Opublikowano 30 marca30 mar 15 minut temu, Soban napisał(a):Civik jest fajny, ale go odrzucilem przez to, że to absolutna topka kradzieżowa na mazowszu i co chwile na fb ludzie piszą, że im civik zniknął w biały dzień i skończył rozebrany w wołominie xdToyoty też tutaj kradną na potęgę. Sąsiadowi z bloku niedawno w biały dzień wycięli baterie z hybrydy RAV4.kupujesz GAP i za 3 lata specjalnie będziesz stawiał w ciemnych miejscach żeby ukradli ;) Edytowane 30 marca30 mar przez gtfan
Opublikowano 23 godziny temu23 godz. autoGALERIANowy Bestune B70 z LPG, czy używana Toyota Camry? Po tygo...Za 119 900 złotych i symboliczną „złotówkę” dostaniecie fabrycznie nowy samochód z Chin, z dwulitrowym silnikiem benzynowym z turbodoładowaniem, z instalacją gazową i z automatem. Brzmi to cudownie kulubię czytać kolejny test chińczyka który kończy się konkluzją że lepiej wybrać używanego Japończyka xD
Opublikowano 21 godzin temu21 godz. Autor Brzmi jak produkt dla osób przesiadających się z 20-letniego auta, którzy przyciągnięci ceną, nie sprawdzą niczego innego.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.