Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=2AytmCYjjI8&feature=player_embedded

 

Pisałem już o tym w dziale Xbox 360, ale co mi tam :-)

 

Czy nikt nie zauważył?

Pod koniec filmu od 40 sekundy: "Operation Guillotine Continues 09.16.2011"

 

Data pojawienia się następnego materiału video, czy coś innego :whistling:

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Tyle że rozdziałka BO jest jedynie failem konwersji na PS3 - to mnie akurat dziwi, że po tylu latach nadal mają problemy z optymalizacją silnika.

 

Już to pisałem ale powtórzę. Sony oszukało nas tą generacją, standardem miało być 1080p. Pod gry i filmy (w tej kolejności) kupiłem lcd full hd i dupa, jedynie co to filmy w tej rozdziałce mogę poogladać bo duzych gier działających w tej rozdzielczosci praktycznie nie ma.

 

A co do kupna gry - wnioski sa logiczne - kto ma dobry komputer i PS3 zrobi głupotę kupijąc wersję B3 na PS3. Potwierdzają to sami producenci. Przy MW3 być może będzie tak samo. Na PC będzie taniej, lepiej i ładniej = kto kupuje na PS3?

 

A ja kupię na ps3 bo:

 

1) Fotel+40'lcd+pad=wygoda

Jasne, można i na pc tak grać ale nie bawi mnie podłączanie za każdym razem kompa pod tv i granie na myszce (bo chyba tylko szaleniec będzie grał na pc, na padzie, przeciwko grającym na klawie i myszy...

 

2) Tu mam ekipę friendsów i nie zamienił bym (zakrapianych czasem hehe) wieczorów z bf+hs :) na granie pc.

 

na ps3liga.pl jest news z małym podsumowaniem ostatnich informaci + kilka nowości. - http://ps3liga.pl/home/view/31

 

ciekawsze info:

-

- Jest nowy system broni który wymaga współpracy piechoty z innymi pojazdami. Co to dokładnie oznacza na razie twórcy nie chcą nam zdradzić

- Commander w czołgu nie steruje ani działkiem ani czołgiem. Ma inna bardzo ważna role. Jaką? Twórcy na razie nie zdradzają

- Voice-CHAT jest dla CAŁEGO teamu a nie tylko dla SQUADU. Można zmieniać kanały i dzięki temu można samemu sobie wybrać odpowiedni kanał rozmowy.

 

ad1. Piechota zaznacza (np: laserem, dla rakiet) cele a ostrzał z pojazdu/samolotu?

ad2. Trwałe zaznaczanie, większe możliwości radaru czy zaznaczanie min + mnożnik punktacji za wykonywanie jego rozkazów? (coś jak w bf2142?)

ad3. Ufff... wreszcie...

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Commander w czołgu nie steruje ani działkiem ani czołgiem. Ma inna bardzo ważna role. Jaką? Twórcy na razie nie zdradzają

 

To co ten commander moze? Wsiadam sam do czolgu (jestem dowodca), i nie moge ani jechac, ani operowac dzialkiem? A jesli moge jechac, to gdy ktos wsiadzie to automatycznie przestaje byc kierowca? Strasznie kalectwo z tego commandera. Nie kumam tego w ogole. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli w to wątpisz to nie wiem jak wielkim musisz być fanem coda...

Ja jestem najwiekszym antyfanem CoD'a na tym forum, ale jak narazie nie widzialem w konsolowym footage Bf3 niczego co by zmiazdzylo w kwestii grafiki CoD. I absolutnie niczego, co mogloby udowodnic, ze to wyglada znacznie lepiej niz Mw3. Oczywiscie Bf3 na Ps3 moze wygladac o niebo lepiej, niz proukt IW, ale potrzebuje na to dowodow w postaci konretnego gameplay'u. A

 

PC gameplay owszem miazdzy CoD, wgniata w glebe... no ale wiadomo dlaczego. :)

 

Cos obilo mi sie o uszy, ze battlelog trail ma byc 11 wrzesnia, wiec moze wtedy odpala bete. No ale to pewnie kolejna plota.

 

Tekst Pawacia był do mnie ale Walek odpowiedziałeś za mnie. Ja dodam tylko że jeśli ktoś ktoś wogóle nie widział gry na oczy mówi z pewnością że gra pozamiata graficznie to świadczy tylko zaślepionym fanie EA i BF3. Ja nie wiem jak będzie wygladał BF3 a z relacji ludzi którzy grę widzieli na pewno nie jest to żaden killer graficzny więc trudno mi uwierzyć że pobije on znacznie COD. Może BF3 będzie miał lepsze oświetlenie bo to było widać ale jak wiadomo będzie miał max 30fps (wiem nudne to juz ale w FPS 60fps w CODzie jest duża przewagą) więc każda z gier ma coś do zaoferowania przy czym COD nie wygląda ani tragicznie ani źle a dla mnie wygląda wystarczająco dobrze.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja mówie że BF3 pozamiata CoDa na konsoli ale nie graficznie ^^ Graficznie to nie będzie prawdopodobnie nic specjalnego.

