Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Rozi

Właśnie IMO dobrze, że medyk (w tym przypadku assault) dostał broń szturmową. Ma być przecież bardziej mobilny, żeby szybciej docierać do poległych kompanów :thumbsup:. W BC2 medyk z LKMami to było przegięcie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dziwi mnie tylko podejście DICE i mydlenie graczom oczu tekstami że niby na konsolach gra ma wyglądać lepiej niż na pokazie z PC o którym Butcher pisał dwa miesiące temu.

Pokaz o którym mówisz miał miejsce na kompie z dual GTX 580. Nie wiem kto Ci takie bajki opowiadał, ale spisał się doskonale, bo widać podchwyciłeś. DICE od ZAWSZE mówiło, że będą cięcia w wizualiach - nawet wydali listę z myślnikami gdzie wymieniono co ucierpi etc.

 

Właśnie IMO dobrze, że medyk (w tym przypadku assault) dostał broń szturmową. Ma być przecież bardziej mobilny, żeby szybciej docierać do poległych kompanów.

Kolega nie grywa w HC widać, bo nie wie jakie znaczenie daje Assault z dostępem do apteczki :)

 

PS:

Mobilność? W sensie, że co... z CKM biegasz wolniej niż z M4? Ja nie widzę tutaj związku z mobilnością. No chyba ze M4 ma jako passive dostęp do quada xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem ale j oglądając te filmiki coraz mniej do mnie trafia BF3 po pierwsze wszystko z PC ... a gdzie konsole .. dali dwa filmy z PS3 i to wszystko .O x360 można pomyśleć .

Po drugie jakoś cała rozgrywka wydaje mi przebajerowana ... takie odnoszę wrażenie

 

jednak zakupu przed premierą nie zaryzykuję dopóki nie zobaczę jak ta gra wygląda na X360 ,zresztą w tym roku numerem 1 to GoW3 :D i to mi zabierze 99% wolnego czasu :P

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma filmikow z klocka bo nie chca wk.. posiadaczy PS3 pamietacie jak bylo z Crysis 2 ?,pisano ze obie sa takie same a potem prawda byla jaka byla...

całkiem możliwe ale to raczej deal Sony z EA = promowanie BF3 na pleju, zaś MS z Acti = COD na Xa

 

nie wiem czy było ale została potwierdzona wyszukiwarka serwerów na konsolach, już nie będzie nas wrzucać do randomowych gier ale sami sobie wybierzemy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...