Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając niektóre komentarze aż się płakać chce.

Ciągłe narzekanie o bugi i porównywania do bc2, ta mapa to tylko przedsmak tego co będzie się działo już nie mówiąc o tym że to na 99% alpha z targów.

Co do grafy jest o wiele lepsza niż w bc2,o ile w finalnej wersji wyeliminują bugi poprawią kolory i podciągną rozdziałkę wtedy będzie git.

Prawdziwy battlefield rozpoczyna się dopiero na mapce z pojazdami dopóki tego nie ma nie ma co narzekać na dice.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio sobie troche poprzerzucałem między tym demem a BC2 i nie wciskaj mi tu cycu kitu z grafiką na pewno nie jest lepsza a wręcz o wiele gorsza, to teraz mam przed oczami tą fatalną bryłe co ma robić za worki z piaskiem w BC2 chociaż udawała drzewa są mniej więcej tak samo kiepskie a le krzaki w demie są gorsze ,w ogóle nie wiem w jakim elemencie graficznym beta lepiej wygląda ,dla mnie w żadnym. Boje się że przy dużych mapach to dopiero będzie się działo ,i nie ma co im pobłażać że konsole słabe i nic więcej nie da się wycisnąc bo mam kumpla pecetowca i u niego na ustawieniach maksymalnych gra też szału nie robi a do tych materiałów co pokazywali do tej pory nie ma żadnego porównania, dla mnie jednym słowem ściema .Miałem zamówić przed premierą ale czekałem do bety i chyba zrezygnuje (może już czas wrócić do coda), o dziwo taką samą sytuacje mam z fifą demo mnie totalnie zniechęciło.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Siedziałem wczoraj u kumpla jak grał w betę i muszę powiedzieć, że takiego technicznego szajsu to dawno nie widziałem. Zapadające się postacie i elementy otoczenia jak znikające w chodniku papiery itp., marne modele wojaków, uproszczenia w otoczeniu, ludzie biegający po powierzchni wody, mocno przejaskrawiona kolorystyka no i ten migający ekran O_o

 

A ja oglądałem to raptem 15 minut...

 

Jedyne plusy to dźwięk i dynamika, ale technicznie to jest tragedia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale o ile jestem pewny, ze wyeliminuja bugi, o tyle z grafika juz za wiele nie zrobia. Jestem mega zawiedziony, mialem brac ten tytul w preorderze, ale DICE w 100% mnie do niego zniechecilo. Jeszcze mialbym nadzieje, gdyby wydali jakies oswiadczenie, ze to naprawde mega wczesna wersja gry. Tylko jezeli maja juz pozniejsza, to po co wydaja taki crap ? Nie dosc, ze graficznie jest slabo, to jeszcze nowe rozwiazania mnie nie porywaja, gine w mgnieniu oka, wkurzaja lezacy kamperzy, wszyscy sie smieli z Activision, a teraz wyjdzie, ze wszyscy w tym roku beda ciorac w MW3...

Odnośnik do komentarza

Prawdziwy battlefield rozpoczyna się dopiero na mapce z pojazdami dopóki tego nie ma nie ma co narzekać na dice.

 

To po kiego grzyba wrzucają takie mapy do BFa ? Skoro jest taka mapa w becie to pewnie w fullu nie będzie jedyną bez pojazdów, a sorry, BF bez nich nie ma prawa bytu. Co do twojej wypowiedzi o grafie to nawet nie będę komentował, jeśli ty wierzysz, że oni cokolwiek zmienią to nieźle zostaniesz nabity w bambuko, a tekstem ''jak podciągną rozdziałkę to będzie git'' to rozyebałeś XD

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Oczywiście nie będzie innej mapy niż metro w wersji na X-a?

 

BTW, pamiętajcie że to jest BETA a nie DEMO. Beta nie służy do tego, żeby zachwycać grafiką, czy też brakiem błedów, ona właśnie po to jest, żeby gracze je wyłapywali na bieżąco reportując specom z Dice. W miesiąc może się na prawdę dużo zmienić, a potem i tak są patche i update'y.

Odnośnik do komentarza

Oskar,to po co są wprowadzane na bieżąco poprawki do DEMA? Przecież demo to już praktycznie wycinek z pełnej gry. Zmiany można wprowadzać do momentu, gdy gra uzyska status Gold, a potem są, jak już pisałem dodatki i patche. Po prostu Dice załatwilo sobie kilka milionów testerów na ostatnia chwilę.

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko, silnika gry nie zmienią...Nie stworzą nowych modeli betonowych worków piasku czy kwadratowych drzew (to tylko mały przykład niedociągnięć grafiznych) oraz nie widzę jazdy czołgiem w metrze :D ...Chciałem zamówić już sobie tą grę ale na szczęście beta mnie odrzuciła, wystarczyło pare pseudo meczy..