Natomiast dedykowane serwery, voice chat z podziałem na kanały, 100 godzin (w założeniu, wiadomo że mało komu to tyle zajmie) potrzebne na odblokowanie wszystkiego i najważniejsz czyli to że gra jest robiona od początku pod mecze klanowe (DICE kontaktowało się nawet z ESL w sprawie tego jakie opcje kustomizacji gry powinny być zaimplementowane żeby dało się wszystko ustawić jak najlepiej pod turnieje i ligi) jakoś tak jak dla mnie stanowi o wyższości BFa nad CoDem.

 

Możesz teraz powiedzieć że Acti też "dba" o to zeby CoD miał wsparcie klanowe ale ten ich nowy system turniejów Pay2Play jest po prostu śmieszny, a to dlatego że nadal nie zrobili dedykowanych serwerów. Nie wiem jak ty ale ja nie chciał bym tak ryzykować, przegrasz własne pieniądze bo akurat przeciwny team z hiszpanii (chyba najwięksi lagerzy europy) miał hosta i nie dało się nic zrobić ^^

 

Ogólnie CoD będzie CoDem, ile można, kto jeszcze może na to patrzeć to kupi i tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Adi, BF3 na pewno będzie miał dedykowane serwery dla konsol ?? Wczoraj w InvisibleWalls (gtrailers.com) własnie o tym mówili i według nich to COD będzie miał prawdopodobnie dedykowane serwery na konsole a BF3 nie.

 

Jeśli chodzi o zamiatanie BF3 CODem to się zgadzam, poprostu gameplayem BF3 może być rewelacyjny i na to czekam od BF2142.

 

Dotychczas seria BF na konsole nie miała żadnego wsparcia dla klanu, coś tam planują ale na razie (jak zwykle) nic nie pokazali w przeciwieństwie do Acti. Serwis stworzony prze Acti jak na tą chwile, dla mnie jest ekstra i nic nie wiem o płatnych ustwakach. W cenie gry serwis i tak jest bardzo rozbudowany a płatne dodatki są dla mnie nie potrzebne. Wyżej ktoś podał stronę z porównaniem darmowej opcji z płatną.

 

Wiem ze to wygląda jakbym cały czas bronił COD ale ja tyko opieram sie na faktach, które zostały już przedstawione i Acti coś pokazuje... EA cały czas tylko mówi.

Edytowane przez LiSoQuan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Adi, BF3 na pewno będzie miał dedykowane serwery dla konsol ?? Wczoraj w InvisibleWalls (gtrailers.com) własnie o tym mówili i według nich to COD będzie miał prawdopodobnie dedykowane serwery na konsole a BF3 nie.

 

Jeśli chodzi o zamiatanie BF3 CODem to się zgadzam, poprostu gameplayem BF3 może być rewelacyjny i na to czekam od BF2142.

 

Dotychczas seria BF na konsole nie miała żadnego wsparcia dla klanu, coś tam planują ale na razie (jak zwykle) nic nie pokazali w przeciwieństwie do Acti. Serwis stworzony prze Acti jak na tą chwile, dla mnie jest ekstra i nic nie wiem o płatnych ustwakach. W cenie gry serwis i tak jest bardzo rozbudowany a płatne dodatki są dla mnie nie potrzebne. Wyżej ktoś podał stronę z porównaniem darmowej opcji z płatną.

 

Wiem ze to wygląda jakbym cały czas bronił COD ale ja tyko opieram sie na faktach, które zostały już przedstawione i Acti coś pokazuje... EA cały czas tylko mówi.

 

Tak, napewno będą dedyki na konsolach, info potwierdzone przez DICE. Za to niejaki fourzerotwo (którego zapewne kojarzysz) z tego co wiem zapowiedział dla CoDa serwery dedykowane tylko dla PC a dla konsol matchmaking.

 

No ja też na to czekam dlatego że BF3 jest dynamiczniejszy niż poprzednie BFy :)

 

Seria na konsole to był BF:BC w którym jak samo DICE od początku mówiło ważniejsze dla nich było skupienie się na trybie dla jednego gracza (czy im to wyszło pozostawie bez komentarza...) a multi już w założeniach miał być dodatkiem.

