Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

zwrocilem uwage tez na jedna fajna rzecz. jak jedziemy fura i postacie gadaja miedzy soba i np. przydzwonimy w miedzyczasie, to osoba ktora cos mowila, naturalnie przerywa i jak ruszamy dalej to powtarza cale zdanie, ale wychodzi to naturalnie jakby rzeczywiscie chciala powtorzyc. czasami drugi rozmowca tez pyta np. "what?:

Odnośnik do komentarza

Nie lam sie, ja musze czekac jeszcze 2tyg zanim zagram, a na domiar zlego kazdy dzien w pracy spedzam czytajac tematy o GTA i wyobrazajac sobie te wszystkie kozackie akcje :)

Dzwonilem do sklepu i moooze dzisiaj bedzie jakas dostawa, mimo wszystko nie chcialem liczyc na samo szczescie i postanowilem zamowic, wiec jesli bedzie to mnie powiadomia i pojade odebrac.

Poki co fail z mojej strony, ze wczesniej nie zamowilem, ale wysoka cena preorderu skutecznie mnie odstraszyla, wczoraj byla troche lepsza i oby taka byla po oczekiwanej dostawie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

jak była na poczatki akcja z odbiorem motoru z garazu w zaułku, przez przypadek strzeliłem w jakiś wiekszy zbiornik z gazem,jak wywaliło to była masakra   :D Marzy mi sie sandbox ze zniszczeniami jak BF albo Red Faction.

Psy juz od 2 gwiazdek  zaczynaja byc delikatnie upierdliwi. 

 

Nemesis,mam to samo jakoś mi sie nie chce zaczynac zadym,chyba ze ktos zacznie :)

Edytowane przez sprutus
Odnośnik do komentarza

Dokładnie + manualne celowanie i jest naprawdę trudno, ja prawie zginąłem w 1 misji z Lamarem bo poleciałem klasycznie do przodu na Jana, przyjąłem 3 kulki i nagle życie na czerwono :D Najbardziej na mnie wrażenie robi co chwila jakiś smaczek, drobny szczegół tak jak to przerywanie dialogów przy dzwonie, wczoraj jechałem przez miasto i odpalił się randomowy event

 

 

ktoś lasce ukradł torebkę przejechałem typa, wziąłem torebkę, dostałem 500$, laska się drze żeby jej oddać a ja odjechałem :D Później jakaś kurtyzana też wołała o pomoc, że jakaś awantura w rodzinie, biegne za nią za dom, a tam 3 typków z giwerami, że mam oddać hajs zanim zdążyłem pierwszego ustrzelić już leżałem w grobie

 

 

Ilość rzeczy odciągających od wątku głównego masakruje, wczoraj 2 godz grałem w golfa byle tylko zejść poniżej par, a potem byle tylko poprawić pozycję na liście gangu PSXE :potter:

Odnośnik do komentarza

Właściwie to nawet nie jest taki konkretny skok, graj sam zobaczysz. Misje w tej grze są zayebiste, po prostu. Wszystkie specjalne stroje jakie mamy na sobie podczas skoków (oprócz jednego chyba) można potem przywdziać ;].

Odnośnik do komentarza

zwrocilem uwage tez na jedna fajna rzecz. jak jedziemy fura i postacie gadaja miedzy soba i np. przydzwonimy w miedzyczasie, to osoba ktora cos mowila, naturalnie przerywa i jak ruszamy dalej to powtarza cale zdanie, ale wychodzi to naturalnie jakby rzeczywiscie chciala powtorzyc. czasami drugi rozmowca tez pyta np. "what?:

 

O, to jest za(pipi)iste. W starszych odsłonach tekst się urywał i nic się nie dało zrobić.

 

 

 

Ja tam nie rozumiem co się tak dopjerdalacie o ten model jazdy. Mi on kompletnie nie przeszkadza bo nie ma to jak sobie pośmigać po LS i zapuścić West Coast Classics. Na której stacji są Waszym zdaniem najlepsze kawałki?

 

FlyLo FM

Los Santos FM

Space

Los Santos Rock Radio

Non stop pop fm

West Coast Classics

Na zmianę bujam się przy tych. Wszystkie zaje.biste.

Odnośnik do komentarza

Raven jestem przed drugim skokiem 

 

Kontenerowiec

 

A gram ciągle same misje ponad 15h i nie mam połowy wątku fabularnego? 

 

Statystyki, Lista 100%, tam macie ile misji macie jeszcze przed sobą. Nosz kuźwa, poogarniajcie najpierw o czym Was sama gra informuje, później pytajcie :P. Nie mam spisu misji w głowie, dodatkowo to jest GTA, masz różnych zleceniodawców w tym samym czasie i ta sama misja może być 25 albo 35...

Odnośnik do komentarza

Ja zmienia radia w zależności od postaci, Franklin to oczywiście West Coast Classics, Michael non stop pop (nawet nie wiedziałem, że tyle znanych kawałków ze słyszenia jest, bo po nazwach kojarzyłem może połowę :P ) albo Space, Trevor LSRR albo Rebel Radio :D Jakoś większa wczuwę wtedy mam w klimat kiedy rzucam fakami w przejeżdżająca policję ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...