Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przejmuj się ja i wiele innych osób też nie otrzymało takiego potwierdzenia a pomimo tego do turnieju się zapisało. W regulaminie rzeczywiście pisze, że po rejestracji na stronie promującej turniej zostaną wysłane na maila zaproszenia z instrukcją jak zalodować się na sronie liveleague.pl. Jednak zaraz po wysłaniu zgłoszenia podane były dalsze kroki jakie musisz podjąć, w tym rejestracja na stronie liveleague.pl. W związku z tym myślę, że nie powinno być żadnych problemów a tym bardziej dyskwalifikacji z turnieju

Odnośnik do komentarza

Ktoś wcześniej napisał, że ekipa AGM zdominuje turniej. Być może, ale oni są genialni tylko na swoich galaktycznych setupach. Jeszcze w FM3 miałem przyjemność z kilkoma się ścigać wozami seryjnymi i zapewniam, że są to goście spokojnie do pokonania przez co bardziej ogarniętych :) nie mówię, że dokonałbym tego ja, ale myślę, że Michał z Magikiem mogli by ich poskładać.

Odnośnik do komentarza

Ktoś wcześniej napisał, że ekipa AGM zdominuje turniej. Być może, ale oni są genialni tylko na swoich galaktycznych setupach. Jeszcze w FM3 miałem przyjemność z kilkoma się ścigać wozami seryjnymi i zapewniam, że są to goście spokojnie do pokonania przez co bardziej ogarniętych :) nie mówię, że dokonałbym tego ja, ale myślę, że Michał z Magikiem mogli by ich poskładać.

Dokladnie, w finalach NFS'a na LL (w ktorych jak dla mnie zostalem po prostu ostro wy(pipi)any) mialem okazje scigac sie z czolowka. Ich cala przewaga brala sie ze znakomitych tuningow, poza jednym graczem - PGS Lecho. Jezdzi jakby cala trase widzial w ukladzie zero jedynkowym. Nigdy go nie wyprzedzilem.

Reszta jest jak najbardzie do powalczenia, dlatego, troche zaluje, ze sie nie zapisalem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

na jednorożca jest kilka sposobów.

 

FM3 + pakiet VIP + import save'a do FM4

konkursy od T10, np fotograficzne

trivie na fejsie

gifty od T10 dla vipów

w uj kasy by licytować na aukcjach

 

do wyboru co kto lubi ale opcja pierwsza najłatwiejsza choć nieco kosztowna.

Do końca stycznia jest jeszcze jedna możliwość wygrania jednorożca (2003 Ferrari challenge stradale) w trybie rywali w King of the track trzeba pobić czas 1:13,98 na Road atlanta używając Mazdy MX5.

Dodatkowo każdy kto weźmie udział dostanie Pagani Hyuara z unikatowym malowaniem ale nigdzie nie pisze czy to jednorożec czy nie.

PS: link do newsa http://forzamotorspo..._the_track_jan/ (większość to brednie na temat konkursu w którym tylko hamgurgery mogą wygrać kurtkę z autografem jakiegoś kierowcy :P ale auto dostają wszyscy ^_^)

Edit:

@easye Ja już zrobiłem a wymiataczem nie jestem wystarczy lotny start i heja :)

Edytowane przez Darth Krizzo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...