Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak sobie czytałem o tych zmianach w Rockstar, odejściu ojców studia, obecnym trendzie w klepaniu płatnych pierdółek do trybów online swoich gier, polityce wydawniczej T2 i zaczynam naprawdę obawiać się o przyszłość serii. GTA6 może się okazać pierwszą naprawdę inną grą od tego studia i nie wiem, czy do końca tego właśnie chcę. Ich gry mają ułomności (chociażby mechanika strzelania), ale to są jednak te momenty w gamingu, które zapadają w pamięć na całe życie. Premiery kolejnych GTA to jak odkrywanie nowego kontynentu. Jeżeli ich polityka będzie wyglądać tak jak ma to miejsce od ostatnich 5-6 lat można chyba zapomnieć o nowym kontynencie na 9. generacji. 

Odnośnik do komentarza

od czasu powstawania trojki ichnia wizja bylo doprowadzenie do sieciowego odpowiednika MMORPG. w tym momencie sa na bardzo zaawansowanym etapie tej drogi, wiec prawdopodobnie sie juz nie cofna. o ile przyhamuja z niedorzecznie gimnazjalnym contentem (chocby na poczatku), i beda potrafili wprowadzic ciekawa historie w sieciowej rozgrywce w otwartym swiecie, poparta dynamicznymi instancjami, to to ma prawo nadal byc gra dajaca zajebiscie duzo funu. kwestia tego jaka bedzie polityka mikrotransakcji na wejsciu. prawdopodobnie bedzie wyjebana inflacja, bo sporo graczy sie oburzy, ze musi grac stale podlaczonym do ich spierdolonego technicznie online mode z idiotami, bojkotujac inwestycje piraceniem gry, psuciem community i obsrywaniem tej gry na metacriticu i steamie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...