Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Różnorakie media pisząc o GTA biją rekordy absurdu... Komentarze pod artykułem wcale nie lepsze

 

 

 

Ta gra polega na zabijaniu

 

 

 

Zaluje ze urodzilam sie w tak p************h czasach

 

 

 

Co za idioctwo sie robi navtym swiecie swiry...

 

 

 

Gra dla niewyżyrych chłopców!

 

Społeczeństwo mamy tak debilne, otępione, lemingowate, że to się w pale nie mieści. Niestety nie mogę tych ludzi skrzywdzić ani zadać im bólu, dobrze, że mam od tego GTA.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

ej, a czy p rzeniesienie postaći w Online działa w drugą stronę? Np. wbiję na XO 50 rangę a potem mogę to kontynuować na X360?

http://pl.socialclub.rockstargames.com/games/gtav/tutorials

 

dzisiaj próbowałem zrobić fotkę pumie, 2 razy. najpierw stałem się obiadem, później kolacją. wlazłem na dach auta i chciałem zoomem strzelić, nie załapało, zszedłem przed maskę, 2 kroki po cichaczu i zrozumiałem swój błąd po 2 sekundach.

 

 

Słupek, trafiłem na jednego bardzo fajnego filmowego easter egga + kilka randomowych zdarzeń, których na bank nie było rok temu.

dość sporo się zmieniło. graficznie na pierwszy rzut oka może i nie, ale wystarczy się przyjrzeć i rozejrzeć, mindfuck.

 

jedyny minus i co mnie niemiłosiernie wkurza to jak się teraz strzela prowadząc auto. kurna trzeba być ośmiornicą żeby ogarnąć 2 gałki i 4 guziki jednocześnie :/

Odnośnik do komentarza

Mam cały czas opad szczeny, jak dopracowano tę grę graficznie. W nocy, szczególnie podczas lotu samolotem, feeria barw, rozświetlonych budynków czy latarni potrafi zachwycić, a jeszcze kiedy wszystkie te światła odbijają się w naszej karoserii, wygląda to wspaniale. Podobnie jak deszcz i ogromne ilości kałuż na ulicach. Kompletnie przemodelowano ogień (który może rozprzestrzenić się wokół źródła i paląc zostawia za sobą spopielone zgliszcza, świetny efekt), dym, odbicia, oświetlenie - sporo zmian na plus. O roślinności, drzewach czy kraczorach nie ma co wspominać.

 

Mam też wrażenie, że pozmieniano fizykę prowadzenia pojazdów. Szczególnie motory fajnie się teraz prowadzą, samochodów już tak nie buja, jest jakby trudniej opanować szybką brykę, ale też bardziej to takie zręcznościowe. Zawiedziony tylko jestem poziomem zniszczeń - odnoszę wrażenie, że te wszystkie fury w bardziej szczegółowy sposób rozbijały się na starej generacji. Tutaj przydzwonie w mur z ogromną prędkością, a wgniecenia w masce są niewielkie stosunkowo. Szkoda. 

 

Reszta in plus, szczególnie online do 30 graczy - genialna zabawa.

Odnośnik do komentarza

Kiedy w garażu (ale tym na mieście a nie pod domem) pojawią się bonusowe auta z rozmaitych DLC? Na razie mam dostępny tylko jeden samochód. Reszta będzie po ukończeniu fabuły? Mowa o wątku fabularnym. Nie online.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...