Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem UNIT13 i grałem już nawet ale nie mam w psstore pokazanego go jako PURCHASED.Co może być przyczyną?Gdy dodaję grę do koszyka pojawia się następujący komunikat "you are not eligible to purchase or download this content"

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Dawno temu pobralem triala BF3, przeszedłem trochę kampanii, wpadły 3 trofea, któe nie naliczyło mi do konta. Ostatnio pobralem drugi raz tego triala, by nie trzeba bylo pobierac dzis calego bf. Przechodzę kampanię na hardzie, i te trofea mi nie wpadly! dla sprawdzenia zagralem w multi i trophy za zdobycie niesmiertelnika wpadlo! ale przed wpadnieciem tego trophy z niesmiertelnikiem jak wchodzilem w kolekcje trofeow nie bylo tam battlefield 3 0%, a na innych kontach normalnie bylo. w dodatku kiedy wchodze w kolekcje trofeow podczas wpisywania do mojego konta są te 3 trofea zdobyte z triala, a gdy ponownie wchodzę już zalogowany, jest tam tylko 1 % z niesmiertelnikiem. co muszę zrobić by zebrać te 3 trofiki z kampanii? pobrac calego bf3 od nowa nie triala z unlockiem?

 

teraz męcze harda i zobaczę, czy trofeum po misji powstanie (dawno temu triala skończyłem gdzieś w połowie tej misji) wpadnie, jak nie to pie... kampanię idę do multi, bo i tak zrypana, gdyby nie trofea to bym ją olał.

 

jak trophy po powstaniu wpadnie, to przemęczę kampanię, co najwyżej strację 3 trofea, lub potem coś wykombinuję

Odnośnik do komentarza

mam pytanie co do którego nie mogłem znaleźć odpowiedzi w FAQ - jeśli usunę grę z PS+ z dysku lub "zakupię ją" ale jej nie ściągnę po czym zniknie ona z oferty gier dostępnych od zaraz to czy będę mógł mimo wszystko ją później ściągnąć? wczoraj latając po ustawieniach znalazłem Hitmana, którego nie ściągnąłem, nie ma już go w ofercie ale wydaje mi się, że jak kliknąłem w jego ikonę to zaczęło przygotowywać ściąganie.

 

i mały tip - okres pozostały do zakończenia abonamentu chyba najłatwiej sprawdzić najeżdżając na dowolną grę ściągniętą w ramach PS+, wciśnięcie trójkąta i w "informacjach" widnieje data do kiedy gra jest dostępna

Odnośnik do komentarza

Tylko musisz je dodać do listy pobierania (tj. po prostu kliknąć w pozycję w PSS jak masz ikonkę "bezpłatne" - jeśli jest "wybierz wersję" to pamiętaj by zwrócić uwagę czy czasami nie wybierasz "wersji testowej"). Aktywuje się wtedy pobieranie, ale jak dasz anuluj, to tak czy owak ikonka przy pozycji powinna zmienić się na "zakupione". Od tej pory gra jest Twoja i powinna bć dostępna na liście pozycji do pobrania (czasami wywala ją dalej, ja nie mam bodajże chronologicznie). Wtedy będziesz mógł je ściągać (i grać) w każdej chwili, w której masz aktywny abonament, nawet jeśli pewnego razu przerwiesz go, a po jakimś czasie wrócisz do niego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Coś jest nie tak z BF3 z plusa.. a konkretnie z patchem do niego (2GB). Już drugi raz próbuję go ściągnąć i (pipi). Dochodzi do 85-90% i staje praktycznie w miejscu (90% ściąga się powiedzmy w 15 minut, a później każdy kolejny % trwa 50-10 minut.

Chyba po(pipi)e tego patcha.. najwyżej jeszcze raz spróbuje, a jak nie pójdzie to (pipi) z nim.. (bo oczywiście patch z wersji płytowej, który miałem na dysku nie działał).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...