Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

zwiastun nieco krótki ale w końcu nie muszą się reklamować, wystarczy po prostu przypomnieć. świeżaki na nowej generacji wiedzą że gra wychodzi i kupią, ci po przesiadce tym bardziej wiedzą i w dużej mierze także kupią. jeszcze nieco ponad tydzień. czuję że jeszcze z czymś wyskoczą by ponownie dokopać innym tytułom które wychodzą.

Odnośnik do komentarza

Czekam na dodatek fabularny, szkoda tylko, ze remaster odciaga ich od tego dodatku. Gre ukonczylem juz jakis czas temu na PS3 w 100% i chcialbym pograc w nowe misje, a remaster mnie az tak nie interesuje - jak bede chcial zagrac ponownie w piatke to odpale ja na PS3 i tyle.

Nie sądzę żeby tak było, jednak taki remaster to jest dużo mniej pracy niż normalny development, więc nie ma sie co obawiać o ewentualne prace nad dodatkami. Pozostaje tylko pytanie czy im się to opłaca, bo nie wiem jak sprzedały się te zrobione do czwórki.
Odnośnik do komentarza

No całkiem sporo sprzedało się tych epizodów bo samych pudełkowych wersji poszło z 4,5 miliona wg vgchartz (a trzeba pamiętać jak czasem niedokładny jest ten serwis) do tego dochodzi cyfrowa dystrybucja (Xbox360 miał pół rocznego time-exa na DLC i były one dostępne tylko via xbl).

Odnośnik do komentarza

 

biore na pc.

 

4K  :drinks:

Nie zapomni screeny na forum wrzucić, (najlepiej z frapsa z widocznym licznikiem fps) i pochwalić się swoim 4k...:ok:

 

 

hehe no tak, popisaliscie sobie w smiechu ze rockstar sra na pc, a teraz po ledwie roku okazuje sie, ze konsole moga nie miec startu do pecetowej wersji i nagle macie ogroooomny bol dupy.

oliwa sprawiedliwa.

 

oczywistym jest ze nie wyciagne 4k na swoim lapku. widac jednak kogo boli dupa bo grafika jest gorsza w sandboxie na konsoli niz na pc (really? mamy prawie 2015 i ktos jeszcze tego nie rozumie i go to boli?).

 

nie mniej jednak uwazam wersje na pc lepsza o tyle, iz jako grafik bede mogl sobie sam tworzyc modele i skiny. a zostalem nim, bo od zawsze kochalem gta, tworzylem skiny i textury do III i VC chodzac jeszcze do szkoly podstawowej. wy bedziecie czekac i narzekac ze rockstar nic nowego do singla nie wrzuca, a ja sobie zrobie content jakikolwiek bede chcial. i na pewno sie tym pochwale : D

Odnośnik do komentarza

 

 

biore na pc.

 

4K  :drinks:

 

Nie zapomni screeny na forum wrzucić, (najlepiej z frapsa z widocznym licznikiem fps) i pochwalić się swoim 4k...:ok:

 

hehe no tak, popisaliscie sobie w smiechu ze rockstar sra na pc, a teraz po ledwie roku okazuje sie, ze konsole moga nie miec startu do pecetowej wersji i nagle macie ogroooomny bol dupy.

oliwa sprawiedliwa.

 

oczywistym jest ze nie wyciagne 4k na swoim lapku. widac jednak kogo boli dupa bo grafika jest gorsza w sandboxie na konsoli niz na pc (really? mamy prawie 2015 i ktos jeszcze tego nie rozumie i go to boli?).

 

nie mniej jednak uwazam wersje na pc lepsza o tyle, iz jako grafik bede mogl sobie sam tworzyc modele i skiny. a zostalem nim, bo od zawsze kochalem gta, tworzylem skiny i textury do III i VC chodzac jeszcze do szkoly podstawowej. wy bedziecie czekac i narzekac ze rockstar nic nowego do singla nie wrzuca, a ja sobie zrobie content jakikolwiek bede chcial. i na pewno sie tym pochwale : D

Pewno zrobisz sobie skiny Stalkera!

Odnośnik do komentarza

Co się już rzucasz i obrażasz innych,, chyba przydało by się od forum odpocząć? to jakiś twôj delikatny punkt ten srarker? Piszesz, że jesteś grafikiem , będziesz robił skórki, to sobie stworzysz swoje wymarzone GTA w designie twojego game of the life stalkera.

 

Co do rozdzielczości to może być nawet dla mnie w 12 k na PC. Nie zmieni to i tak tego że kiedykolwiek odpalę na tym fantastycznym sprzęcie do pracy jakąś grę. Tym bardziej totalne mam wysrane na jakieś mody, wolę odpalić nową grę zamiast katować na modach ale jak tobie to sprawia przyjemność to fantastycznie, na pewno mi to nie przeszkadza.

 

Eot z mojej strony

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...