Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba dać sobie bramkę na ten temat do czasu kupna bo te screeny psychicznie wyniszczają ;].

 

Ale parę pytań mam:

 

Będzie wstyd ale wytłumaczcie mi jedną rzecz której kompletnie nie ogarniam - nie kumam. W grze podobno jest otwarte miasto takie jak w Paradise tak? Jeżeli tak to po jaką cholerę skoro w grze występują tylko wyścigi to znaczy kariera psem i uciekinierem.

 

I co niby wybiera się przykładowo karierę złodzieja, jeździ po mapce i wchodzi do poszczególnych wyścigów w których uciekamy?

Czy to działa tak jak w właśnie w Paradise i Underground 2?

 

No nie mogę tego pojąć-wyobrazić sobie jak to działa ;p skoro tu mamy od razu narzucaną jakby karierę.

 

Aha a jeżeli jest free roam, otwarte miasto to jeszcze jedno czy można jeździć ze znajomymi tak jak w Paradise?

Bo jeżeli tak to ogień-dym.

 

Czy teraz kiedy gra już dużo osób, laguje po sieci? Czy gra się elegancko?

 

Czy na śniegu jeździ się inaczej niż w deszczu lub na suchym asfalcie?

 

I ostatnie i jak wykręcacie czasy, jest bitwa w Autologu tak jak w demie? ;]

Tylko teraz zamiast dwóch wyścigów jest xxx FUCK ;].

Odnośnik do komentarza

Trzeba dać sobie bramkę na ten temat do czasu kupna bo te screeny psychicznie wyniszczają ;].

 

Ale parę pytań mam:

 

Będzie wstyd ale wytłumaczcie mi jedną rzecz której kompletnie nie ogarniam - nie kumam. W grze podobno jest otwarte miasto takie jak w Paradise tak? Jeżeli tak to po jaką cholerę skoro w grze występują tylko wyścigi to znaczy kariera psem i uciekinierem.

 

I co niby wybiera się przykładowo karierę złodzieja, jeździ po mapce i wchodzi do poszczególnych wyścigów w których uciekamy?

Czy to działa tak jak w właśnie w Paradise i Underground 2?

 

No nie mogę tego pojąć-wyobrazić sobie jak to działa ;p skoro tu mamy od razu narzucaną jakby karierę.

 

Aha a jeżeli jest free roam, otwarte miasto to jeszcze jedno czy można jeździć ze znajomymi tak jak w Paradise?

Bo jeżeli tak to ogień-dym.

 

Czy teraz kiedy gra już dużo osób, laguje po sieci? Czy gra się elegancko?

 

Czy na śniegu jeździ się inaczej niż w deszczu lub na suchym asfalcie?

 

I ostatnie i jak wykręcacie czasy, jest bitwa w Autologu tak jak w demie? ;]

Tylko teraz zamiast dwóch wyścigów jest xxx FUCK ;].

 

1. jest freeroam głównie do fotek i jazdy od tak. W Przechwyceniu jest otwarty teren.

 

2. Identyko jak w demie. Wybierasz eventy.

 

3. Nie.

 

4. Gra się zajebiście w multi.

 

5. Śnieg pada,a le nie ma tras na śniegu. Deszcz dość znacznie wpływa na jazdę, widać to im dłużej się gra.

 

6. Jest bitwa i głowa boli.

 

pic.jpg

 

pic.jpg

 

pic.jpg

 

WOW

Edytowane przez MajorZero64
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziś troszkę pograłem i wrażenia bardzo pozytywne, ma gierka swoje minusy o których wcześniej wspominałem ale mimo wszystko to chyba najlepsze wyścigi w jakie grałem. W Singlu przechodzenie tras jest identyczne jak w Bournoucie i bardzo mi się to podoba.

 

 

Wie ktoś jak zdobyć platynkę w grze? Trzeba wszystkie wyścigi przejść na złoty medal ?

Odnośnik do komentarza

Dziś troszkę pograłem i wrażenia bardzo pozytywne, ma gierka swoje minusy o których wcześniej wspominałem ale mimo wszystko to chyba najlepsze wyścigi w jakie grałem. W Singlu przechodzenie tras jest identyczne jak w Bournoucie i bardzo mi się to podoba.

 

 

Wie ktoś jak zdobyć platynkę w grze? Trzeba wszystkie wyścigi przejść na złoty medal ?

 

Przecież maż listę pucharów w "trophy list" :blink:

 

A jak nie chce Ci się patrzeć to tu masz wszystko:

 

http://www.psxextreme.info/topic/91944-need-for-speed-hot-pursuit/

Odnośnik do komentarza

Wasze fotki strasznie napalają na HP, w sumie nie wiem czemu jeszcze się ociągam z zamówieniem, normalnie jakby to były oficjalne, podrasowane screeny od samego Criterionu, ale mam taką prośbę: czy nie możecie ich umieszczać w

, bo trochę przeszkadzają w przeglądaniu tematu :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza

Heh, kończę karierę uciekinierem (została mi trasa która ma odległość na około 13min jazdy!) i jestem nadal bardzo zachwycony.

Jedyne co trochę wkurza, to zderzenia z cywilnymi samochodami na drodze, praktycznie nie da się o nie otrzeć, tylko od razu się zderza.

No i poziom CPU (uciekinierów) w wyścigach jest naprawdę niski, ciężko się oddalić od nich powyżej 5sek, a jak są z przodu to zwalniają, no i w trybie "hot pursuit" w ogóle broni nie używają... Za to poziom policji jest naprawdę dobry, grają bardzo agresywnie i bardzo ciężko od nich uciec.

