Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

W tym turnieju w pierwszym etapie jak to będzie wyglądać? Bezpośrednie starcia czy jakieś porównywanie czasów?

Ja myślę, że będzie tryb Rivals na pierwszym etapie, bo gdzieś czytałem, że 16 graczy z najlepszymi czasami (a może najszybsi :hmmm: ) przejdzie do finału. BTW na początku gdy gra wystartowała były zawody w trybie Rivals na hockenheimringu chyba, gdzie do wygrania było BMW (M5?), ale nie można było pojeździć, bo były to zawody tylko dla Niemców. Sądzę, że w naszym przypadku będzie tak samo. Tylko, że moje główne konto jest na USA i obawiam się, że mimo mojego zgłoszenia nie będę mógł jeździć. Mam nadzieję, że będą gracze dopuszczani po nicku.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
Nie wiem czemu nic się tu nie dzieje :confused: Przypominam kto zapomniał/nie wiedział.

Zapisujcie się do turnieju!

Trochę zawodników przybyło, ale 66 to mało jak na tak ogromną nagrodę. Nic dziwnego, ja nie mam żadnych szans na zwycięstwo (99% innych też), ale bym się zapisał dla zabawy, ale gdzie są zasady?

"Wszelkie szczegółowe warunki rozgrywek obejmujące w szczególności trasy wyścigów, pojazdy dostępne w ramach rozgrywek, doprecyzowanie terminów pojedynków, sposobu doboru graczy do pojedynków, zapisywania i ustalania wyników, nastąpi w terminie do dnia 31.12.2011"

No to został 1 dzień!!! Ja się w ciemno nie zapisuję, takie zasady jak na WCG mnie nie interesują (2 lapy na krótkich trasach, nuda).

Odnośnik do komentarza

Trochę zawodników przybyło, ale 66 to mało jak na tak ogromną nagrodę. Nic dziwnego, ja nie mam żadnych szans na zwycięstwo (99% innych też), ale bym się zapisał dla zabawy, ale gdzie są zasady?

"Wszelkie szczegółowe warunki rozgrywek obejmujące w szczególności trasy wyścigów, pojazdy dostępne w ramach rozgrywek, doprecyzowanie terminów pojedynków, sposobu doboru graczy do pojedynków, zapisywania i ustalania wyników, nastąpi w terminie do dnia 31.12.2011"

No to został 1 dzień!!! Ja się w ciemno nie zapisuję, takie zasady jak na WCG mnie nie interesują (2 lapy na krótkich trasach, nuda).

Skąd wiesz że 66 zgłoszeń tylko? Ja się zgłosiłem przez stronę załączając dowód zakupu ale czy skutecznie? Nie wiem. Dajcie jakiegoś linka.

Odnośnik do komentarza

"Rozgrywki odbywać będą się w każdy piątek, sobotę i niedzielę, każdego dnia po trzy pojedynki równo o godzinie 19:00, 20:00 i 21:00 czasu środkowoeuropejskiego (zimowego). Gracze nie mogą przekładać czasu pojedynków – muszą one odbyć się dokładnie o podanej godzinie."

 

ktoś kto pracuje w systemie może zapomnieć o udziale - przypadnie takiemu popołudniówka czy nocka i game over

 

lista zawodników - http://liveleague.pl...?page=zawodnicy

 

ogólnie ekipa AGM zdominuje turniej - w nich widzę największych faworytów

Edytowane przez maciekww28
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajno, że w sumie nie ma mnie na liście, a wysyłałem zgłoszenie jeszcze w październiku. Wysłałem dziś drugie. Z drugiego mojego konta na xbl pl. Dostaliście jakieś instrukcje co i jak dalej? Na tym liveleague trzeba założyć konto czy jak? Nie mam dziś czasu na takie zabawy i się już nieźle zdenerwowałem...

Wszyscy co są zgłoszeni mają konto na XBL polskie?

Odnośnik do komentarza

Pisałem na głównym forum, ale dam dla tych co nie widzieli:

 

"Po dokonaniu prawidłowej rejestracji na stronie www.promocja-forza.pl uczestnik Konkursu otrzyma drogą e-mail informację

o sposobie rejestracji na stronie rozgrywek www.liveleague.pl"

 

Pierwsza rejestracja (ta z paragonem) nie zapisuje Was na listę. Trzeba to zrobić jeszcze raz na stronie (liveleague).

 

Po drugiej rejestracji dostaniecie link potwierdzający na maila (masło maślane):

 

Witaj ,

aby potwierdzić uczestnictwo w turnieju Forza Motosport 4 musisz kliknąć w

 

LINK POTWIERDZAJĄCY

 

 

lub skopiować linijkę poniżej do paska adresu przeglądarki

 

bla bla bla

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...