejechalem wczoraj dziesiatki kilkometrow i odwiedzilem kilka sklepow w poszukiwaniu wersji na Playstation 3, jednak bezskutecznie bo byla wyprzedana. Zostala co prawda wersja na X360 i mam ta konsole, ale ta wersja mnie akurat nie interesuje. Wczoraj na liscie znajomych na PS3 wielu gralo w GTA V, a ja niestety nie, musze czekac na nowa dostawe, szkoda.

a z ciekawości, jakie miasto? Ziomek wczoraj luźno wieczorem kupił w Realu (Gdansk - Przymorze) za 199zł z kodem na "POLEĆ STEROWIEC ATOMIC". W Empiku też leżą.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj popykałem 3h :)Mimo mega hypu nie była to dla mnie miłość od pierwszego wejrzenia:) przez pierwsze 15minut :)Model jazdy oj model jazdy ,ogolnie juz jest spoko, ale jest mega czuły i wymaga przyzwyczajenia.Tłumaczenie to małe mistrzostwo świata. Na razie krece sie po miescie,chciałem buchnac samolot i odkryc mape,ale mówie odkryje ja na lądzie podczas przechodzenia, zeby jakieś miejscówki nie przegapić.Misje rożnorodne,jestem dopiero po planowaniu pierwszego skoku.Muza w radiu bardzo daje rady.Obawiałem sie małego ruchu i na ulicach i na chodnikach,ale niepotrzebnie,to miasto żyje :)Randomowe wydarzenia niszcza system,najbardziej rozwaliła mnie babka błagajaca o pomoc bo tłuka jakaś laske,no to ide za nia i nagle wyskakuje mi trzech nyggasów z pukawkami  i dawaj szmalec,zapomniałem, ze Michael ma bullet tima i niestety poległem :)Zaliczyłem też wizyte w strip clubie i rozwalilo mnie to,ze wypad skonczył sie u laski na chacie.No kurde motywy,motywiki rewelacja :)Grafika na poczatku bardzo dobra,ale nie porażała dopóki nie zobaczyłem dnia o róznych porach,cieniach,w nocy stoje na swiatłach i widze na tyle samochodu swiatła zblizajacego sie za mna auta,duzo by pisać,jestem pełen podziwu naprawde ze z tych starych maszynek wyciagneli w sandboxie taki poziom :)Pewnie tak jeszcze czegos zapomniałem ,a przez 3h było sporo pozytywnych wrażen,a jeszcze tyle przede mna....  Cieżki dzień mnie czeka w pracy,Los Santos czeka :D   

Odnośnik do komentarza

a z ciekawości, jakie miasto? Ziomek wczoraj luźno wieczorem kupił w Realu (Gdansk - Przymorze) za 199zł z kodem na "POLEĆ STEROWIEC ATOMIC". W Empiku też leżą.

Dzieki za info, ale do Gdanska raczej mam daleko bo za granica jestem. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...