Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ma być opłacalne to powinno być 80% zniżki, co jest oczywiście niemożliwe. Wszystkie dodatki i gry kupuję w ekipach, więc płacę tylko 20%, czyli ta promocja mnie kompletnie nie interesuje. Nie pobieram dem i triali gier, więc to też pomijam. Najzabawniejsze jest to automatyczne ściąganie patchy :blink: Chyba jakiś żart, ale trochę słaby. Sony może mi nie wierzyć, ale jestem w stanie samemu włożyć płytę do konsoli i rozkoszować się ściąganym patchem i to całkiem za darmo ;) Jedyna opcja, którą jestem baaaaardzo zainteresowany to cross chat. Mógłbym nawet płacić te 200zł rocznie tylko za sam cross chat, ale z tego co można przeczytać w postach powyżej to jednak ma być darmowy. Jeśli to prawda to zaoszczędzę dwie stówki :)

Odnośnik do komentarza

Cóż, to jest oferta skierowana do osób, które z na pss robią zakupy uczciwie, a nie praktycznie okradają sony i wydawców. Niektórym się w głowach poprzestawiało do tego "dobrobytu". Sony powinno w pizdu zablokować to dzielenie się grami, i wtedy Plus miałby sens i powodzenie. Kto wie czy nie zrewidują tego awaryjnego systemu, żeby pełnił funkcje tak jak należy, a nie ułatwiał kupowanie tanich gierek.

Odnośnik do komentarza

Racja, powinni to zablokować. Fakt, że nie blokują to już nie moja wina. Dlaczego uważasz, że gracze robiący składki na gry okradają Sony? To chyba Sony okrada samych siebie... Gdyby chcieli to mogliby to zmienić i wszystko działałoby tylko na jednej konsoli. Skoro tego nie zrobili to widocznie im to nie przeszkadza. W sumie to nie rozumiem tego pomysłu dzielenia gier na kilka kont. Jak Sony to rozumiało? Po co w ogóle jest ta opcja? Chyba nie myśleli, że co miesiąc kupuje sobie nową konsolę i na każdej chciałbym mieć tą samą grę ściągniętą z PSN ;) Nawet biorąc po uwagę tak abstrakcyjną sytuację to i tak będę grał tylko na jednej konsoli jednocześnie, więc jest opcja deaktywacji slotu i ściągnięcia dodatku na innej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Może okradanie to zbyt mocne słowo. Ale jest to korzystanie niezgodne z warunkami regulaminu - jak chcesz wiedzieć do czego ta opcja służy, to właśnie tam masz napisane. To, że Sony jej technicznie nie przemyślało, jest teraz wykorzystywane nagminnie. Nie wiem, może oni z tym nic nie robią, bo w ostatecznym rozrachunku im się to opłaca. Mimo to, ocenianie Plusa przez ten pryzmat jest niewłaściwe. Może właśnie pora zacząć uczciwie robić zakupy na PSS? Branża to nie instytucja charytatywna i chcąc nie chcąc, pieniądze się producentom i wydawcom należą jeśli to ma się wszystko kręcić.

Odnośnik do komentarza

Piwo dla Grigoriego:) Sam bardzo często korzystam z usług psstore (mysle że za 150-200zł. w miesiącu), kontem dziele się tylko z jednym kumplem i tylko dlatego że nie stać go na te przyjemności oraz że znam go od ponad 20 lat:). Uważam i jestem za aby sony zaczęło banować tych co kupują grupowo "tabuny" gier ponieważ to mi troszkę piractwem zalatuje:)...

 

A samo + to świetny pomysł:) 195 sony ma jak w garści:) z mojej strony.... jak dadzą zniżki + rzeczy darmowe jestem kupiony:)

Odnośnie dzielenia sie kontami- sam mam ps3 od stycznia 2008 jeszcze awarii nie miała ale nie łudzę się że przeżyje dłużej niż najbliższy rok, więc cieszy mnie fakt że gdy kupię nową konsolkę praktycznie (totalnie) nic nie stracę:)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

No to nic brać nie musisz, bo przecież pierwsze 3 miesiące są gratis. Mam racje, nie przesłyszałem się, prawda?

 

 

Aha, ostrzegam, że jak ktoś kupi subskrypcje, to w opcjach jest zaznaczone domyślne jej przedłużanie jeśli mamy oczywiście podpiętą kartę i fundusze na niej. W Menage Account można to odznaczyć.

Odnośnik do komentarza

Nie. Ten bonus mają w Stanach, i to tylko za zakup w do któregoś tam lipca. U nas jest LBP.

 

Zainteresowanych którzy sami nie śledzą newsów i informacji, proszę przed wykupieniem abonamentu zaznajomić się z pierwszym postem, bo na bieżąco go aktualizuje. Żeby płaczu nie było, że coś jest inaczej niż myślałem.

Odnośnik do komentarza

Piwo dla Grigoriego:) Sam bardzo często korzystam z usług psstore (mysle że za 150-200zł. w miesiącu), kontem dziele się tylko z jednym kumplem i tylko dlatego że nie stać go na te przyjemności oraz że znam go od ponad 20 lat:). Uważam i jestem za aby sony zaczęło banować tych co kupują grupowo "tabuny" gier ponieważ to mi troszkę piractwem zalatuje:)...

