Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Yabollek, sorry ale (pipi) wiesz skoro uważasz że pre-produkcja to takie tam coś tam niezobowiązującego. Nawet jakby pracowali 24/h to taka gra jak RDR nie powstanie w 2 lata. Gdybyś chociaż trochę znał się na branży, to wiedziałbyś, że stworzenie jednego levelu, jednej misji nieraz ciągnie się miesiącami. Przykład z trochę innej beczki - walka z Posejdonem w GOWIII zajęła 100 osobowemu zespołowi prawie 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

EEEEEE, o co ci chodzi?

 

Wiec wedlug ciebie przez 5 lat Rockstar San Diego pracowalo pelna para nad RDR?

 

2006 Rockstar Games Presents Table Tennis Xbox 360, Wii (with Rockstar Leeds)

2008 Midnight Club: Los Angeles PS3, Xbox 360

2008 Midnight Club: L.A. Remix PSP (with Rockstar London)

2010 Red Dead Redemption PS3, Xbox 360 (with Rockstar North)

 

WOW, niezli sa - rownoczesnie pracujac pelna para nad RDR, byli w stanie zrobic kilka innych gier.

 

Mowiac nie zobowiazujacego, mialem na mysli ze nie pelna para - nie bez powodu takie cos nazywa sie PRE-produkcja, a nie produkcja. Jest to cos wstepnego, po czego ukonczeniu dopiero nastepuje praca wlasciwa.

 

http://www.computerandvideogames.com/297658/news/rockstars-secret-xbox-360-game-unmasked/

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

No nic pora wyjąć i wyprasować garnitur z I Komunii, ubrać muszkę po dziadku, ogolić łono, wytaplać się w jakimś zbiorniku wodnym, wyjąć różaniec i oczekiwać zbawienia. Tfuuuuuuu to znaczy GTAV ;], no dobra ale tak serio; pierwsza MOŻLIWA zapowiedź to dzisiaj o 18:30.

 

Konferencja MS (GTAV: Kinect Stories ;p taki mały żarcik ;p) no a potem konfa Sony o 2 w nocy. Wiem, wiem ale dopóki będzie trwało E3 dopóty wierzę, że może paść zapowiedź. Jak to napisał Mastah szanse są........ 50 na 50 :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mr. Blue pitolisz głupoty, począwszy od tego durnego wykresu z trójkątem. :teehee: Istnieje tez coś takiego jak; praktyka, profesjonalizm i najzwyklejsza znajomość tematu. Takie R* zasiadając do roboty przy nowym gta nie martwi się już o to jak zrobić za(pipi)istego sandboxa na wzór gta bo to Oni są wzorem. Ich umysły zaprzątają inne aspekty, to jak z kierowcą tira z 20 letnim stażem. On nie myśli już o tym jak dojechać do celu bo większość map ma w bani która pracuje lepiej niż wszystkie nawigacje razem wzięte :thumbsup: .

Rzucasz przykładem GOW, a popatrz na AC2 gdzie zrobiono grę o niebo lepszą od pierwowzoru właśnie w 2 lata.Czyli że jednak da się zrobić porządny tytuł w przyzwoitym czasie. Zresztą gdyby rzeczywiście robiono jedną walkę w GOW-ie 6 miechów to czekalibyśmy na tą grę do dziś :potter: . Trochę mniej łykania PR-u od twórców a będzie dobrze. Wracając do gta najważniejsze czyli silnik już mają, pomysłów jako że to R* też im pewnie nie brakuje więc albo gra się robi albo się opieprzają a to może być o wiele gorsze w skutkach bo gry to biznes, a biznes to kasa. W dzisiejszych czasach mogą się szybko wyłożyć i wtedy przejść w łapki np. prawdziwego kotticka.

Uważam że długość produkcji ich tytułów to porażka i mogli by w tym aspekcie trochę przycisnąć.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

oszaleliście;-) ja serio nie wyobrazam sobie strzelania jakie prezentowało GTA przed IV... kocham serie ale nie wyobrażam sobie w nia dłuzszej gry , grafa nie ma tu nic do rzeczy, musieliby poprawic model jazdy i strzelania...a raczej zmienic zupełnie, co raczej jest nierealne...dlatego R8 tego nie zrobi - bo za dużo roboty a bez usprawnien byłaby lipa.

 

I jasne, maniacy jak Słupek czy wielu innych by kupili. Ale mase przypadkowych osób by kupiło "bo to gta" i by sie do serii zniechęcili. A tego R8 nie chce.

Odnośnik do komentarza

A tam Orson uwziąłeś się na ta nową generację, oczywiście każdy ma swój punkt widzenia ale piszesz jakby faktycznie rzeczą już nierealną było wypuszczenie "za(pipi)istego" GTA na Ps3/XO.

 

A co jest złego w modelu jazdy z Czwórki? Przecież on nadal jest jak najbardziej ok a strzelanie? :blink:

Cover system jest kiepski to fakt ale czemu często pisząc o GTAV odnosi się do Czwórki? :blink: A nie do RDR?

 

Nie wiem wydaje mi się, że oczywistym punktem odniesienia dla R* jeżeli robią Piątkę jest RDR. A tam jest wszystko w jak najlepszym porządku (nawet ponad normę): strzelanie, grafika tylko nie wiadomo jak model jazdy heh. Do tego wy(pipi)iony w kosmos RAGE z Euphorią który jak dla mnie, nie ma sobie równych.

