Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Może dlatego wtedy było wszystko spoilerem bo było PRZED premierą i grali sami piraci? No kurde, to chyba logiczne. Teraz każdy zainteresowany w grę gra i większość tego co wtedy była spoilerem już nie jest. Przynajmniej dla osób, które grają, chociaż w sumie jak ktoś nie kupił gry na premierę to raczej mały % pozostałych osób kiedyś ją kupi. 

Odnośnik do komentarza

Może dlatego wtedy było wszystko spoilerem bo było PRZED premierą i grali sami piraci? No kurde, to chyba logiczne. Teraz każdy zainteresowany w grę gra i większość tego co wtedy była spoilerem już nie jest. Przynajmniej dla osób, które grają, chociaż w sumie jak ktoś nie kupił gry na premierę to raczej mały % pozostałych osób kiedyś ją kupi. 

 

Nie, to była zwykła schiza przed premierą. Idąc tym tokiem to same trailery od Rockstara były kopalnią spojlerów. Bez przesady, że jeżdżenie samochodem czy informacja o tym, czy postać wypada z kabrioletu to jest spoiler. Już mniejsza o to, teraz mnie martwi to, że mimo zapowiedzi i wielkiej akcji na otwarcie (tj. zamknięcie tematu), moderacja chyba się wciągnęła w GTA V najbardziej z nas wszystkich i mimo dobrych kilku spojlerów dziennie nic się nie dzieje. Dopiero prośba do Pereza w temacie u administracja wywołała jakieś akcje, za co bardzo dziękuję, ale to nie wystarczy. Szczęście w nieszczęściu te spoilery nie są jakieś straszne, ale dziwi mnie to zluzowanie standardów. W piątek screen ze samochdem to prawie rewolucję wywołał, 5 dni później spoilery z co ciekawszych misji latają na lewo i prawo i jest wszystko git.

Odnośnik do komentarza

Gdzie spoilery z misji latają na prawo i lewo? :o

Poza tym takie rzeczy jak jazda samochodem czy strzelanie to nie spoiler, bo wiadomo o tym od dawna, ale smaczek i ktoś może chciał zobaczyć to po raz pierwszy na własnym ekranie u siebie w domu, a nie na screenie czy filmiku. Było wiadome dużo rzeczy co pojawi się w grze, ale nie było wiadomo jak to zostało wykonane, jak działa itp. I to np. ja chciałem odkryć sam dlatego tak bardzo schizowałem jak ktoś wrzucał nieoznaczony obrazek czy film. 

Ja gdybym pewnie zaczął oglądać gameplaye bez misji, czysty fun to nie miałbym takiego efektu WOW i nie miałbym takich fantastycznych reakcji.

Nie lubię spoilerów i jak ktoś uważa nawet najmniejszą rzecz w danej grze za spoiler to spoko, szanuję, ma do tego prawo, natomiast dziwię się, że inni nie umieją tego uszanować.

P.S Swój wpis edytowałem po waszych uwagach i już powinno być wszystko ok. ;) Także jak komuś popsułem zabawę czy coś to przepraszam. :*

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajmy z tymi spoilerami. Dla mnie normalną sprawą jest że na forum gry mogą się trafić takie czy inne informacje na jej temat. Ktoś zadaje pytanie a ktoś na nie odpowiada. Sam mam przed sobą dopiero pierwszą poważną misję (napad na jubilera) ale nie mam zamiaru ganić kogoś kto opisał napad na bank i tym opisem pomógł komuś "przejść" dalej. Jeżeli dojdę do wniosku że chcę grę przechodzić całkowicie na "świeżo" odpuszczam forum i gram a później wracam do dyskusji. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to ze przed premiera suteq najglosiej darl pape, a teraz to on najwieksze spoilery pisze :-D

Po pierwsze spoilery z misji taguje, bo co można robić i zdarzenia w świecie każdy pisze otwarcie. Po drugie nie znasz definicji wielkiego spoilera, ale bardzo chętnie mogę Ci przypomnieć. :) Oczywiście na przykładzie. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to ze przed premiera suteq najglosiej darl pape, a teraz to on najwieksze spoilery pisze :-D

 

No dokładnie, schiza na 102 i w ogóle bunkier, a teraz sam robi innym to, czego sam sobie nie chciał zrobić.

Odnośnik do komentarza

Miałem wczoraj sytuację jak w kącie typek obrabował babkę, ja od razu podbiłem z piąchy i jakoś tak się rozpędziłem że i tej lasce dałem w ryj. Czarnuch spindolił, ale panna wyrżnęła głową o beton i już nie wstała :(

 

Czy tylko ja grając Franklinem każdy wieczór kończę dymając striptizerkę na jej kwadracie? W ogóle w domu nie sypiam :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...