Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

fajne te porównanie, powiem wam, że oglądałem to teraz na ekranie 110" i od razu na pierwszym porównaniu twarzy PS4 vs Xbox widać, że Xbox ma textury niższej rozdzielczości, krawedzie są wyraznie bardziej postrzępione, cyknąłem fotke ale zwykła cyfrówka robi kiepskie zdjęcia w nocy

nie sugerować sie fotą to żadne porównanie

 

Tdrzpb2.jpg?1

 

hahah boże co za chłop...

Odnośnik do komentarza

Projektor FullHD i 110" (120"  :sir: ) to chyba najlepszy sposób na zobaczenie różnicy w rodzielczościach ale oglądanie filmików z YT i w tej ich żalosnej kompresji mija się z celem. W tym przypadku dają radę tylko filmiki z gamersyde które nie są skompresowane i  10 minut gameplayu waży ponad 2GB ;)

 

Model zniszczeń jest popsuty tylko dlatego że R* nie pomyślało jak rozwiązać ustawienie kamery w takim aucie:

0_0.jpg

0_0.jpg

 

Mogli to rozwiązać na wiele sposobów ale wybrali usunięcie FUN'u z gry :/

 

Odnośnik do komentarza

Ok zwracam R* honor, zrobiłem giga test zniszczeń samochodów i na prawdę robi on wrażenie, jednak z jednym zastrzeżeniem, samochody są bardzo wytrzymałe na zniszczenia, a przynajmniej na początkowym etapie, gdzie rzeczywiście widać tylko rysy, tłuką się szyby i reflektory. Ale jeżeli człowiek się zaprze i zacznie na prawdę maltretować auto, zwłasza sportowe, to może urwać dosłownie wszystko, zderzaki, nadkola, drzwi, wgnieść dach, urwać oś koła co spowoduje, że przestanie się ono kręcić i z czasem wybuchnie opona, ba auto tak maltretowane z czasem zaczyna sie palić i zostawiać płonący ślad benzyny na szosie i z czasem eksploduje rozpadając sie i paląc tak, że zostaje tylko pognieciona skorupa. Co jeszcze piękniejsze wszystkie te rzeczy zależa od modelu samochodu, jak próbujemy rozwalić, pickupa czy vana jest mega ciężko je absolutnie zniszczyć, amerykański klasyk prędzej przestanie odpalać silnik niż stanie w płomieniach itd itd. Robi to na prawde ogromne wrażenie ale tak jak napisałem żeby doprowadzić samochód do takiego stanu trzeba się na prawdę natrudzić!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też właśnie dziś zacząłem grać w wersje na PS4 po ograniu gry na PS3. Więc dlaczego grę kupiłem ? bo chcę przejść jeszcze raz na spokojnie singla i mam nadzieję na wiele godzin spędzonych ze znajomymi w online. 

Jak na razie pod względem technicznych na PS4 nie ma zachwytu, spodziewałem się czegoś więcej, jedynie deszcz robi ogromne wrażenie i nawierzchnia w deszczowy dzień...woow. Co do ruchu ulicznego to nie ma do czego się przyczepić nieraz przeciskałem się między bryki, co do TĘTNIĄCEGO ŻYCIEM MIASTA jakie nam obiecywano to raczej nie uświadczyłem. Ale i tak nie żałuję zakupu idę grać :) 

Odnośnik do komentarza

Może i dobrze, że tak jest. Przy kilku błędach da się przejechać pół mapy. W czwórce wiązało się to nie raz ze zmianą pojazdu. Inna sprawa że często koła odmawiają posłuszeństwa nawet przy mniejszym dzwonie. Dobrze że piątka jest inna od czwórki. Zawsze można do niej powrócić i pograć w "inne" GTA, niekoniecznie lepsze czy gorsze. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od piątku ogrywam GTA V na PS4. Miałem nie kupować, bo mam na PS3, ale ciekawość wygrała. I zakupu nie żałuję. Widok FPP jest dopracowany, choć niektóre tekstury- zwłaszcza wnętrza aut, nadal są brzydkie. Dobrze, ze liczniki działają, bo jak sobie przypomnę tą szpetotę w W_D.  No i możliwosć zamiany w zwierzęta. Nie ma to jak zostanie mewą, i zapaskudzenie komuś dnia. 

 

Dziwne, ze R nie poczekało rok i nie wypuściło teraz takiej wersji. No, ale chcieli zarobić na każdej możliwej platformie. 

Odnośnik do komentarza

Od piątku ogrywam GTA V na PS4. Miałem nie kupować, bo mam na PS3, ale ciekawość wygrała. I zakupu nie żałuję. Widok FPP jest dopracowany, choć niektóre tekstury- zwłaszcza wnętrza aut, nadal są brzydkie. Dobrze, ze liczniki działają, bo jak sobie przypomnę tą szpetotę w W_D.  No i możliwosć zamiany w zwierzęta. Nie ma to jak zostanie mewą, i zapaskudzenie komuś dnia. 

 

Dziwne, ze R nie poczekało rok i nie wypuściło teraz takiej wersji. No, ale chcieli zarobić na każdej możliwej platformie. 

 

Przecież z xboxa i ps3 wycisnęli ostatnie soki, po co mieliby wypuszczać to rok później skoro wyglądałoby to tak samo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...