 

A wiadomo, że Piątka pewnie by jeszcze troszkę lepiej hulała od RDR. Szczerze mówiąc przy całej miłości do Rockstar ale dla mnie kompletnie durnym-niezrozumiałym posunięciem byłoby nie wydawać nowego GTA jeszcze na Ps3/XO. I ok wcale to nie musi być Piątka, ta niech sobie wyjdzie na PS4/XO 720 z TRUE zmianami ale jakieś SA2 czy VC2?

 

CZEMU NIE? Nie popadajmy w skrajności, że ta generacja się skończyła i gry niczym już nie zaskakują. Polecam zagrać w L.A. Noire, nie wierzę w to, że Rockstar nie wyda nowego GTA bo czeka na nową generacją. Taaaaaaaaaaa... jedynie wierzę, że po prostu wali w inne projekty (Agent, MP3, może coś jeszcze) lub maksymalnie dopicowuje Piatkę.

 

PS. Drętwe strzelanie to jest w Uncharted... z całym szacunkiem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Dlatego seria musi cały czas ewoluować. Dla wszystkich tych, którzy uważają że R* nie wypuszcza nowego GTA bo im się nie chce, radzę pojeździć po Liberty City jeszcze raz i porównać to z Wenecją z AC2. Przypatrzcie się każdemu niepowtarzalnemu zaułkowi, każdej miejscówce, tysiącom reklam, różnym budynkom, setkom ester eggów i całej reszcie. Zastanawialiście się ile czasu zajęło wymyślenie, naszkicowanie, zaprojektowanie i stworzenie tego wszystkiego? A nagrania przechodniów? Widzieliście napisy po zakończeniu wątku głównego? Setki głosów... nagrywanie tego wszystkiego zajmowało miesiące.

 

A gdzie tu mówić o zmianach w fizyce, grafice i całej reszcie. Wiem, bycie laikiem który wszystko krytykuje i nic mu nie odpowiada jest taaaakie polskie. Ale te forum ma pewien poziom, więc jeżeli nie macie nic konstruktywnego do napisania, to może lepiej nic nie piszcie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No wedlug mnie jest to malo prawdopodobne - nie z polityka wydawnicza R*, zakladajaca 1 gre na rok.

 

Mamy Max Payne 3 i Agenta - juz mamy dwa lata z glowy. Agenta robi R* North, wiec dopiero po nim zabraliby sie za robote wlasciwa nastepnego GTA, a nie sadze zeby uporali sie z nim wczesniej niz w dwa lata po premierze Agenta.

A najpierw zapewne wyjdzie MP3 - prace nad nim sa juz od dawna, wyciekaly nawet juz jakies screny wiec sa w miare zaawansowane (jak bardzo to nie wiadomo w zasadzie).

Wiec jesli Agent wyjdzie w 2013, to nastepne GTA najwczesniej w 2015 a wtedy to juz moze bedzie nastepna generacja.

 

 

Cuda jednak czasami sie zdarzaja - wiec moze jednak te GTA ujrzymy. Heh, chcialbym zeby to okazalo sie prawda.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

No właśnie o to mi chodzi, że jeżeli już nie będzie GTA w tej generacji to pewnie wina innych projektów.

No i najgorsze, że tego Agenta niby robi North co już w ogóle ch,ujowo wróży.

 

 

Btw to jeżeli nowe-najbliższe GTA wyjdzie na next geny. To za ile 2-5 lat najszybciej............(zakładając, że też pewnie od razu nie wyjdzie po premierze next genów), pierdziele to wtedy jak najbardziej chcę opcje nowe GTA na Wii2.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

nie zrozumieliśmy sie

 

1 chce GtA na current geny i myślę żeby było wspaniałe

 

2 jednak myślę, że będzie dopiero na next geny

 

3 o drętwocie strzelania pisałem w kontekście hd remakeu trylogi

 

a btw strzelanie w U2 a GtA 4 to niebo a ziemia ofkz na korzyść U2

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Słupek, tyle samo wynosiło prawdopodobieństwo że w ogóle zostanie zapowiedziane. sam fakt że R* nie było na liście to już był zły znak. owszem, człowiek się łudził że są tak yebnięci by wpaść na ostatnią chwilę i tadaa, GTA V biczysss! no ale łudził to słowo kluczowe. ciągnąc dalej wątek łudzenia się to w sumie ostatnio coś o Agencie wspomniano z tego co kojarzę? ex Sony, może jednak coś tam coś tam padnie. w tym roku może u nich się pojawią by wyrównać rachunki za czasową ekskluzywność dodatków do IV dla X'a. nie zmienia to faktu że to zwykłe kombinowanie na siłę tak samo bezsensowne jak siedzenie w pralce ze skrętem i kontemplowanie egzystencji.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

No niestety masz rację, że szanse były/są zerowe ale damn człowiek tylko człowiekiem ;p.

 

Trochę się łudziłem, teraz już prawie wcale. Czy oni nie widzą jak cierpimy???

"Bogowie potrafią być okrutni" ;p

 

Co do Agenta już nie ma co prorokować ale wydaje mi się, że jego pokaz jest o wiele bardziej prawdopodobny.

Od początku był!?

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Tak jak to powiedział Patcher: GTA to marka większa od E3. Zapowiedzą wtedy, kiedy będą chcieli zapowiedzieć. Jednak pytać się, czy ta gra powstaje to trochę tak, jakby pytać czy woda jest mokra.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...