Jeśli kontem dzielę się z dwoma kumplami, których znam 10 lat to według Ciebie też powinniśmy zostać zbanowani? Może trzeba wprowadzić ograniczenia co do ilości kolegów i czasu znajomości? Zakończmy temat dzielenia kont, bo od kilku moich zdań zrobił się niepotrzebny offtop.

 

Wracając do PSN+ to nie patrzę tylko przez pryzmat kupowania dodatków, bo nie robię tego zbyt często. Po prostu jedyne czego mi teraz brakuje na darmowym PSN to cross chat. Jeśli nie będzie on zawarty w pakiecie "plusa" to nie będę zainteresowany tą ofertą.

Odnośnik do komentarza

Cóż, to jest oferta skierowana do osób, które z na pss robią zakupy uczciwie, a nie praktycznie okradają sony i wydawców. Niektórym się w głowach poprzestawiało do tego "dobrobytu". Sony powinno w pizdu zablokować to dzielenie się grami, i wtedy Plus miałby sens i powodzenie. Kto wie czy nie zrewidują tego awaryjnego systemu, żeby pełnił funkcje tak jak należy, a nie ułatwiał kupowanie tanich gierek.

 

Nie rozumiem szczerze mowiąc tego kombinowania z gami z PSN. Są one tak tanie, że łamanie regulaminu dla kilku złotych wydaje mi się niezłym skąpstwem. Sam chętnie będę korzystał z PS+ jak nabędę własną konsolę, oczywiście jeśli faktycznie będą zniżki na zawartość (głównie DLC mnie będzie interesować) i będzie to wypadało na plus. Bo podkradać nie zamierzam. Jedyne co zrobię to pewnie zainstaluję coś z PSN na konsoli dziewczyny, na której sam czasem pogrywam a dysku przecież nie będę nosić bo i tak się nie da na cudzej PS3 :P

Odnośnik do komentarza

Jedyna opcja, którą jestem baaaaardzo zainteresowany to cross chat. Mógłbym nawet płacić te 200zł rocznie tylko za sam cross chat, ale z tego co można przeczytać w postach powyżej to jednak ma być darmowy. Jeśli to prawda to zaoszczędzę dwie stówki :)

Po prostu jedyne czego mi teraz brakuje na darmowym PSN to cross chat. Jeśli nie będzie on zawarty w pakiecie "plusa" to nie będę zainteresowany tą ofertą.

Naprawde aż wam tak tego brakuje, że bylibyscie w stanie płacic taką kasę za tą funkcje (miedzy innymi) ?

 

 

 

Mogę się założyć, że bety takich gier jak Twisted Metal, LBP2 czy KZ3 będą dostępne tylko dla posiadaczy PS+. Jeżeli Sony zdecyduje się na taki ruch, to nie pozostanie nic innego jak zapłacić za roczny abonament.

Może w grach od Sony tak będzie, ale od niezależnych producentów już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Mogę się założyć, że bety takich gier jak Twisted Metal, LBP2 czy KZ3 będą dostępne tylko dla posiadaczy PS+. Jeżeli Sony zdecyduje się na taki ruch, to nie pozostanie nic innego jak zapłacić za roczny abonament.

Może w grach od Sony tak będzie, ale od niezależnych producentów już niekoniecznie.

Najpewniej tak, ale mimo wszystko, kto nie chciałby brać udział w becie LBP2, MS3, TM czy KZ3? To będzie główny powód dla którego ludzie będą płacić za PS+.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że brakuje cross chatu na PS3. Jeśli ktoś miał kiedyś X360 i grał dużo na multi to wie o czym mówię. Na konsoli Microsoftu może rozmawiać jednocześnie 8 osób i mogą one grać w różne gry. W takim przypadku można rozmawiać nie tylko o danej grze (każdy gra w coś innego), ale po prostu pieprzyć o czymkolwiek i zawsze jest wesoło :) Za to na PS3 rozmawiam sam ze sobą :/

Edytowane przez Eko
Odnośnik do komentarza

A co powiecie na zaimplementowanie na PS3 Skype? Jest tam przecież opcja konferencji, nie wiem wprawdzie na ile osób ale ludzie w ten sposób nagrywają podcasty na ładnych kilka osób więc pewnie z 8 dałoby się tam upchnąć. Na PSP Skype już jest, a Sony w ten sposób nie musiałoby stawiać własnych serwerów. Co więcej, mógłbym gadać z kimś kto ma PC grając sobie na konsoli. To by było idealne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że brakuje cross chatu na PS3. Jeśli ktoś miał kiedyś X360 i grał dużo na multi to wie o czym mówię. Na konsoli Microsoftu może rozmawiać jednocześnie 8 osób i mogą one grać w różne gry. W takim przypadku można rozmawiać nie tylko o danej grze (każdy gra w coś innego), ale po prostu pieprzyć o czymkolwiek i zawsze jest wesoło :) Za to na PS3 rozmawiam sam ze sobą :/

Sory ale nie widze tego ze gram sobie w jakis klimatyczny szpil (np U3) i gadam z kims o pie.rdolach. Podczas gdy gramy w ta sama gre to tak, przydalby sie prywatny czat, ale pomiedzy grami dla mnie jest to niepraktyczne.

 

A co do PSP, to nie wiem czemu nie zrobia/zrobili identycznych funkcji jak w PS3 i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...