Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Zagraj w Ballade o Geju Tonym i napisz, że Rockstar dalej nie jest szalone heh.

A RDR...

 

Zresztą czy ja wiem czy czwórka nie jest "szalona". Moim zdaniem jak najbardziej jest tylko w innym znaczeniu niż SA, ok oczywiście jest bardziej stonowana - poważna.

Ale bez przesady nadal to nie jest Mafia czy Gateway, nadal humor niszczy. Nadal mamy mnóstwo absurdów i krzywe zwierciadło.

 

Z czym się zgodzę to z tym, że misjom najbardziej oberwało się w GTAIV. Brakuje im trochę większej różnorodności i większego jaja niż w poprzednich częściach (co innego Gej Tony).

Ale za to z drugiej strony znalazły się też prawdziwe perły jak napad na bank, porwanie czy cała afera z diamentami. A dodać do tego fakt, że "afera diamentowa" jest podzielona na 3 części (podstawka i dodatki) czyni z tych misji prawdziwy geniusz, IMO.

 

Nie wiem czemu GTAIV tak się obrywa. Każda część jest inna, każda część stawia na coś innego co nie czyni z tej serii monotonnej i jednolitej (tak może zrobiłby się z tego CoD).

SA to mnóstwo możliwości, VC to przede wszystkim niesamowity klimat Miami, lat 80 i tychże filmów (Miami Vice, Scarface, Życie Carlita) no i najlepszy soundtrack EVER ;]. A czwórka to bardziej dorosła fabuła i klimacik, EUPHORIA (;p), żyjące miasto. A także nowe opcje jak telefon, znajomi, internet.

 

Jeszcze jedno tak się narzeka na czwórkę, że nudna, że mało możliwości a zapomina się chyba o trójce. Którą GTAIV bije na łeb, na szyję pod względem możliwości i opcji.

 

PS. Żeby nie było ja też wolę/milej wspominam SA i VC od czwórki co nie znaczy, że się źle bawiłem przy niej. I, że ta część to nie już "to".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi nie chodzi o humor np.w dialogach bo taki jest w każdej części i to zajebisty,ale musisz przyznać że misje są dużo bardziej poważne i stonowane,nie ma jetpacków itp.itd mi także się podoba się IV ale nie oczarowała mnie tak jak vc albo Sa.

No bo jak można nie lubić R* jak w misjach muruje się kolesia który sra w kibelku :teehee:

Albo w RdR Shaky(chyba tak się zwie)lałem ze śmiechu jak on zaczął się jąkać fu fu fuck you :lol:

Odnośnik do komentarza

Czy R* nie jest szalone to bym się kłócił. To, że GTA 4 nie jest krejzi to nie znaczy, że się tego będą trzymać. Zresztą Ballada już pokazała, że dalej są zdolni do po(pipi)ych misji(co prawda nie aż tak jak w SA, ale to mogło wynikać z tego, że chcieli utrzymać ten realizm z GTA 4)

Ja licze na to, że dostaniemy LA z hollywood na czele(jednym ze sporych pobocznych wątków mogłoby być kręcenie filmu, co daje duże pole do popisu w kwestii fajnych misji), jakaś okoliczna wieś i tereny pozamiejskie w stylu, lasy, łąki, jakieś góry itp.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie myślę odnośnie tego newsa co napisałeś.

Żeby nie było takich jaj jak z Agentem w sensie, że ku uciesze wszystkich zapowiadają GTAV na E3 ale tylko na "pustej" zapowiedzi się kończy. To znaczy beż żadnego trailera, informacji nic tylko hasło GTAV heh.

 

Ja to mam nadzieję, że jak zapowiedzą to włącznie z trailerem coś na wzór "Things Will be Different". Nie żadnym teaserem jak przy Agencie a w trailerze pokaz miasta - miejsca akcji no i głównego bohatera. A na samym końcu jakaś mniej więcej data (2011 ;p ewentualnie styczeń 2012 ;p).

 

A w jakiej formie? Dziara? Nie to już było ;]

Odnośnik do komentarza

myślisz że odważyliby się na takie zagranie?

 

- wiecie, robimy V, to fakt, potwierdzamy;

- o patrzcie, takieeee logo, a tu chmurka na niebie, patrzcie jaki shading. i tyle, czekajcie cierpliwie na więcej...