 

Ogólnie to nie widziałem jeszcze nigdy tak zbugowanej bety :)

Odnośnik do komentarza

Nie jestem prorokiem i nie siedzę w Dice, więc nie wiem czy będzie lepiej, czy nie, jednak myślę, że większość bugów zostanie zapewne naprawionych do premiery. Co do grafiki też nie jestem do końca pewien, czy zostawią ją na tym poziomie, czy podciągną jeszcze tekstury itd. Trzeba pamiętać, że ta beta postawiła na sprawdzenie mechaniki rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Satan, jakby jeszcze napisali, ze to wczesny kod gry, cokolwiek. Jezeli to beta z targow, to dlaczego nie wrzuca nowszepgo kodu? Za 4 tyg premiera, a oni testuja kod sprzed 4 miechow? Bugi moze i zostana wyeliminowane, ale cala gra jest brzydsza niz Homefront, a to juz przegiecie!

Odnośnik do komentarza

Czyli to potwierdza tylko moje spostrzeżenia co do testów jedynie mechaniki a olaniu bugów i niedopracowań graficznych. Z jednej strony ok, bo dobry balans i takie tam jest ważne, z drugiej to strzał w stopę. Śledząc wątki na forum i nie tylko ludzie po tej becie spodziewali się ósmego cudu świata, graficznego orgazmu i nieskończonego miodu a otrzymali jedynie coś, co przypomina poprzednią edycję.

Odnośnik do komentarza

Bosz, przecież mówili, że to wersja sprzed miesiąca.

Akurat tak się składa że 360 dostał najstarszą betę z tego co udało się wyciągnąć z odpowiednich pliczków (zródła nie podam bo nie mam) to ta beta jest z początku sierpnia. PS3/PC z końca sierpnia. Pamiętacie jak jeden z pracowników DICE pisał we wrześniu że PS3/X360 mają mieć czarne pasy u góry i dołu? PS3 beta ma te pasy i chodzi w 1280x704, a X360 nie ma tych pasów i chodzi w 1280x720. Czyli wniosek sam się nasuwa że ta beta X360 jest starsza i wygląda najgorzej z wszystkich trzech platform. Akurat sam sprawdzałem na PS3/X360 i na PS3 jest lepiej, miejscami lepsze teksturki, lepsze kolory. Oświetlenie dynamiczne na PS3 a na 360 statyczne. Trzeba niestety poczekać na fulla.

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza

Ludzie, czy naprawdę myślicie że DICE ukończyło kod 26 września, a potem od razu wrzucili go na XBL? Przecież to wiadome że beta jest starsza, tam pracują odpowiedzialni ludzie nad którymi wisi deadline, nie mogą mieć gry w takim stanie na miesiąc przed premierą, oni zaraz powinni wchodzić w fazę gold a nie poprawiać setki błędów z bety. Jestem pewien że mają swoją wersję gry u siebie, którą codziennie łatają i testują, a to co dostaniemy pod koniec października będzie czymś zupełnie innym.

 

Oczywiście jest to porażka marketingowa z ich strony, bo mało kto wie o kulisach produkcji gier, więc ma prawo pomyśleć że mało może się zmienić, skoro do premiery lekko ponad 3 tygodnie zostały. EA jest durne, bo powinno wydać betę wtedy, kiedy była alpha albo beta Medal of Honor rok temu, czyli w lipcu, wtedy nie byłoby takiego rozczarowania i nawet laicy potrafiliby zrozumieć, że na parę miesięcy przed premierą gra może być w takim technicznym stanie.

 

Niektórzy developerzy potrafią przywozić różne wersje gier na targi dzielące ledwie tydzień (np. Turn 10 z Forzą), więc nie srajcie żarem.

Odnośnik do komentarza

Demo gry potrafi znacząco odstawać od tego co prezentuje pełna wersja (jest nawet o tym wspomniane w samym demie), a co dopiero beta zrobiona już jakiś czas temu. Widocznie nie znasz realiów tworzenia gier i ich wersji beta.

 

Przykład: beta na PC jest ponoć "najnowsza", a ma wyłączoną częściowo destrukcję, nie ma najwyższych opcji graficznych i nie posiada specjalnego systemu komunikacji z poprzednich części BF, zwanego commo rose

 

commorose.png

 

http://helixon.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=199:commo-rose-niedostpne-w-wersji-beta&catid=43:archiwum-artykuow&Itemid=476

 

Wszystkie te rzeczy mają być w pełnej wersji, o czym już mówił bodajże Daniel Matros (aka zh1nt0), jeden z programistów, a notkę o tym umieścił na twitterze już parę tygodni temu czyli długo przed betą. Jak myślisz, dopiero teraz zaczęli wprowadzać te rzeczy czy może jednak mają jakąś inną wersję gry nad którą teraz pracują?

