Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz przynajmniej wiem, że ta recenzja jest niezależna od czasopisma, więc jest jeszcze nadzieja. Niemniej w tej wypowiedzi chodziło mi o całkowite pogrzebanie zainteresowania CDA. Niekiedy kupowałem kolejny numer, jeżeli w środku znajdowały się ciekawe teksty. Nie pamiętam natomiast, kiedy ostatnio w ogóle odpaliłem płytkę od nich.

Odnośnik do komentarza

Czemu nie ma rangi PSYCHOFANI GTA V? Byłbym chętny, ta gra mną zawładnęła oO

 

btw będziecie szukać osobiście 50 części listu czy olejecie temat ewentualnie skorzystacie poradników? Bo znalezienie wszytskich 50 znajdziek na taaaaaaaaaaaaaaaaaaakim terenie może być mega wyzwaniem i planuje się tego podjąc po wątku głównym z którym też mi się nie spieszy bo nie chcę żeby tak przygoda się skończyła:D

 

Ja w ogóle wczoraj myślałem, byśmy założyli temat i własnymi siłami znaleźli wszystki 50, co Wy na to :)? Ja już jedno mam :P.

Odnośnik do komentarza

Mapka pokazuje listy i statki ufo.

W grze są jeszcze odpady, ale to fajnie się szuka samemu dzięki radarowi w łodzi podwodnej. 

Są też części statku pod wodą(po wykupie doków pojawia się ?) i również łatwo to znaleźć, bo pokazują się okręgi kolorowe, a przy podpłynięciu pokazuje się nam sonar i przy punkcie tylko nurkujemy, zdobywamy i płyniemy do następnego. Przy okazji, w dnie oceanu można znaleźć również gotówkę, apteczki jak i bronie. ;)

 

Faktycznie wszystko co do zrobienia jest zaznaczone w social club ;], będę robił 100% tylko znowu te trofea online ;/

 

 

 

Skoków nie ma, albo ja nie umiem znaleźć, a za to jest trofik. :P

 

Znajdźki w tej części są mega przemyślane. Szacun. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Skoki sa - na wielopoziomowym parkingu wczoraj jeden zrobilem i pokazalo mi ze jest ich w sumie

50 czyli troche malo jak dla mnie bo mapa jest przeciez calkiem spora

 

 

Czy za znajdzki cos sie dostaje ? Tak jak np. w GTA 3 za 10 dostawalismy bron pod kryjowka.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

Czemu nie ma rangi PSYCHOFANI GTA V? Byłbym chętny, ta gra mną zawładnęła oO

 

btw będziecie szukać osobiście 50 części listu czy olejecie temat ewentualnie skorzystacie poradników? Bo znalezienie wszytskich 50 znajdziek na taaaaaaaaaaaaaaaaaaakim terenie może być mega wyzwaniem i planuje się tego podjąc po wątku głównym z którym też mi się nie spieszy bo nie chcę żeby tak przygoda się skończyła:D

 

Ja w ogóle wczoraj myślałem, byśmy założyli temat i własnymi siłami znaleźli wszystki 50, co Wy na to :)? Ja już jedno mam :P.

 

 

Można, chociaż nie wiem czy góra na ten temat pozwoli :D Ja na razie mam 2/50 jedną która ty pokazałeś w spiolerze (byłem tam wcześniej i nie zauważyłem, ale jeszcze nie wiedziałem jak to wygląda) a drugą znalazłem przypadkiem bo była 10 metrów od miejsca gdzie był trevor jak na niego przełączyłem. Ciekawe ile z tych fragmentów listu jest w naprawdę ciężkich miejscach typu zbocze góry, gęsty las albo ogólnie jakieś totalne za(pipi)e gdzie niczego nie ma :P

Odnośnik do komentarza

 

Czemu nie ma rangi PSYCHOFANI GTA V? Byłbym chętny, ta gra mną zawładnęła oO

 

btw będziecie szukać osobiście 50 części listu czy olejecie temat ewentualnie skorzystacie poradników? Bo znalezienie wszytskich 50 znajdziek na taaaaaaaaaaaaaaaaaaakim terenie może być mega wyzwaniem i planuje się tego podjąc po wątku głównym z którym też mi się nie spieszy bo nie chcę żeby tak przygoda się skończyła:D

 

Ja w ogóle wczoraj myślałem, byśmy założyli temat i własnymi siłami znaleźli wszystki 50, co Wy na to :)? Ja już jedno mam :P.

