Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziele, ale wy sie tutaj drapiecie. Chill out.

 

Ja w zyciu nie kupie BF3 na premiere ze wzgledu na bardzo niepewny port na PS3. Mam duzy zarzut na razie do DICE za to, ze w stosunku do wersji PC nie postarali sie z oswietleniem. Nie dam sobie powiedziec, ze na konsoli nie da sie zrobic zaje.bistego oswietlenia. Killzone 2 i 3, Crysis 2 i Uncharted 3. Nie ma drugiej takiej rzeczy, ktora moze przykryc niedociaglosci graficzne, jak dopracowane oswietlenie.

Odnośnik do komentarza

Wojtku gdybym wiedział to co teraz wiem również nie złożyłbym pre-ordera. Pomijając już obietnice DICE odnośnie zbliżonej wersji do PC - w to tylko naiwni wierzyli, ale poziom KZ3/C2 był w ich zasięgu.

 

Gram od dwóch dni w BF BC2 i jestem załamany ilością snajperów przypadających na team. Mapy są ogromne, ale gra jest cholernie nie skillowa, BF3 na szczęści zapowiada się lepiej pod tym względem. (nie bijcie - nawet KZ3 przebija pod tym względem BF BC2)

Odnośnik do komentarza

jesli nie podoba ci sie cos takiego to wyrzuc kompa przez okno i zmaknij sie w jaskini, cokoliwke nie robisz w necie to co chwile tego typu informacje sa zbierane, deal with it

 

Yano... na ratunek EA ;)

 

 

ps jakby to Activision napisało to byłaby już afera.

wiesz co, skoncz juz z tymi tekstami, mowisz ze najechalem na goscia? zaraz najade na ciebie jak nie przestaniesz mi wmawiac jakiegos fanbojstwa EA, mam kompletnie w (pipi)e tą firme, dopoki ty nie zaczales o tym gadac nawet nie wiedzialem kto wydaje bf3. to firma ktora kojazy mi sie z tasiemcami typu fifa, i nielubie jej ani troche, wiec żygać mi sie chce jak probujesz sugerowac ze bronie EA bo ją kocham, nie bronie firmy tylko tłumacze fakty, gdyby to byla firma SZATAN SA to bym to samo napisał

 

Jasne że takie rzeczy są robione ale to nie oznacza że mamy w taki łatwy sposób się zgadzać. Raczej te dane nam nie zagrażają ale po co tak sie poddawać temu??

 

Tym bardziej że kolega tylko podał informację i może dla nie których ważną a TY najeżdżasz na niego... bo przeciwstawił się ea ??

napisał że wiesci są niepokojące, wiec napisalem mu ze skoro go to niepokoi to niech sie odetnie od internetu bo nawet to forum zbiera wiekszosc tych informacji , wiec robienie z tego afery i niepokoju to naprawde przewrazliwienie, prawie kazda stronka zbiera te informacje. może oprocz specyfikacji technicznej - ale co komu szkodzi to ze firma bedzie wiedziała jak chodzi gra na danej specyfikacji? co najwuyzej to może nam pomóc bo bedą jakies optymalizacje, tworcy beda wiedzieli o ewentualnych błedach na danym sprzecie itp , a wy robicie z tego afere jak pisowcy ze smoleńska

Odnośnik do komentarza

jesli nie podoba ci sie cos takiego to wyrzuc kompa przez okno i zmaknij sie w jaskini, cokoliwke nie robisz w necie to co chwile tego typu informacje sa zbierane, deal with it

 

Może przystopujesz trochę, staram się dawać częste info o BF3 a ty jeszcze siadasz na człowieku. Nie podoba się to nie czytaj albo samo wyszukuj coś nowego o BF3. Dla twojej info nawet głupi google przekazuje to czego szukasz w sieci ale to nie znaczy że nie można poinformować o podobnej polityce EA co do przyszłych nabywców BF3.

 

Kij z tym...

 

Wczoraj poszła dość głośna plotka jakoby beta zaczęła się 28 września, aż EA na oficjalnej stronie stanowczo tym doniesieniom zaprzeczała... Ale nie można ukryć że ciśnienie jest duże i nawet na forach EA ludzie już się nie cierpliwą brakiem daty Bety.

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, jak w koncu jest z ta beta? Terminu dalej nie znamy, pewnym jest ze posiadacze nowych kopii TIER 1 MoHa beda mieli dostep do niej, a jak z Plusowiczami? Bo zastanawiam sie, chcac kupic MoHa czy nie kupic nowki TIER 1 i zagwarantowac sobie dostep, ale mam Plusa i nie chcialbym dublowac niepotrzebnie mozliwosci zagrania.

Odnośnik do komentarza

Oj piękna edycja BF3 się szykuję szkoda tylko że będzie dostępna tylko dla wybranych europejskich krajów.



 

Czytaj "prawdopodobnie" nie dla Polski :verymad: Aż zastanawiam się czy gdzie indziej nie zamówić wersji gry by pięknie się prezentowała na mojej półce :yahoo:

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Beta 11 wrzesnia dla wszystkich (9 wrzs. dla posiadaczy MoH'a).

http://store.origin....ld3gamescom1650

 

A tak w ogole, to super data... w rocznice 9/11. Moze bedzie mapa z Nowego York'u :)

Nie wiem, może coś się u nich zmieniło przez kilka godzin od publikacji tego newsa, ale gość zaprzeczył:

http://mp1st.com/2011/08/24/dice-puts-battlefield-3-beta-start-date-rumors-to-rest/

Odnośnik do komentarza

Ale powiedział, że beta będzie we wrześniu, więc spoko. Ja bym obstawiał końcówkę września, mniej więcej blisko dnia, kiedy gra będzie wchodziła w fazę gold (równo miesiąc przed premierą). Teraz pewnie pracują żeby wydać jak najlepszy produkt, a fazie gold będą zbierać feedback z otwartej bety, tak żeby byli gotowi na day 1 patch z poprawkami.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

ma byc bron dla weteranów

http://www.ps3site.pl/bronie-dla-weteranow-w-battlefield-3-potwierdzone/84179

 

dla mnie to nie ejst zaskoczenie, i tez nie kumam smętów ludzi z ps3site że to nieuczciwe ze weterani maja "lepszą bron" bo podejzewam ze to wcale nie ebdzie lepsza bron tylko proprostu troszke inna, rozniaca sie glownie wyglądem, a statsami zblizona do innych , a jej zadaniem jest odrozniać sie "stylem" a nie być przepakowaną maszynką do zabijania

 

zwlaszcza ze w bc2 karabin dla weteranów byl bardzo trudny w użyciu i nie nazwał bym go przepakowanym i dającym fory weteranom, raczej byl wlasnie trudną i nieskuteczną bronią wymagajaca o wiele wiekszego skilla niż inne, i granie nim bylo wyzwaniem dla tych ktorzy chcieli pokazac że mają jaja, a nie ułatwieniem

 

 

ciekawe ile gier trzeba bedzie miec zeby ja odblokowac, ja mam bc2 i vietnam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...