Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

czemu Mafia II nie jest w PL, podobnie jak spec ops, obie gry mają dobre fabuły, a niektórzy w tym ja i tak wszystkiego w 100 % nie zrozumieją. umiem angielski dość dobrze no ale wiadomo jak to jest, pewniej się człowiek czuje gdy jest PL, tym bardziej że Mafia 2 odbywa sie w takich czasach, że nie których zwrotów już się dzisiaj nie uzywa

 

A po kij musisz wszystko rozumieć na 100%? Całą fabułę większości gier można zrozumieć bez problemów jak się zna podstawowy angielski, wielce skomplikowanego słownictwa te gry nie mają, TYM BARDZIEJ Mafia, gdzie co drugie słowo to "fuck" czy "motherfucker" albo "shit".

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, że jeśli gra w wersji pudełkowej wyszła z lokalizacją to ona również powinna być w cyfrowej dystrybucji. To zwykłe lenistwo wydawcy, tego nie da się inaczej nazwać. Chyba, że tutaj również chodzi o dystrybutora. Np. prawa do lokalizacji posiada Cenega (nie wiem na 100%) i taki Ubisoft musiałby odpalać część kasy właśnie firmie lokalizacyjnej. A tak udostępniając "swoja czystą" wersję dostają całość kasy. Takie Sony samo lokalizuje swoja gry więc wrzucają zlokalizowane, bo nikomu nie muszą odpalać działki.

Odnośnik do komentarza

Witajcie serdecznie plusiaki.

Chciałem was prosić o pomoc.

Nie zdążyłem ściągnąć Battlefielda 3 jak była dostępna, czy któraś dobra dusza mogłaby się podzielić ze mną swoją listą pobierania?

 

Będę dozgonnie wdzięczny i kłaniający się do stóp:)

 

mój login: GieeLKa

w zamian za pomoc oferuję coś z mojej listy zakupów poza plusem

Odnośnik do komentarza

Wątpie aby ktoś udostępnił Ci konto na którym ma wykupionego Plusa więc raczej stracone nadzieje. Jak dajesz komuś dostęp to do całego konta i jego zawartości, a nie pojedyńczej pozycji z DL.

No i właśnie dlatego liczę na zaufanie. Aby potwierdzić moje dobre intencje daje najpierw dostęp do mojego konta.

Odnośnik do komentarza

Żebyś się nie przejechał na tym zaufaniu. Naprawdę Ci, aż tak bardzo zależy, że takie kombinacje alpejskie próbujesz? Na allegro masz nawet za 49 pln BF3.

Zresztą wątpię żebyś znalazł chętnego, a nawet jeśli, to jaką masz gwarancję, że ktoś też będzie uczciwy i da Ci prawdziwe/w ogóle dane do konta. Oj kombinujesz jak koń pod górkę  :ninja:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Żebyś się nie przejechał na tym zaufaniu. Naprawdę Ci, aż tak bardzo zależy, że takie kombinacje alpejskie próbujesz? Na allegro masz nawet za 49 pln BF3.

Zresztą wątpię żebyś znalazł chętnego, a nawet jeśli, to jaką masz gwarancję, że ktoś też będzie uczciwy i da Ci prawdziwe/w ogóle dane do konta. Oj kombinujesz jak koń pod górkę  :ninja:

Wierzę, że istnieją jeszcze prawdziwi gracze dla których pomoc innemu nie jest szansą na oszustwo. Zależy mi bardzo na BF3. Nie wiem jak to zrobiłem, że przegapiłem. Po prostu byłem pewny, że wrzuciłem w kolejkę pobierania...

Na allegro jest za 50 a tutaj za darmo.

I zawsze można złapać dobry kontakt do wymiany gier z kimś komu nie zależy na oszustwie.

Bo wiesz, w internecie nie tylko się oszukuje.

Odnośnik do komentarza

Na LA Noire bym się nie pogniewał, na Maxa zresztą też nie :) Chociaż na Max Payne 3 chyba jeszcze za wcześnie by gra lądowała na Plusie. 

 

 

L.A N jest w sklepie? Bo już nie pamiętam. Co do drugiej części Twojego posta, Hitman wyszedł po Maksiu, więc nie widzę problemu.

 

@up

 

Trzecia gra od EA z rzędu? Nie przesadzajmy. Poza tym już nic bardzo nie zostało.

Odnośnik do komentarza

Jak tam, jakieś przecieki już są odnośnie oferty Plusa na wrzesień.

 

Ja coś czuje w kościach, że na Vite będzie Guacamelee, już go tyle razy przeceniali, a to znak, że zbliża się za cebulę!

a nie jest tak, że kiedys userzy zrobili dym na ps blog, że zaraz po przecenie gra trafiła od razu do plusa i obiecali, że przeceniane gry przynajmniej przez jakiś czas nie będą lądowały w tej usłudze?

 

ja bym się nie pogniewał na tomb raidera i escape plan na vitę ;)

Odnośnik do komentarza

tak btw to jest jakaś dobra dusza która chwilowo podzieli się slotami z kilki gier PS+ sprzed grudnia 2012? interesuje mnie kilka małych gier: Machinarium, Tomas Was Alone oraz Trine 2? odwdzięczę się grami PS+ z grudnia i dalej, mam jeszcze to NBA 2k13 któe było przez pomyłkę, jak ktoś nie ma. dam pierwszy swoje konto. z góry thx

 

PS - przejdę gry i zdezaktywuję moją konsolę na tym koncie, także nie będę zajmował drugiego slota, całość potrzebuję tylko na tydzień

Odnośnik do komentarza

spoczko, nikogo nie proszę osobiście, ale jak byłby ktoś kto by mi zaufał to czemu nie. plus kończy mi się za niecałe dwa tygodnie a tych mniejszych gier nie udało mi sięograć, zresztą jakbym chciał coś większego pobrać to zanim bym ściągnął i ograł już plus by mi się skończył.

 

jakby ktoś chciał podzielić się na tydzień tymi kilkoma mniejszymi grami to mój psn to przemo017

 

robiłem już kilka takich wymian więc wiem co i jak :)

 

no i nie mam zamiaru kraść żadnych innych gier które sobie ktoś kupił, lol, bez przesady

Odnośnik do komentarza

 

Przecieki z forum 3djuegos i bloga mips4 wskazują na to, że od przyszłego miesiąca w ofercie znajdzie się:

 
Remember Me (PS3)
GRID 2 (PS3)
Metro: Last Light (PS3)
Guacamelee! (zapewne PS3 + PS Vita)
Soul Sacrifice (PS Vita)
 
Ponoć powyższe gry wpadną we wrześniu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...