 

przecież na miejscu by ich rozszarpali jak świeże mięso w resident evil. Agent to tam jakiś nowy tytuł, jakaś tam gierka, ciekawostka. GTA to kult i legenda, w zasadzie podstawa istnienia R* oraz jedna z najmocniejszych serii w historii gier. dlatego będą dbać o ten tytuł jak o własne cojones. jeżeli będą zapowiadać to zrobią to porządnie.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Mnie tylko w tym wszystkim dziwi jedna rzecz: podczas produkcji GTA IV Rockstar wypuściło pierwsze materiały prawie na dwa lata przed premierą gry. Co jakiś czas rzucali nowe screeny i w końcu upragnione przez graczy materiały wideo w postaci trailerów i gameplayów.

 

Dlaczego przy GTAV panuje taka zmowa milczenia? Przy tak znanej i kultowej marce?

Odnośnik do komentarza

konflikt interesów?

 

w zeszłym roku podkręcali atmosferę RDR, w tym roku mają LAN do wypromowania. 2 zupełnie nowe gry, 2 nowe tytuły (choć co do RDR to pewnie niektórzy by polemizowali ale mniejsza o to), którymi trzeba zwabić graczy. najpierw max hype na jeden tytuł, później na drugi. czuje że po premierze LAN'u ruszy marketing i uwodzenie GTA. E3 jest ku temu najlepszą okazją. gracze już się zabawią jako detektyw, zaspokoją głód więc na deser dowalą czymś związanym z V (mam nadzieję).

pewnie z tego samego powodu też tak mało jest informacji na temat MP3.

Odnośnik do komentarza

Im wiecej szalonych motywow w GTA tym lepiej - porownajcie sobie co bylo w poprzednich GTA (lacznie patrzac na rozne motywy) z tym co bylo w GTA IV.

 

No chyba ze wam sie bardziej podoba koncept z IV.

 

Szkoda ze Saints Row nie jest robione przez Rockstara - seria jest robiona w ujeciu podobnym co stare GTA, ale co z tego skoro nie jest zbyt dopracowana (w porownaniu do takiego GTA).

Odnośnik do komentarza

Heh w wypadku Uncharted to było takie proste odgadnąć, że trójka to pustynia, piasek. A tutaj, w przypadku GTA?

 

Są plotki i domysły o wszystkim o SA2 (najwięcej postacie, miejsce akcji LS, plotki o graniu policjantem), o VC, o Londynie, o Francji. Doliczyć do tego jaki bohater, jaki klimat, jakie możliwości, w jakie tony uderzy Piątka, co zaoferuje itd. itp. Na dobrą sprawę NIC nie wiemy, pięknie Rockstar trzyma wszystko w tajemnicy.

 

A najlepsze będzie po oficjalnej zapowiedzi jak się wtedy spojrzy na te wszystkie plotki. Chyba, że one okażą się prawdziwe to znaczy część z nich ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Mnie tylko w tym wszystkim dziwi jedna rzecz: podczas produkcji GTA IV Rockstar wypuściło pierwsze materiały prawie na dwa lata przed premierą gry. Co jakiś czas rzucali nowe screeny i w końcu upragnione przez graczy materiały wideo w postaci trailerów i gameplayów.

 

Dlaczego przy GTAV panuje taka zmowa milczenia? Przy tak znanej i kultowej marce?

 

Pamięć Cię zawodzi. 1 marca 2007 roku Rockstar wrzuciło odliczanie na stronkę gta4.com, zgodnie z którym 29 marca pojawił się trailer. Dopiero potem wypuszczali screeny i zapowiedzi, żadnego gejmpleja przed premierą nie było. Pierwotna data wydania gry (19 października) była znana już od prawie roku, więc pierwsze materiały z GTA IV pojawiły się niecałe 7 miesięcy przed planowaną premierą :geek:.

