Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Arkham Asylum... musiałem wyłączyć konsolę, bo zacząłem przeklinać do tego kawałka plastiku i miałem ochotę rzucić padem w tv. Jak w to grałem jakieś 9 lat temu, to nie było problemu z wyzwaniami, a teraz nie mogę przejść przedostatniego. Ehh co za dzban wymyślił, że trzeba wbić odpowiednią ilość punktów robiąc kombosy i jeszcze wybić wszystkich wrogów w 60 sekund.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Cieszy mnie Xbox, naprawdę mnie kurde cieszy, po tylu latach posiadania tylko konsol od Sony (ze skokiem bok z 3DS), mam MASĘ tytułów do ogrania. Game Pass, wsteczna kompatybilność, exy (Halo, Sea of Thieves, Gearsy, ogram jak złoto), no kurde, cieszę się z tego białego pudełeczka.

 

Wybacz mi Ojcze, że kiedyś szkalowałem Xboksa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cieszy mnie rok 2020 bo znów mam czas na giercowanie :) Troszkę sobie przemeblowałem w życiu, zwolniłem w pracy i wreszcie zrealizuję plan by w rok zaliczyć wszystkie gry z serii YS, Final Fantasy i oczywiście The Legend of Zelda. Jak starczy czasu to jeszcze Dragon Questy :) A do tego dostaniemy takie petardy jak RE3, TLOU2 czy Cyberpunk - to też bardzo cieszy.

 

A jeszcze mój przyjaciel wrócił do grania po latach nałogowego oglądania seriali :) 

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.05.2019 o 12:09, milan napisał:

mam rozkopanych 10 gier,  a dzisiaj mam ochotę rozkopać i pewnie zostawić jedenastą - dead space. Pół biedy ze to kolejne przejście.

jaka lama

 

cieszy mnie ze po wielu, wielu, wielu meczach rozegranych na Legend w master league w pro evo 2018 mam jeszcze wieksza ochote na analizowanie wlasnych bledow w ustawieniu, korygowaniu skladu i opracowywaniu strategi dzialania zespolu na pelne 90 minut. Jak ta seria bedzie sie rozwijala w tym kierunku to niedlugo bede wolal przewalic kilka godzin w pesa niz obejrzec polfinal Ligi Mistrzow lub co gorsza ligi europy. Godna gra wideo. Naprawde godna.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Bardzo mnie cieszy to, ze po okresie prywatnych zawirowań i wielka fascynacja sztuka filmowa po raz kolejny przeglądam neta, czytam gazety w celu dowiedzenia sie wiecej o grach na konsole. Jeszcze kilka lat temu temat gier w moim domu prawie, ze nie obowiązywał bo trzeba bylo zrobic to, trzeba bylo zrobic tamto, trzeba bylo pamiętać o czym innym i dzien zazwyczaj kończył sie na przeglądaniu info odnosnie pilki noznej a gry nie byly żadnym pilnym wydarzeniem. Obecnie grajac w Shadow of Memories na PS2 czuje jakbym przeżywał druga mlodosc growa. Gram, gram, koncze raz, koncze drugi raz i mam ochotę na wiecej. Patrze na YT i sprawdzam recenzje tego tytulu i zastanawiam sie czy ta gra jest rzeczywiscie az tak dobra. Poza tym sprawdzam sobie starsze roczniki i znajduje o dziwo takie rzeczy, ktore wczesniej (w czasach wielkiego zachłannego giercowania) lekka reka zignorowałem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam podobnie ostatnio, głównie za sprawą Gamepassa. Ogrywam gierki aktualne i te sprzed kilku lat, mam chwilowo mniej roboty, także po pracy i wieczorami sobie gram i jestem zadowolony. Do tego cieszy mnie, jakie gry są dziś łatwe, a mam Iksbona S i stary tv full hd. Często podziwiam i zachwycam się przejrzystością grafiki i tym jak cieszy oko.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.03.2020 o 19:08, krupek napisał:

Mi jak padła PS2 po prawie 10 latach to ją naprawiłem i poszła na półkę. Za duży sentyment do niej mam, żeby wywalić, albo trzymać niesprawną.

 

Tak samo miałem z szarakiem, jeszcze nie tak dawno poleciałem do znajomego serwisu, w którym starszy facet ogarnia jeszcze taki oldschool, w celu naprawy portów padów (bolączka mojej konsoli od daawna, niestety problem nawraca, ale też sam ustępuje lol). Praktycznie na nim nie gram, poza okazyjną fazą na nostalgię, ale jakoś tak uwierałoby mnie, jakby leżał zepsuty. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cieszy mnie gdy pojawiają fajne i klimatyczne produkcje przykładowo Nioh wzorcowy Remake Resident Evil 2 .Gram na padzie od PS 4  podłączonym do PC-ta(mój rodowód konsolowy).Złości mnie gdy ludzie tracą swój zdrowy rozsądek i łykają jak pelikany wszystko co powiedzą im youtuberzy. Death Stranding lub Sekiro pokazuje, że mimo nudnych peanów, są gry ,,nie dla każdego,,.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przez całe życie grałem w gry bez słuchawek, tylko głośniki od telewizora, można rzec że nie zależało mi na immersji tylko przejść i żeby jakieś trofea wpadły. Odkąd kupiłem słuchawki zmieniło się trochę moje podejście do gier, już nie tylko byle procenty fabuły leciały ale usłyszeć świergot ptaków, kumkanie żab, krople deszczu itp. rzeczy zacząłem zwracać uwagę. A słuchawki z auchana manta za 4 dychy ale pisało na opakowaniu crystal sound born for gaming to wziąłem.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...