Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

17 minut temu, Pupcio napisał:

Akurat Cdp łaski nie robi że daje za darmo pacza do gry która ledwo działała a to gta 5 na nextgeny powinno być za 0$ bo ta wersja powinna c0rwa nie istnieć  :daddy:

Niech mnie chuy tkwić dekadę z tym yebanym gta 5, żeby to chociaż była kozag 4ka

 

Ja to wiem, że łaski nie robią, ale po takim blamażu premierowym CDP, to chyba tam każdemu by już przez myśl nie przeszło, żeby zrobić płatnego patcha graficznego. Inaczej mówiąc, nie mieli wyjścia. Z resztą nawet nadal by nie zrobili płatnego, gdyby im się udała premiera, a tak chuj.

 

Obstawiam, że najbardziej walić wafla, to będą gracze GTO, łoooooooooo patrz panie, jebane eRTe.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Pupcio napisał:

Akurat Cdp łaski nie robi że daje za darmo pacza

 

57 minut temu, Rozi napisał:

Xdddddddxddddddddxddddd

no z tym CP2077 łachy nie robią i faka trochę do przodu wyskoczył, ale taki W3 gra niewiele młodsza od GTAV już za fryla dostanie i to nie ważne jaką wersję posiadasz

Odnośnik do komentarza

Kurła zgrzeszyłem...pomyślalem sobie kiedyś że nie dołożę się do tego fenomenu finansowego bo ta gra zdążyła już zarobić na siebie, gta 6, 7 i pewnie 8. A dalej zarabia.

 

No ale ostatni raz w to grałem na premiere na ps3 a teraz w przedsprzedaży na ps5 kosztuje....niecałe 45 zł :facepalm:

 

Wziąłem

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Jakim napisał:

Kurła zgrzeszyłem...pomyślalem sobie kiedyś że nie dołożę się do tego fenomenu finansowego bo ta gra zdążyła już zarobić na siebie, gta 6, 7 i pewnie 8. A dalej zarabia.

 

No ale ostatni raz w to grałem na premiere na ps3 a teraz w przedsprzedaży na ps5 kosztuje....niecałe 45 zł :facepalm:

 

Wziąłem

No jak grałeś na PS3 to będzie duża różnica. Rozdzielczość i 60ks to będzie przepaść. 
 

Odnośnik do komentarza

Bandyckie by było jakby usunęli możliwość grania w wersję PS3 lub PS4 (+ usunięcie za sklepiku, coś jak przy trylogii GTA).

 

Tutaj bym to jedynie nazwał postawą anty pro gejmerskską, ale patrząc na tę cenę, to jak na R mocno pro konsumencko:sapek:

 

Ja mam za to darmową radę 4you. Jak się odbiłeś 3 razy, to chyba logiczne, że nawet 1 zł nie ma co za to płacić. To będzie ta sama gierka:) 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, balon napisał:

Ja mam za to darmową radę 4you. Jak się odbiłeś 3 razy, to chyba logiczne, że nawet 1 zł nie ma co za to płacić. To będzie ta sama gierka:) 

 

Też zależy, do TLOU i HZD podchodziłem kilka razy aż zaskoczyło. Zwłaszcza w przypadku tego pierwszego było warto się przemęczyć, bo jednak topka żyćka.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bartg napisał:

Godność pozwala zagrać tylko w game passie, ludzie sie cieszą, że tylko 45zł i mogą po raz 2/3/4/5/21 kupić to samo :reggie: Nie zasługujemy jako gracze na GTA VI. Pewnie jak wyjdzie RDR2 Enhanced, to ludzie powiedzą, ej tylko 199zł :banderas:

 

w punkt :lapka: 

Teraz, balon napisał:

A masz teraz jakieś GTAV w pudełku s domu? 

 

Pożyczyłem kiedyś GTA V od ziomeczka, nawet dość daleko doszedłem (kilkanaście godzin było), ale wkradło się znużenie i gra poleciała z dysku jak ptak.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

w punkt :lapka: 

 

Pożyczyłem kiedyś GTA V od ziomeczka, nawet dość daleko doszedłem (kilkanaście godzin było), ale wkradło się znużenie i gra poleciała z dysku jak ptak.

Więc i tak byś musiał kupić wersję na ps4 przy darmowym upgrade (jakby był). Za 42 zł byś tego nie zrobił :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...