Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem do GTA, żeby zebrać części statku kosmicznego i to jak czasami są poukrywane to jest jakaś miazga. Pod przęsłem mostu to był na razie największy hard. Chyba za 8 razem udało mi się dopiero zebrać to na spadochronie. Dobrze, że sejwa można robić w dowolnej chwili.

 

Swoją drogą, uciekajac przed policją i helikopterami w białej sportowej furze przypomniałem sobie, za co pokochałem tę grę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam waszystkich.:)

 

Mam dziwny problem z GTA V - jeśli ktoś o nim już wcześniej wspominał to sorki za powtarzanie wątku.

Skończyłem tryb fabularny na 100%, zaliczyłem dodatkowe misje Fraklina( z Wielką Stopą) i Trevora ( z jego mamą).

W trybie offline brakuje mi tylko 3 trofików (Szczere złoto jak ta lala, Akolita Altruistów, Mnóstwo kapusty), które chce zdobyć ale tu problem się problem - gra zaczyna świrować.

Po pierwsze: przy próbie powtórzenia którejkolwiek misji gra normalnie pyta się o utworzenie punktu powrotu a po zatwierdzeniu  po chwili wczytywania ponownie pojawia się to pytanie. Po z anulowaniu i powrocie do normalnej rozgrywki, gra przestaje reagować na pada - działa jedynie Start(pauza) i wejście do menu konsoli.

Po drugie nie mogę wejść w czasie gry w "internet". zaróno za pomocą smartfona jak i komputerów w domu Michaela. Internet włącza się na ułąmek sekundy i sam się wyłącza. Dodatkowo po takiej próbie tracę możliwość zmiany postaci, znika mapa w prawym dolnym rogu oraz przy posługiwaniu się smartfonem nie mogę wejść ww wszystkie pozycje w menu smartfona.

Te błędy pojawiają się zarówno wtedy kiedy konsola jest zalogowana do netu jak i kiedy jest w trybie offline.

 

Problem z telefonem występuje rónież w multi wtedy dodatkowo nie można kupować i wchodzić do domów i garaży oraz nie działą to mini menu które pokazuje się po przytrzymaniu selecta.

 

Mieliście taki problem, wiecie jak to obejść. chciałbym wbić platynę a ten błąd skutecznie mi to utrudnia

Z gróry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...