Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

marudzicie na miasto, z tego co podali mozliwe ze tak jak w SA bedzie masa wiochy, i terenów podmiejskich, co by bylo pewnym urozmaiceniem (np cała jedna "wyspa" bedzie poza miastem czy coś), przy rdr nauczyli sie jak zrobic fajne klimaty wioskowe, licze ze dadzą czadu

 

Panie Yano proszę nie przekręcać ;]. Marudzimy jeżeli miastem znowu byłoby Liberty City te z czwórki bo z całym szacunkiem i uwielbieniem ale ILE MOŻNA!? Co za dużo to i świnia nie zje, po za tym według instrukcji LC się skończyło wraz z zakończeniem Geja Tonego ;].

 

A przecież nie można wykluczyć opcji, że na next genach pojawi się jeszcze jakieś GTA z LC :turned: .

 

Ja chcęęę SA - LS :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Panowie cos mi świta po głowie.

Pamiętam jak ukończyłem GTA 4 i leciały napisy końcowe , to zauważyłem polskie nazwiska przy osobach odpowiedzialnych za projekty miasta.

Tak sobie pomyślałem , że moze te same osoby zostały zatrudnione do GTA5.

 

Wiem , ze to brzmi fucking amazing , ale może warto by było poszukać w necie kontaktu do naszych rodaków i zasięgnąć języka?

  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak rozwiążą sprawe z kradzieżą aut jeżeli naprawde będziemy grać gliną, myśle że to będzie tak jak w większości filmach przystało ze pokazujesz szybciutko odznake i odrazu wystraszony ziomek z niego wysiada i autko jest nasze :teehee: Albo przy jakiś oporach bierzesz typa za fraki i poprostu wywalasz jak w GTAIV narażając sie samemu na policje hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli to prawda, że wcielimy się w policjanta, to trochę dziwne będzie jak będziemy strzelać z broni do ludzi, przejeżdżać ich samochodami, wysadzać auta z bazooki na środku skrzyżowania... A potem co? Wizyta w komisariacie i dalsza służba?

 

No ale pomysł jest bardzo fajny. Daje duże pole do popisu fabularnie. Może to by taki glina jak Tenpenny w San Andreas.

Odnośnik do komentarza
mimo że to drobiazg to podoba mi sie info o większej ilości ubrań (mam nadzieje że taż zmiana fryzury i zarostu) , bo w gta4 bylo tego mało (zwlaszcza po SA), i pamietam że ledwo dobralem jakieś znośne ciuchy dla niko, bo nic fajnego nie rzucili

 

No fajnie, tylko żeby zrobili tę zmianę ciuchów w jakiś sensowny sposób. Bo jak będę musiał znowu oglądać po pół minuty jak postać wchodzi do garderoby i z powrotem :sick: to skończy się tak jak w SA że ubiorę ją ze dwa razy i sobie odpuszczę. Zresztą ten element jest skopany prawie we wszystkich grach. Marzy mi się to rozwiązane w taki sposób jak to pokazują czasami z filmików z produkcji gier, że kolo klawiszem zmienia ciuchy, fryzurę a efekt widać natychmiast.

Odnośnik do komentarza

Z tymi ubraniami w SA faktycznie lipa była. Nie dość , że długo trzeba czekać , to konkretnych do wyboru też nie było. Z tych popierdółek , to najbardziej podobało mi się zmiana postury Carl'a. Na początku taka chudzina , a później można było zrobić z niego napakowanego gościa... W nowym gta , mogliby też zrobić możliwość zmiany stylu walki.

 

Główny bohater policjant - fajnie by było , a jeżeli jeszcze miałaby być możliwość wyboru między złym , a dobrym gliną , to będzie miodnie.

 

 

Odnośnik do komentarza

co do zapowiedzi to myślę że na E3 coś będzie. jeżeli nie wcześniej nawet. o ile pamiętam pierwszy trailer IV był w kwietniu / maju? jakby nie było hype już się zaczął. za dużo wyciekło plotek i dowodów do sieci że V się robi i ma się dobrze. ciśnienie rośnie więc R* musi go nieco upuścić zanim wyrąbie.

coś czuję że po premierze LA Noire, kiedy połechtani gracze w końcu dostaną to w swoje ręce i nagrają się, R* zacznie zabawę. póki co tego nie robią. bo po co skoro niebawem wychodzi gra z ich błogosławieństwem.

Odnośnik do komentarza

V się nie rozpędza tylko już od dawna zapie**la na pełnych obrotach. R* to nie Sony któremu wyciekają albo wszystkie zapowiedzi długo przed planowaną premierą albo dane 70 milionów użytkowników :whistling: Jeżeli coś wyciekło to albo dlatego ze miało wyciec albo są zbyt zajęci żeby tego pilnować. Jedyne co hamuje to wszystko to LA Noire i polityka firmy. Czuje że po premierze owej się zacznie. :thumbsup:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

CJ wraca do GTA 5 ?

 

"Generalnie chłopak mówi o tym, że CJ "być może" (czytaj : na pewno) pojawi się w GTA V. Wspomina o tym, że Carl będzie nam pomagał w kilku misjach i będzie naszym dobrym kumplem. Wspomina także o aspekcie technicznym Grand Theft Auto V. Mówi, że technologia, której użyją do animacji postaci powala motion capture (wykorzystywany np. w L.A. Noire) na kolana. Z filmu można też się dowiedzieć, że w niektórych cut-scenkach będzie można wybrać co się chce powiedzieć i będzie to miało duży wpływ na fabułę; będziemy mogli także dokonywać wielu wyborów moralnych (jak np. czy kogoś zabić, czy nie)"

Odnośnik do komentarza

byleby pokazali cos wiecej niz tatuaz jakiegos balwana...

 

co do CJ- ma byc kumplem zeswirowanego gliniarza, po tym jak Tenpenny rozwalil cale Los Santos... hmmm troche to wali jakims kitonem.

 

Ja bym bardzo chcial zeby byly fajne miejscowki plenerowe- las, wzgorza itd, do tego sporo zwierzat (ptaki, fauna miejska, zwierzyna lesna) i sporo takiej pobocznej interakcji. mieszanka SA I RDR, pomijajac oczywiscie jakies glupoty w stylu zbierania roslinek czy latania jetpackiem. fajnie jakby wpadl chociaz jakikolwiek tuning samochodow (cos 'la SA, dodajac moze zmiane podstawowych parametrow (predkosc, przyspieszenie, zawieszenie)) i motorow.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Myśle że to już nigdy nie wróci :confused:

Pamiętam jak była frajda jak odkryłem z kolegą że można zmielić człowieka kombajnem hehe.

Ale to też zasługa grafiki na pc już gta sa straciła dla mnie klimat,szczególnie w LS gdzie słońce waliło po gałach aż miło :diablo:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...