Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Feeling wręcz niesamowity. Gra się wspaniale - zbliżony poziom do SF IV, a to najlepsza rekomendacja. Cudownie, że postawiono na restart serii. To, czym graczy raczono przez ostatnie lata, to jawna kpina z smoczej serii. Zwracają natomiast uwagę wszelakie smaczki - spójrzcie na maskę Scorp'a po X - ray (notabene, znakomita nazwa) - jej fragment odleciał, odsłaniając część twarzy wojownika. Kupno tegoż tytułu, to wręcz obowiązek dla miłośnika mordobić.

Odnośnik do komentarza

Ja to dodałbym jeszcze, że gra (demo) jest naprawdę dobrym wehikułem czasu. Odpalasz, pierwsza walka i już wiesz, że to jest ten Mortal Kombat na którego czekałeś. Pach i czujesz się jak te x, xx lat temu, jarasz się ciosami, fatalami, obrażeniami, x-rayami czy w końcu samymi postaciami.

 

Nie mogę się doczekać samego trybu story, historii, wstawek no wszystkiego ;].

 

A jaka radocha zasadzić efektownego combosa i patrzeć na szkody jakie wyrządziłeś hehe. No miód, miód i jeszcze raz miód tylko trzeba uważać bo demo należy do tych co podkręcają na maksa. A jak sobie pomyślę, że jeszcze tyle do premiery to ....

 

Btw już w demie przy wyborze zawodników widnieją opcje dlc ;p.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy u was tez muzyka jest o wiele ciszej niz efekty? Praktycznie jej nie slysze a nie znalazlem ustawien do jej zglosnienia.

 

Ogolnie spodziewalem sie wiekszej sztucznosci jesli idzie o ciosy i kopniecia a jest naprawde niezle.

 

Jedynie do czego moge sie przyczepic to postacie wyciagajace sie jak dlugie i upadajace na ziemie jak kloda po skonczonej walce (chyba wtedy kiedy nie wykonamy fatali a tylko pacniemy kogos reka). Juz to widywalem w mortalach dawniej i widze, ze nadal tego nie poprawili.

 

Na koniec popier.dolka w postaci markerow wygranych walk. W MK2 mielismy ladne logo serii a tutaj kurna jakies wypierdkowe czaszki... Szczegol ale mi sie to osobiscie nie podoba.

 

To bedzie serio dobry mortal.

Odnośnik do komentarza

Imo to rozcinanie Nooba, przebił fatala Kung Lao.

 

Wstyd przyznać ale za cholerę nie mogę wbić fatala Mileną. Jest podana kombinacja i w nawiasie jump i nie mam pojęcia czy całą kombinację mam w skoku wklepać czy na końcu czy jak ;p. Zrobił ktoś nią fatala?

 

PS.

 

Polecam ustawić czas na nieskończony, 3 rundy żeby wygrać, najtrudniejszy poziom (zgadzam się z Michałem jest łatwiej jakoś) i katować się. Wczoraj po takich ustawieniach Scorpion wyglądał jak... a w zasadzie to nie wyglądał ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...