 

Tyle ode mnie.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Ale wstyd^^. Od mniej wiecej miesiąca tłumaczyłem swojej kobicie żeby tak sie nie podniecala Gearsami bo prawdziwa rewolucje pokaze BF3. Ona zakochana w gearsach, ja umiarkowany fan czekajacy i odliczajacy maniaklanie dni do wyjsca bf3. Ona grala w GoW2 ja spedzalem godziny na BF2 i mam powazny proooooblem bo nie wiem jak jej teraz wytlumaczyc sie z ostatnich 4 tygodni ^^. Bo cholera prawda jest taka ze jej gearsy nawet w wersji beta miażdżą bf3 a dokładniej mówiac wogóle nie ma porównania. Zamiast klepac w bete bf3 i zarywac nocki to gram w horde GoW3 looool. Ona praktycznie zaczyna smiac mi sie w twarz i w kolko pyta czemu nie gram w bf skoro wkolko o tym mowilem i tlumaczylem jej jaka to bedzie przepasc :)

 

No wiec tak przepasc jest ale nie w ta stronę co chciałem. Grafa no taka sobie w sumie moze byc az tak bardzo na niej mi nie zalezy oby wersja finalna była chociaz kapke lepsza od bf2 to juz bedzie dobrze i mi styka. Nowy silnik i zniszczeniaaaaaa no wlasnie hmmm mam nawet problem rozwalic niektore szyby nożem ale jak sie uprze to sie da kazda lol, mam naporawde OGROMNA nadzieje ze to nie jest to co dostane bo gre zamowilem i zaplacilem z gory jakies 2 miesiace temu :)

No nie chce mi to przejsc przez gardło ale jest naprawde ŹLE, zapadam sie pod ziemie jak gine i widze swojego oprawce to czasem skacze na kolanach po mapie, zabije kogos z pistoletu a gosc ma nogi kolo glowy i to wyglada bardzo smiesznie :) Ginie sie tak szybko ze malo kiedy zdaze ogarnac skad nadeszla smierc ale to byc moze wina skilla :) Rzucanie sobie szturmowcem amunicje na ziemie to zabawa w szukanie gdzie ona spadla bo wedruje sobie w rozne miejsca (problemu tego nie ma w metrze tylko na otwartym polu). Dzwiek tu wszyscy chwala a ja bym sie czepiał nie zawsze ciszej glosniej odzwierciedla odległość , sa momenty ze jest wrecz głucho. W zasadzie da sie expic tylko na tym ze ktos sie na tobie respi to lekkie przegiecie , leveluje sie za latwo dostaje sie expa w zasadzie za wszystko. Nie zawsze postać reaguje biegiem po wcisnieciu gały a to mnie wyjatkowo drażni. Nawet jak z wyposazenia z rezygnowalem z podporek to i tak mi sie czasem otwieraja co jest KUPĄ bo akcja jest szybka i czas rozłozenia podporek to czas w ktorym wlasnie giniesz. Ogólnie no chciałbym bronić tytułu ale nie za bardzo mam pomysł jak bo jest bardzo źle a porownujac tą bete z beta GoW3 to jest poprostu masakra.

 

Ale ja autentycznie wierze ze to jakis niewypał że to cos nie halo, że sam nie wiem co i dlaczego ale WIERZE że dostane końcem października takie BF3 na jakiego czekam juz długo, szczerze mówiąc nie dopuszczam myśli ze moze byc inaczej i chociaz w tej nadziei brak w sumie logiki to ja i tak wierze. Niech Dice ratuje moje dupsko przed moją własna kobietą bo juz nie wiem jak sie mam bronic. Zostały mi 3 tygodnie z linia obrony ze to tylko beta :)

Odnośnik do komentarza

Kretyni! Demo to inaczej wersja demonstracyjna - kawałek kodu prezentujący ostateczny produkt, z kolei wersja beta to jakiś tam build, który ma na celu wyłapanie błędów technicznych bez specjalnego przywiązania uwagi do oprawy, a w to miejsce do technikaliów. Ta beta jest na bieżąco poprawiana i jak dla mnie ostateczny produkt będzie zgoła inny, wyprzedzający to jakościowo o kilka długości.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zobaczymy po premierze, ja również jestem zawiedziony tym co zobaczyłem, szykowałem się na szczękopad ....... no i był ale z powodu słabej jakości. Liczę mocno na to że to tylko BETA. Jeśli chcecie dostać cegłą w twarz odpalcie BF3 BETA a po tym np. MW2. Szok normalnie :(

Odnośnik do komentarza

Kretyni! Demo to inaczej wersja demonstracyjna - kawałek kodu prezentujący ostateczny produkt, z kolei wersja beta to jakiś tam build, który ma na celu wyłapanie błędów technicznych bez specjalnego przywiązania uwagi do oprawy, a w to miejsce do technikaliów. Ta beta jest na bieżąco poprawiana i jak dla mnie ostateczny produkt będzie zgoła inny, wyprzedzający to jakościowo o kilka długości.

Sam jesteś kretyn Zbyszku. Dema zazwyczaj też nie bazują na finalnym produkcie tylko na wersjach preview/demach przygotowanych na jakąś okazję - np. targi, event prasowy itd. A publiczna beta ma przede wszystkim jeden cel - sprawdzenie infrastruktury sieciowej przy dużym obciążeniu. Na tym etapie (miesiąc do premiery) nie powinna być tak żałosna, kropka. Zrozumiałbym takiego potworka gdyby gra miała ukazać się w marcu przyszłego roku, nie pod koniec października bieżącego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...