Mysle ze formuowe szukanie sprawilo by wiecej frajdy, ale mozna poczekac do GTA Online, bedzie sie grupa szukalo znajdziek :) Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

to prawda, że wersja GTA dla cebulaków ma gorszą grafikę?!

przeczytajcie porównania a nie siejcie plotów. Ponoć wersja z psn wolniej doczytuje tekstury i ma ciut więtkszy popup. Prócz tego oczywiście wygląda identycznie i chodzi identycznie. Ja zrobiłem w swojej konsoli restore database i defragmentacje w menu serwisowym i dosłownie nic mi się nie doczytuje więc nie wiem o co takie wielkie halo

Odnośnik do komentarza

Optymalne doznania gry będą zapewnione w ten sposób:

a)PS3 - płyta

b)360 - 1 płyta zainstalowana na dysku, 2 na pendrajwie

 

Grając na PS3 jestem pod wielkim wrażeniem. Chyba pierwsze GTA od czasu VIce City, gdzie tekstury nie odczytują się przed nosem.

Odnośnik do komentarza

Dobra..to teraz ja dorzuce swoje 3 grosze do tego tematu.

 

Gre mialem kupic na spokojnie jak szal troszke ucichnie i ceny troszke spadna.Wczoraj jednak bedac w markecie nie dla idiotow,majac w glowie wszystkie recenzje,opinie,podniety z forumka itp dalem sie porwac i wyrwalem swoja kopie(x360).

Pierwszemu odpaleniu towarzyszyl mi spokoj,nie mialem zbednej podniety ,,o ku.rwa o ku.rwa najpierw pojade tu a potem zobacze to!,,Ostrzegam ze jestem osoba ktora swoje juz w zyciu przegrala(bron boze nie mylcie z stwierdzeniem ,,w co to ja nie gralem,,),ktora gry zaczely juz dawno temu nudzic i sprzedala caly swoj sprzet zbierany za mlodziaka w pizdu jakis czas temu zostawiajac tylko starego xklocka z seria skate. i skyrim.

 

Leci instalka..fajne artworki ale za ten czas przelaczylem na jakis program w tv.Skonczyla sie..o! wloz 2 plyte.Pyk..gra sie odpala.

Prolog kozak..juz mozna zauwazyc swietna animacje postaci,gadki kozak - tutaj gta nigdy nie zawodzilo.Zaczyna sie intro czyt.napisy i pokazywanie miasta i okolic.Lekkie wtf bo w niektorych momentach widze bezczelnie jak doczytuja mi sie tekstury itp pierdy.Zaczyna sie wlasciwa gra i zaczynam podziwiac jak to wszystko ladnie sie prezentuje...wszystkie podniety ktore czlowiek czytal i ogladal sie sprawdzaja.Gra jest swietnie wykonana jak na takiego sandbox-a teren do zwiedzania wydaje sie przeogromny,animacje postaci na bardzo wysokim poziomie,delikatny pop-up ktory praktycznie mi nie przeszkadza,ogrom aut na drogach,SWIETNY draw distance,gra swietnie sie prezentuje w dzien jak i w nocy(swiatla aut,budynkow w oddali),cienie,oswietlenie.Jeszcze nie bylem swiadkiem spadkow animacji(nie robilem tez mega dymu..max 3 gwiazdki)..ale jesli takowe beda jestem im to w stanie wybaczyc przy tym co widze na ekranie.Sam gameplay to gta w najlepszej postaci..gadki,humor juz widze ze fabula mnie rozpieprzy na drobne.Chyba nie ma sensu za bardzo pisac to co juz zostalo tutaj napisane wiele razy.Ja jeszcze dodam od siebie ze ta gra w jakis sposob ponownie rozpalila moj pociag do grania,cioranie nawet przez te 4 godziny wczoraj sprawilo mi OGROMNA frajde i cieszylem sie z tego jak dziecko..wracaly uczucia ktore mi towarzyszyly za czasow grania w gta1 jak i gta 3.Czy to samo w sobie nie jest warte 200zl?

 

Na weekend kupuje zapas browara i ,,roz(pipi)e,, ta  gre :sorcerer:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...