 

No i tradycyjnie screen :turned:

 

 

pickx.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Nad superlatywami tej gry nie będę się rozwodził, bo większość została napisana, więc parę faktów:

- wyścigi skończyłem w 9 h (wszystko na złoto, większość przy pierwszym podejściu, ale do szczytu speedwalla mi brakuje sporo)

- karierę gliniarza skończyłem w 5:30 h (również wpadło złote trofeum) - trochę krótko, ale w sumie i tak bardziej mnie bawią wyścigi

Została mi do ogarnięcia platyna (czyli głównie trochę grania online), a potem już "pure entertainment", czyli śrubowanie czasów w Autologu, bądź online z forumowiczami i srogie epitety przez headsety :)

 

Gra mimo wszystko nie jest łatwa - mamy dość dobre AI i tą niesamowitą prędkość. Pobijanie czasów w demku, gdzie maksymalne prędkości były rzędu 270-280 km/h i dużo zależało od techniki i precyzji, było prostackie w porównaniu z tym co trzeba wyprawiać tutaj, żeby nie popełnić żadnego błędu przy prędkościach 350 km/h wzwyż. Refleks pilota F16 to minimum. Do tego dochodzi zerowa widoczność podczas jazdy nocą w burzy i mamy hardkor pełną gębą.

 

Jeśli chodzi o płynność gry - przy jednym wyścigu FPSy wołają o pomstę do nieba (policyjna czasówka w trakcie burzy, końcówka kariery policyjnej, niestety nazwy eventu nie pamiętam). Ale to jeden event na całą grę.

 

Lagi online się zdarzają (pomimo dobrego łącza z mojej strony) i dość często jesteśmy świadkami "przeskakiwania" samochodów, wjeżdżania jeden w drugi. Ale w sumie bardziej wpływa to na estetykę gry, niż na sam gameplay. Zresztą na razie dość szybko zostawiałem cały peleton z tyłu i ciężko cokolwiek było zobaczyć nawet w lusterku wstecznym ;)

 

Jak widać w powyższych postach - świetny pomysł ze zdjęciami. Jest mnóstwo miejscówek, czy sytuacji, które warto uwiecznić na zdjęciu, a potem już tylko czekać na komenty znajomych ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra pograłem już kilka dłuższych godzin i jestem pewien że ta gra jest dla mnie tym czym był Burnout Paradise. HP jest genialny!

Co różnie HP od BP to fakt że trzeba mieć jako takie umiejętności żeby zdobywać "złotka", czasy na trasach poglądowych są dość mocno wyśrubowane i np.: trasa McLarenem F1 dala mi już nieźle w kość bo po czterdziestu ponad próbach wciąż brakuje mi 1s do "złota" i 3s do pierwszego miejsca z Autologu, a nie jest to jedyny wyścig do którego podchodziłem wiele razy. Wiem, że niektórym pewnie nie sprawiają takie wyścigi problemu ale ja nie jestem jakimś wielkim wymiataczem, nazwał bym się pro-casualem ścigałek ;)

Model jazdy jest też na prawdę spoko i czuć różnice między autkami (także miedzy tym czy napęd jest na tył czy na przód), a w czasie deszczu też się inaczej jeździ, mokry asfalt daje się odczuć ale nie za mocno (to chyba ukłon w stronę arcade i casualów).

 

Inna sprawą jest Fejsbukowa otoczka gry, mamy ścianę, mamy powiadomienia i komentarze brakuje tylko sławetnego "Lubię to!", a co najlepsze wcale nie jest to wadą, dzięki takiemu rozwiązaniu ja czuje się jakby ciągle brał udział w jakimś turnieju, no i przede wszystkim uzależnia jak quizy na FB :P Autolog to był strzał w dziesiątkę, przez to tworzy się swoiste (tak uwielbiane przez amerykanów) community a to napędza syndrom "jeszcze jednego wyścigu". Criterion należą wam się brawa!

 

W grze brakuje kilku rzeczy ale przypuszczalnie dorzucą to w DLC - chciałbym jakąś trasę po zurbanizowanym terenie (wieżowce itd.).

 

Od Need for Speed Hot Pursuit nie mogę się oderwać! :pinch:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, gra mi się zacina po zalogowaniu do autologu w trakcie pobierania aktualnych danych. Poprzednie gry EA działały online bez problemu, teraz odblokowałem porty wg instrukcji i nic wiesza się w tym samym momencie.

 

Jakieś pomysły?

Mam to samo, napisałem do EA, wiedzą o usterce, w ciągu 'few days' powinno być naprawione, sprawdzaj co jakiś czas. Pozdrawiam Hysz

Internet.

Odnośnik do komentarza

Czyli podobnie jak w Burnoucie. Czy tylko ja tam mam z racji swojego miernej klasy TV czy też zawsze ta muzyka puszczana z XMB jest znacznie cichsza i nawet ustawienie wszystkiego na full rzadko kiedy pozwala jej przebić ryk silnika ? Podobnie miałem w Pacific Rift.

 

 

 

Mam podobnie na xboxie. Jak włączę własną muzykę z gry to leci ona strasznie cicho, żeby szło jej jakoś słuchać dźwięk silnika i głos mam na 10% a muzykę na 100%.

 

Nie jest to wina cicho nagranej muzyki, bo jak włączę ją przez dashboard to jest dużo głośniejsza,

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...