Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 4.08.2018 o 10:57, Wredny napisał:

W GTAV najlepiej śmigało mi się szosą, gdy z głośników leciało "The only girl (in the world)" Rihanny - niby głupi pop, ale się fajnie rozkręca i daje niezłego kopa do szybkiej jazdy.

 

W dniu 10.08.2018 o 11:29, _Be_ napisał:

Ty ale Rihanne to ty szanuj lepiej. 

 

Uwielbiałem jezdzić do tego Trevorem po pustyni. 

 

nie wiem czy panowie znają ten wspaniały belgijski zespół i ten kopiący zadek cover

ta końcówka z this is not a love song :obama: 

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
4 godziny temu, suteq napisał:

Szkoda, że nigdzie nie umieścił informacji na jakim PC to odpalił. 

 

No tak nie napisałem:

i9 9900k rtx 2080 ti 64gb ram 

 

Post nie ma na celu wszczynania wojen pc vs konsole. Po tylu latach od premiery fajnie tchnąć w grę drugie życie jak dla mnie. O ile ktoś ma 17 k na kompa.

 

 

 

Edytowane przez Jotrazydwa
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, suteq napisał:

Ile ramu? XD Na chuy aż tyle?

Pewnie ziomek pracuje z programami inżynierskimi, niektóre bez 64GB RAM nawet się nie uruchomią. Z drugiej strony to koleś dżejdżeja, więc można wątpić w taką teorię.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
10 godzin temu, Grzes!ek napisał:

A w ogóle podali szczegóły co ta wersja na next-geny będzie zawierała, że nie wyrobią się z premierą na jesień tego roku? Bo jeśli to zwykle przeniesienie całej zawartości z obecnych konsol, to bieda, bo takie coś powinno być tylko i wyłącznie we wstecznej kompatybilności.

As recently revealed at Sony’s PlayStation 5 digital event, the adventures of Michael, Franklin and Trevor are coming to a new generation of consoles, including PlayStation 5, in the second half of 2021.  
 
The new generation versions of GTAV will feature a range of technical improvements, visual upgrades and performance enhancements to take full advantage of the latest hardware, making the game more beautiful and more responsive than ever.

And for the massive and vibrant community of Grand Theft Auto Online players worldwide, the journey through the ever-evolving, shared world of GTA Online will continue on to the new generation with more new updates including additional GTA Online content exclusive to the new consoles and PC. There will also be a new standalone version of GTA Online coming in the second half of 2021, which will be available for free exclusively for PlayStation 5 players during the first three months. 

Additionally, all PlayStation Plus members on PlayStation 4 will get GTA$1,000,000 (deposited into their in-game Maze Bank account within 72 hours of log-in) each month they play GTA Online until the launch of GTA Online on PlayStation 5.

Stay tuned to the Rockstar Newswire for many more details on the new versions of GTAV and much more to come in the months ahead.

 

https://www.rockstargames.com/newswire/article/61603/Grand-Theft-Auto-V-Coming-to-New-Generation-Consoles-in-2021?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=gtavnewconsoles-06112020&utm_content=newswire

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...