Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda trochę, że MGS będzie tylko w wersji na Vitę. Wcześniej pojawiło się kilka tytułów w plusie zarówno na PS3 jak i Vitę, żałuję, że w tym przypadku tak nie będzie. Mimo, że każdą część ukończyłem kilkadziesiąt razy to zrobiłbym to ponownie w wersji HD  :D

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Najgorzej będzie z kabanem ME3, który zajmuje 14 gb, a więc trzeba mieć 28 gb żeby zainstalować. Kilka gier trzymam do multi, plus kilka niezaliczonych wciąż, i serio ciężko z miejscem na 250 gb-owym dysku :(

 

Lol, to ci masz problem, ja od prawie 3.5 lat radze sobie z FATem 40gb i nie narzekam :D. Wystarczy dobre lacze.

 

PS. ME3 to kupa, nie graj.

Odnośnik do komentarza

Najgorzej będzie z kabanem ME3, który zajmuje 14 gb, a więc trzeba mieć 28 gb żeby zainstalować. Kilka gier trzymam do multi, plus kilka niezaliczonych wciąż, i serio ciężko z miejscem na 250 gb-owym dysku :(

Same here.

 

DoA5 dalej jak każda część serii ma przegiętych bossów końcowych? bo niby fajnie pograć, ale jak ma być to samo co z "czwóreczką" to chyba tego puchara za przejście arcade dla dobra mojego pada odpuszczę he he

Odnośnik do komentarza

 

Pro tip: można ustawić aby konsola sama się wyączyła po zassaniu :P

problem z tym, że moja złodziejska natura Polaka nie pozwoliła mi na przepłacenie i kupienie Plusa solo (wskazanym jest wyczucie dużych pokładów ironii w tym miejscu ;)), a z tego co się orientuję, po po przelogowaniu na zwykłe konto może to nie zadziałać; wylogowanie z PSN i zostwienie konta offline, też może nie przynieść oczekiwanych skutków; jeśli szwagier - na którego koncie jest Plus - zechce skorzystać z PSN to wuj bombki strzeli i pobierania/automatycznej instalacji nie będzie ;)

 

(lepiej przyznać się, że jest się sknerą, niż głąbem ;))

Nie będzie problemów. Wystarczy zaznaczyć pobieranie i można się wylogować z plusowego konta i zalogowac na inne. Nie trzeba byc online ani nic z tych rzeczy. Jak gra juz sie sciagnie to bez problemow mozna instalowac z jakiegokolwiek profilu. Kluczem jest aktywacja konsoli przeciez i wszyscy uzytkownicy moga bez problemow korzystac z plusowego kontentu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi też szkoda tego Arkham City i jeszcze Deus Exa. Ale rzeczywiście, dziś już nowy rzut gier, a ja jeszcze nie skończyłam Infamous 2, o Sleeping Dogs nie wspominając nawet. Zdecydowanie, od przybytku głowa boli. 

Dzisiaj wyszukałem na konsoli w PS Store Deus Ex'a i dalej jest dostępny w plusie za darmo :). W kolekcji od zaraz go nie ma, po wyszukaniu jest. Już dodałem do pobierania. Tak samo z Mortal Kombat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli już o ME3 mowa, to mała dygresja z mojej strony.

Uważam, że Sony dało ciała dając ME3 jako pierwszą grę z serii w Plusie. W ten sposób wielu ludzi którzy jeszcze nie mieli z tą serią styczności - nie doceni jej. To jest jeden z tych tytułów w które trzeba znać poprzednie części i kropka.

 

Z finansowego punktu widzenia, również o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby danie najpierw full wersji ME2 - wtedy sporo osób skusiłoby się na ME1 i DLC do ME2, a ME3 mogliby spokojnie dać za parę miesięcy. Tymczasem wygląda na to, że ME3 został wybrany żeby przyciągnąć niezorientowanych ludzików "nową/najnowszą grą".

 

Ja dodaję ME3 do listy pobrań i poczeka na lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza

Nom, to EA ma porytą logikę gier cyfrowych.

 

Poza tym bywa tak, że jak gra się już nie sprzedaje, to cena się nie zmienia, bo nikt już się tym nie przejmuje. Może dojść wtedy to paradoksu, gdzie jakaś np. edycja GOTY kosztuje mniej niż wersja normalna. To trochę jak w marketach, gdzie gry sprzed 3 lat wiszą po premierowych cenach.

Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza

 

 

Pro tip: można ustawić aby konsola sama się wyączyła po zassaniu :P

problem z tym, że moja złodziejska natura Polaka nie pozwoliła mi na przepłacenie i kupienie Plusa solo (wskazanym jest wyczucie dużych pokładów ironii w tym miejscu ;)), a z tego co się orientuję, po po przelogowaniu na zwykłe konto może to nie zadziałać; wylogowanie z PSN i zostwienie konta offline, też może nie przynieść oczekiwanych skutków; jeśli szwagier - na którego koncie jest Plus - zechce skorzystać z PSN to wuj bombki strzeli i pobierania/automatycznej instalacji nie będzie ;)

 

(lepiej przyznać się, że jest się sknerą, niż głąbem ;))

 

 

No to faktycznie, przy 3 miesiącach zaoszczędzisz jakieś oszałamiające 28-29 zł !!!, a jak byś kupił w promocji grudniowej lub lutowej to całe 19 zł !! No nic pewno w skali roku to opłata za prąd wyrówna twój amazing bizz :)

kupiłem plusa ze szwagrem, zanim zaczęły pojawiać się fantastyczne przeceny. poza tym normalnie nie mam problemu z pobieraniem, bo mi tam rybka kiedy się zassie; wczoraj był wyjątek, bo liczyłem na to, że uda się wieczorem przy pifffku ze szwagrem pociorać ;)

(z resztą i tak się udało... ;))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...