Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pada mi laser w wysłużonej PS3 :confused: Gry normalnie działają, ale potrafi wydawać bardzo głośne dźwięki co jakiś czas. A za miesiąc premiera The Pre-Sequel i kolejne setki przegranych godzin, nie wiem czy to wytrzyma.

Na jednej grze(2/3) czy wszystkich? Gram teraz w MGR, konsola chodzi jak kombajn, to samo mam z V czy TLOU, ale przy większości tytułów PS3 nie wrzuca 5 biegu tylko chodzi cichutko, nie ma co się bać, standardowe akcje na tym szrocie.

 

 

E: Chyba że mówimy tutaj o jakimś innym, "nienaturalnym" dźwięku, którego brzmienia znać nie chce. :P

 

Btw. Grubas czy slimka?

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Zayebiście cieszy mnie, że sprawiłem sobie w końcu Battlefielda <3 Powoli przechodzę kampanię, wbiję trofea i nie mogę się doczekać, aż wpadnę do multi :D Za tydzień czy dwa biorę chyba nową FIFĘ pod koniec września beta The Crew, na początku października Driveclub w plusie. Nie mogę się doczekać, będzie spoko jesień :D

 

A złoszczą mnie trofea za multi w BF4. W tej grze powinno ich być więcej :/

Odnośnik do komentarza

Lol, robót yebany, i to w tak krótkim czasie. U kogo kupujesz wbijanie trofeów, przyznaj ;p

 

Nigdy nie zrobię platyny w tej grze przez durnowaty puchar w którym trzeba odsłuchać większość rozmów przez Codec. Jak wczoraj przechodziłem Easy, przy każdej okazji dzwoniłem do osób z listy i nic nie wyskoczyło także chyba odpuszczę, i tak nie zależy mi na tych trofeach.

A męczył się z platyną w pierwszym God of War :P

Nie zapomnę ostatniego challenge'a, tego z windą. Masakra. :P

W ogóle to wczoraj zakupiłem mesjasza:

 

godhand1x01x02x07xps2c.jpg

 

Cieszy mnie to bardzo bo już od premiery chciałem w to zagrać.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

cieszy mnie:

 

biale ps4 - wyglada slicznie, dziala cichutko, pad nie trzeszczy, a do tego jako osoba nie grajaca na pc jestem zauroczony skokiem jakosci grafiki od czasow trojki ogrywajac pedala w rurkach

 

zlosci:

 

disgaea4 revitalized dalej nie dotarla z play asia a wyslali jeszcze w sierpniu

backlog gier - rosnie i rosnie, nigdy nie bawilemsie w trofea i dalej nie bede ale kupka nie skonczonych gier rosnie

 

smuci:

 

ps3 trafia do chrzesnicy na prezent - troche mi smutasnie na mysl ile z ta konsola wspanialych i zlych chwil przezylem i tego jak chrzesnica z bratem ja dopadna i bede nie szanowac i traktowac :P

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Bayonetta

 

cieszy mnie że to jest gra z  głębią i wspaniałym systemem walki,

wkurza mnie że levele są nieregularnej długości, chce konczyc a tutaj dwa weze, jakas lala, skakanie i filmiki, a  save'a postawic w  polowie levela  i wylaczyc nie mozna ;/

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie że Black Flag to ostatnia gra na moim profilu z trofeami online, te zawsze wymagają albo czasu albo ustawek. Uporam się z nimi i nareszcie zabiorę za backlog na PS3, porobię resztę gier na 100% na pełnym luzie że już nigdzie mi się nie śpieszy. I nie muszę szukać ludzi do wspólnej gry, umawiać się na ustawki i kombinować jak wbić dane trofeum.

 

Boże daj mi siłę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...