 

A przyczyn ciszy w oficjalnym eterze można dociec spoglądając na gry wydane przez R*. 2007 i połowa 2008 - Manhunt 2 (OLO), 2010-2012 - Red Dead Redemption, L.A. Noire, już niedługo Max Payne 3 i gdzieś w oddali Agent. Przecież nie będą robić konkurencji własnym, ale słabszym markom?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi by wystarczyło gdyby na e3 pokazali chociaż logo :teehee: i ja za to uwielbiam w R* że na każdą ich grę tak bardzo się czeka to napięcie,pare trailerów teraz są gameplay series,tonują napięcie :turned: .Ale los mi spłatał figla i nię będzie mnie w czasie e3 :confused:.Słupek licze na relacje :lol:

Odnośnik do komentarza
Pamięć Cię zawodzi. 1 marca 2007 roku Rockstar wrzuciło odliczanie na stronkę gta4.com, zgodnie z którym 29 marca pojawił się trailer. Dopiero potem wypuszczali screeny i zapowiedzi, żadnego gejmpleja przed premierą nie było. Pierwotna data wydania gry (19 października) była znana już od prawie roku, więc pierwsze materiały z GTA IV pojawiły się niecałe 7 miesięcy przed planowaną premierą :geek:.

 

To chyba dopiero RDR zmienił gameplaye przed premierą gier R* nie? Choć pamiętam, że przed Czwórką przed premierą (nie licząc filmików z piratów) z 10 sekund "gameplayu" było można zobaczyć w spocie TV ;] Co Niko szedł i tylko scenerie się zmieniały hehe no ale to taki gameplay jak trailer.

 

A właśnie jak wspomniałeś o gameplayach to jestem ciekaw czy Rockstar pójdzie za ciosem. To znaczy ze swoją nową wizytówką mianowicie gameplay series przy GTAV oj chciałbym jak diabli ;]

Odnośnik do komentarza

Taa wiem, wiem to samo L.A. Noire ale mimo wszystko chciałbym, podoba mi się inicjatywa gamepla series. O wiele bardziej niż np. nudne dzienniki devów (Ubisoft), czy 5 tysięcy trailerów jednej gry (inna sprawa, że Rockstar robi mistrzowskie trailery).

 

Poza tym zobaczyć gameplay z GTA na rok, pól roku przed premierą :wub: heh.

Odnośnik do komentarza

Zazdroszcze tym, co bywają na E3 :mellow:

 

GTA V powstaje i to jest pewne. Mam tylko nadzieję, że miastem nie będzie znów Liberty City - jakoś osobiście nie lubię tego miasta, nie potrafię wczuć się jego klimat. San Andreas bym przetrwał - ma w końcu też fajne okolice, autostrady itd. Ale ucieszyłbym się jednak najbardziej, jakby tym miastem okazało się Vice City. Długo tego miasta nie było, w nim czułem się najlepiej - miasto ładne, z klimatem, a samo GTA:VC uważam za najlepszą część serii.

 

Mam tylko nadzieję, że misje będą różnorodne, nie tak jak w czwórce. Czwórka była fajna - grafika, fabuła. Ale co z tego, jeśli misje były tylko "Jedź z punktu A do punktu B, zabij C, odwieź D do punktu E i wracaj do punktu A"?

 

W piątce na bank się też pojawi multi, więc mam tylko nadzieję, że tym razem będzie ono dopracowane, a jeśli będą bugi to Rockstar Games będzie po prostu bardziej skłonne do wysłuchania graczy. Bo taki bug, jaki był z trybem Boom da Base II nie powinien mieć miejsca. A jak napisałem do Rockstara i podesłałem im filmik zrobiony samodzielnie to najpierw dostałem informacje o naprawach błędów w GTA: San Andreas :blink: a potem ci sugerowali, że najwidoczniej dostałem bana i nie potrafie z tym żyć (jasne, zwłaszcza, że przy kickach i banach zawsze wyskakuje stosowny komunikat, a nie tak jak w przypadku Boom da Base II <_< ).

 

W każdym razie nie było żadnego GTA, które mnie nie usatysfakcjonowało, więc trzymam kciuki za ekipe pracująca nad piątką ;) I w ogóle jestem ciekaw na ile prawdziwe są plotki o GTA: Trylogii w HD. Fajnie byłoby zagrać jeszcze raz w poprzednie części i powbijać tam trofea.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orson

no nie wiem skąd te info... :whistling:

 

R* jak blizzard- dominują i mogą sobie pozwoli na lanie na E3, zrobią swoją imprezę by nic nie zagłuszało ich przekazu, niekoniecznie równo z E3...szkoda gdyby tak było bo liczyłem na te GTA...moze jednak sie nie przelicze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...