Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Pagani Hyuara jest autem z dlc - żaden to unicorn

@easye - chyba losowanie będzie lub nagrodę zgarnie najlepszy czas

 

 

@edit:

 

jednak nie:

"All parti(pipi)ants will receive an in-game car for parti(pipi)ating and, if you beat the posted time by the celebrity parti(pipi)ant, you’ll win a rare unicorn car. The player with the overall best time will also win a special grand prize as well. "

"If you beat CJ’s posted time, you will win a 2003 Ferrari Challenge Stradale unicorn car."

 

 

heh, w tekście jest ci.pa i mi wypipało :)

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

dobra, zrobilem czas 1:12,844.

Czy czasówka do pokonania może się jeszcze zmienić ? czy jego czas juz jest ostateczny ?

Właśnie sprawdziłem jego czas nadal jest na tym samym miejscu kilka dni temu

Miejsce 24587

dodałem go do ulubionych (co by nie jechać kilka tysięcy miejsc w dół ;) i sprawdziłem też GT nadal jest offline więc pewnie wynik się nie zmieni ^_^

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

łe no bez przesady, spokojnie można mnie objechać

 

ani czas, ani przejazd nie był taki idealny - niestety nie lubuję się w tak niskich klasach więc jazda poniżej klasy A jest dla mnie udręką

 

ja śmigam na padzie (w końcu przeprosiłem się z gałką analoga i krzyżak poszedł w odstawkę) + manual + asysty off

 

trochę próbowałem ze sprzęgłem ale za dużo klawiszologii

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

jak chcecie kupować/sprzedawać samochody to najlepiej zaglądać do domu aukcyjnego, można wyrwać samochody nawet 2/3taniej i sprzedać później drożej ;]

3tyg. temu kupiłem Shelby Daytona Cobra na aukcji za 2 500 000CR, cena standardowa w karierze 5 000 000CR, dziś pomalowaną na inny kolor z ulepszeniem do klasy S sprzedałem za 7 000 000CR.

Odnośnik do komentarza
jak chcecie kupować/sprzedawać samochody to najlepiej zaglądać do domu aukcyjnego, można wyrwać samochody nawet 2/3taniej i sprzedać później drożej ;]

3tyg. temu kupiłem Shelby Daytona Cobra na aukcji za 2 500 000CR, cena standardowa w karierze 5 000 000CR, dziś pomalowaną na inny kolor z ulepszeniem do klasy S sprzedałem za 7 000 000CR.

W piątek sam się o tym przekonałem bo w domu aukcyjnym kupiłem

Astona Martina One-77 za.. 138 000 CR standardowa cena w karierze to 1 800 000 CR ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...