Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam czytałem na gtaforums że wiele rzeczy ma być dodane do multi, np. więcej budynków do których możemy wchodzić. W sumie logiczne, bo będzie można kupować mieszkania, a tych ma być sporo, z resztą już teraz na mapie widać zielone tabliczki z informacją że można to kupić. Już chcę swój domek przy plaży albo w Vinewood Hills :(

Odnośnik do komentarza

Ja czuje ze w multi albo w dlc dojdzie sporo nowych broni. Zauwazcie ze w ammunation jedna sciana z wieszakami na bronie jest prawie cala pusta. Pewnie zostawili miejsce na nowe bronie

 

Nalezy sie spodziewac kilku dlc do multi ktore odblokuja mniejsze i wieksze bajery. No i trzeba liczyć na jakis spory dodatek w stylu epizodow albo zombiakow z rdr

 

Te pomniejsze dlc to niestety troche skok na kase i wycinanie różnych rzeczy żeby je potem osobno sprzedac.. szkoda. To zawsze boli nawet gdy gra jest takogromna jak gta i warta swojej ceny z nnawiązką

Odnośnik do komentarza

w sumie ze wszystkim sie zgodze. rowniez z tym ze mimo iz to za(pipi)ista giera i rockstar jest mega producentem, to brrnie zostaly wyciete. 5 lat to robili i przez 5 lat tylko ~20 pukawek? no wlasnie... Do tego boli chamsko wyciety celownik laserowy, ktory na screenach byl pokazywany (trevor z kalachem).

 

miejmy nadzieje ze rockstar bedzie dodawal fajne ficzery, chocby jakies nowe skiny/czesci garderoby/czesci do samochodow (zderzakow jest zdecydowanie za malo). 

 

poker powinien byc zaimplementowany, taki jaki byl w RDR. liar's dice tez, bo to fajna minigierka byla.

 

to co mnie jednak najbardziej zasmucilo, to fakt ze nie mozna tuningowac taxowki i jej jeden typ. fajnie by bylo gdybysmy mogli przerobic 10 samochodow na taxowke, np. kadilaka kabrio, albo jakies lambo badz stuningowane bmw z otwieranym dachem. dodaloby to polotu do tego elementu. no i debilne jest to ze zawsze czeka tylko jeden klient. jakos nikt nie wpadl w studiu, po co taksowce 3 wolne miejsca.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem gre chyba w niedziele, przypuszczam ze zabralo mi to mniej wiecej 30h, nie wiem dokladnie bo nie jest to jasno napisane, czas gry jest bardzo dziwnie rozpisany na trzy postacie. W kazdym badz razie to najlepsze gta w jakie gralem, fajniejsze od gta4 i wracajace klimatem do gta3, gta san andreas i gta vice city. Nie zaznalem jednak zadnej rewolucji gameplayowej, Rockstar jest jednak dosc konserwatywny w tym jak rozwija serie gta i pewnych nowosci ktore sa u konkurencji nie wprowadza z premedytacja. Oceniam gre 5/5 bo robi wszytko czego oczekuje fan serii gta i jest przyjemna gra sama w sobie. Inna sprawa, ze moja wyobraznia chciala od tej gry jeszcze wiecej, wiecej niz moze dac rockstar a nikt nie daje w tym gatunku wiecej niz R*.

Odnośnik do komentarza

Grając jako Michael pływałem sobie batyskafem. Przełączyłem później na Trevora aby zrobić misje. Po jej wykonaniu znów wybrałem Michaela i po wyjściu z jego domu zastałem taki widok :D

9934552705_9e9bde7c99_z.jpg

Ale u Ciebie kolego to kolory poszły się walić :D strzelam że to Samsung

 

Zdjęcie z dzisiaj :D

dqai.jpg

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

w ogóle kur.wa obczajam właśnie sobie soundtrack i powiedzcie mi jak bardzo zaje.biste jest to że zrobiono specjalny soundtrack tylko do misji? który brzmi tak jakby za konsoletą usiadł sam jezus chrystus ze świętym mikołajem. co druga strzelanina miałem ciary na plecach - np. misja kiedy

lamar i franklin masakrowali ballasów

 

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...