Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

No Atlus był wydawcą nawet Dragons Crowna, czy uber oryginalnej Cathrine. Szanujem, bo to obecnie najlepsza japońska firma poza Nintendo. Chyba czas bym pogodził się z jrpg, które odpuściłem po 2007.

Ciekawe czy zobaczę kiedyś twojego posta, który nie bedzie zawierał słów dragons crown, uncharted, wipeout, graj w tlou na hardzie bez asyst, bioshock.

 

Cieszy mnie, że będę miał MGS HD kolekcję w pudełku.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie to ze nawet dzisiaj , w zalewie konsolowego gówna dla debili, w erze kryminalnych DLC, bonusów do preorderu, korporacji wciskających kity o "kinowych 30fps" itp itd wychodzi gra taka jak Divinity Original Sin . Ciezki, skomplikowany turowy RPG, z cała kupą wolności, sidequestów, secretów... Po prostu stara szkoła taką jaką kocham <3 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie ogromnie sukces Małopolskich StreetPassów, dwa spotkanai za nami, oficjalne wsparcie Conquest, masa ludzi, wszyscy zadowoleni, czego chcieć wiecej? <3 Ogromnie się cieszę z tego sukcesu. I cieszę się, że mam możliwość grania jak człowiek na PS3 w Krakowie.

 

Złości mnie badziewny OST w MotorStorm Apocalypse

Odnośnik do komentarza

smuci mnie ilosc rozkopanych jrpg - persona4golden, child of light(no ok, to taka podroba jrpg), final fantasy X HD, final fantasy IX, mam jeszcze niezrealizowany kodzik na Final Fantasy X-2 HD, pod koniec sierpnia premiera Disgaea4....ehhh a ponoc szrot nie ma gier. Ile razy w ostatnim miesiacu obiecywalem sobie ze zaczne sie za jakas na powaznie, a tu albo zasypialem na lozku zmeczony, albo nie chcialem tracic slonecznego dnia i poszedlem na rower, a tu znowu jakis kumpel na browca wyciagnal...

Odnośnik do komentarza

Cieszy:

Że w końcu uzupełniłem kolekcję o egzemplarz jednej z najbardziej unikalnej gier minionej generacji; Valkyria Chronicles.

Złości:

Nie no, wprost wk.urwia że towar sprzedawany i płacony jak za nowy, okazał się yebaną używką (folia bez holograficznej naklejki, delikatnie "szarpnięta" krawędź instrukcji, drobne wgniecenie tyłu okładki). Gad fakin demit... Szczęściem stan coveru na przodzie i samej płyty, to żyleta.

Odnośnik do komentarza

Graj azja też mi leci w kule z ostatnimi trzema przesyłkami. Jedna wysłana 13 czerwca, druga 17 czerwca, trzecia 11 lipca - żadnej nie dostałem. Dlatego odpuściłem kilka ciekawych zakupów u nich - od jakiegoś czasu coś zmieniło się na gorsze z ich logistyką.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Graj azja też mi leci w kule z ostatnimi trzema przesyłkami. Jedna wysłana 13 czerwca, druga 17 czerwca, trzecia 11 lipca - żadnej nie dostałem. Dlatego odpuściłem kilka ciekawych zakupów u nich - od jakiegoś czasu coś zmieniło się na gorsze z ich logistyką.

Mi w  zeszły czwartek przyszła paczka wysłana 3 czerwca; czekam jeszcze na 3 przesyłki - z 5 i 9 czerwca oraz 2 lipca :/

Odnośnik do komentarza

moj dostawca internetu kilka dni temu mial ataki hakerskie na ich serwery i w ramach bezpieczenstwa zablokowal wszystkim NAT, przez co nie moge grac online. akurat teraz, gdy jest beta Destiny i premiere ma TLOU. najgorsze w tym wszystkim jest to, ze niewiadomo kiedy wszystko wroci do normy :|

Odnośnik do komentarza

Nie zdziwilbym się gdyby leżały w urzędzie celnym. Kiedyś zamawiałem model z Japonii i skusiłem się na przesyłkę EMS by szybko go dostać.W ostateczności paczka szła dłużej niż zwykłym SALem bo mendy z Celnej ją tak długo trzymały.Od tego czasu zawsze biorę SAL bo szkoda mi kasy wywalać jak i tak to potem gdzieś leży i tyle ze szybkiej dostawy.

Co się tyczy PA to z tego co wiem mogą wysłać drugi egzemplarza albo dać ci równowartość kwoty zamówienia na zakupy w ich sklepie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...