Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Wku.rwiają mnie, nawet nie jestem wstanie napisać jak bardzo, ludzie którzy niby nie chcą zaspoilerować gry ujmując to w pierwszym zdaniu, ale (pipi)a już w drugim tak pięknie sformułują zdanie, że trzeba być pershing'iem i skończonym imbecylem żeby się nie domyślić co mieli na myśli. I ch.uj, pewnie będę musiał jutro kupić tego Bioshocka bo przecież do wakacji to całą fabułę poznam...

Odnośnik do komentarza

Jak mozna bylo tak zepsuc fajna gre jaka mogl byc Far Cry 3 ?
 

Czytalem kilka recenzji i opinii, ale nigdzie nie pisano, ze w grze jest glupi system odnawiania energii - trzeba trzymac trojkat, niestety glowny bohater zalicza zgon zanim gra sie zorientuje, ze trzymamy go juz od jakiegos czasu.

Poza tym beznadziejny system zmiany broni (L2 + prawy analog), ktory podczas wiekszych zadym wcale sie nie sprawdza.

 

Gra roku ? Zdecydowanie nie dla mnie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, że ściągam sobie Killzone: Liberation z Welcome Backa.

O tyle ciekawe, że z racji posiadania FW 6.20 "jakoś" udało się zalogować, ale nie mogę aktywować konsolki, a przez to ściągać dem, DLC itp. Z ciekawości sprawdziłem tego Killzone'a i działa. o_O Możliwe, że aktywuje się konsolę, żeby ona mogła aktywować poszczególne rzeczy do ściągania. Jako, że aktywowałem gry z WB na PS3, żeby je zaklepać, mogę je ściągnąć na innym systemie... A przynajmniej tak to sobie tłumaczę, bo nie wiem jak dokładnie to działa...

 

Ważne, że poszło. Mam nadzieję, że nie będzie robić problemów z odpaleniem... :sweat:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

NAMCO, TY KUR.WO!

 

Tak, nie ukrywam. Jestem fanem iDOLM@STERa. Namco jakiś czas temu zarejestrowało markę na zachodzie. Ludzie spekulowali, czy chodzi o zabezpieczenie, czy zamierzają wypuścić któreś z gier u nas.

 

Wypuścili. 3 części gry muzycznej z PSP (edycje, jak z Pokemonami).

Na iOS.

 

Za $54.99...

 

PIĘĆDZIESIĄT CZTERY DOLARY I DZIEWIĘDZIESIĄT DZIEWIĘĆ CENTÓW!

(plus w chu.j DLC)

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

PS3 jest najbardziej spie.rdoloną konsolą jaka powstała. Po 2 godzinach męczarni z bossem te (pipi).ane pudło postanowiło się zawiesić przed samym savem... No po prostu (pipi)a brak mi słów. je.bać tych skośnych ćwoków, zanim dojdę znowu do bossa to minie kolejna godzina i pójdą w piz.du następne dwie. (pipi)A.

Ch.uj, nie gram, pewnie już nie będę nawet próbował...

Edytowane przez XM.
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Cieszy mnie, że się przemogłem i pociągnąłem dalej Dead Space (chyba już nie jestem taki strachliwy jak kiedyś :P), którego kupiłem 4 lata temu i już wiem, że po skończeniu będę ciągnął całą serię :) Fajnie mieć czasami taki backlog z jakąś serią bo później można przejść kilka części jedna za drugą.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

w(pipi)ia mnie mój napęd DVD w lapku który chyba dokonał swego żywota po 3 latach :confused:

kupi se człowiek girsy, żeby pograc pierwszy raz od paru lat a tu ani rusz :(

 

 Sciągnij pirata i użyj cd-keya oryginalnego. 

Odnośnik do komentarza

I tak potrzebowałem wymienic ten napęd ;).

 

Strasznie, ale to strasznie napawa mnie powrót po 3 latach rozłąki do pierwszej częsci Gears of War. Multiplayer w tej grze to najlepszy tryb sieciowy w jaki kiedykolwiek grałem, już zapomniałem ile ta gra dawała mi radości na xklocku z którym przez ciągłe awarie się rozstałem.

Trochę mało ludzi na serwerach, jednak nie ma przeszkód żeby sobie z przyjemnością pograc. Gra się o tyle lepiej, że w trybie sieciowym zostali teraz już praktycznie sami wyjadacze i momentami bywa ciężko, ale to nic bo i większa satyskfakcja - no i epickie pojedynki na szotgany wróciły do mnie po 3 latach! :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...