Serwis Acti jest taki ekstra że na battlelogu będziesz miał to samo tyle że za darmo + jeszcze więcej ^^ Nigdy jakimś fanboyem nie byłem ale Elite nie jest niczym wartym uwagi wg mnie i wielu graczy z którymi o tym gadałem.

Płatne ustawki to tak jak napisałem, będzie porażka, turnieje pay2play bez dedykowanych serwerów, ja podziękuje.

 

I wiem że to wygląda jakbym ja bronił BFa ale staram się być w miare obiektywny, po prostu powołuje się na informacje z twittera i innych źródeł.

A co do grafiki to jeszcze raz powtórze, niech nikt się nie napala bo może być kiszka :P

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Wiecie ja czekam na czas kiedy w grach konsolowych będzie wyszukiwarka i serwery jak w wersjach pctowych. Przez kilka lat byłem graczem pctowym i nadal nie rozumiem dlaczego na konsolach jest ten głupi matchmaking ale to chyba z powodu oszczędności. Taki system z teorii ma zapełnić serwery na maxa w każdej sytuacji a co za tym idzie można zmniejszyć ilość "pokojów" jak i liczbę samych serwerów... nie ma sytuacji jak na pc gdzie mamy kilkaset pokojów zapełnionych do połowy. Ta druga sytuacja jest wygodniejsza dla nas ale chyba nie warta dla stawiających serwery dlatego mi sie wydaje ze nigdy z tego nie zrezygnują a jeśli BF3 taka opcje będzie miał to będzie to wyjątek specjalnie dla graczy.

Odnośnik do komentarza

Sorki jeśli to już było milion razy, ale czy to faktycznie jest gameplay prosto z PS3? jeśli tak to wyglada to super i nie mam do czego się przyczepić. Choć to może być PC obsługiwany z pada. Jak było milion razy walkowane to sorki

 

http://www.youtube.com/watch?v=JMuqCeDH6F0

Odnośnik do komentarza

Na jednym z podcast'ow Pixel Enemy koles porownywal grafe Bf3 ta pokazywana wlasnie u J.F, i ta z co-op (gral na jakims evencie w NY). Mowil, ze w trybie wspolpracy widac znaczacy, ogromny postep w oprawie wizulanej w porowaniu z tym co widzielismy u J.F. A swoja droga jest kilkusekundowy gameplay z OM na ps3, jak ktos nie wie. Na wszelki wypadek wkleje, ale chyba juz ten filmik wstawialem. Enjoy :)

 

Odnośnik do komentarza

Wiecie ja czekam na czas kiedy w grach konsolowych będzie wyszukiwarka i serwery jak w wersjach pctowych. Przez kilka lat byłem graczem pctowym i nadal nie rozumiem dlaczego na konsolach jest ten głupi matchmaking ale to chyba z powodu oszczędności. Taki system z teorii ma zapełnić serwery na maxa w każdej sytuacji a co za tym idzie można zmniejszyć ilość "pokojów" jak i liczbę samych serwerów... nie ma sytuacji jak na pc gdzie mamy kilkaset pokojów zapełnionych do połowy. Ta druga sytuacja jest wygodniejsza dla nas ale chyba nie warta dla stawiających serwery dlatego mi sie wydaje ze nigdy z tego nie zrezygnują a jeśli BF3 taka opcje będzie miał to będzie to wyjątek specjalnie dla graczy.

 

hehe no ja też nie moge się doczekać takich czasów, no i zapewne się nie doczekam ^^ W UT3, KZ2 i MGO tak było chyba póki co tylko jeśli chodz o liczące się gry, teraz dojdzie BF3 i niedługo Nexuiz.

 

@waldusthecyc

tak to gameplay z PS3, dla niektórych to i tak słabo wygląda bo naoglądali się trailerów z PC ;)

Odnośnik do komentarza

Adi, BF3 na pewno będzie miał dedykowane serwery dla konsol ?? Wczoraj w InvisibleWalls (gtrailers.com) własnie o tym mówili i według nich to COD będzie miał prawdopodobnie dedykowane serwery na konsole a BF3 nie.

 

Jeśli chodzi o zamiatanie BF3 CODem to się zgadzam, poprostu gameplayem BF3 może być rewelacyjny i na to czekam od BF2142.

 

Dotychczas seria BF na konsole nie miała żadnego wsparcia dla klanu, coś tam planują ale na razie (jak zwykle) nic nie pokazali w przeciwieństwie do Acti. Serwis stworzony prze Acti jak na tą chwile, dla mnie jest ekstra i nic nie wiem o płatnych ustwakach. W cenie gry serwis i tak jest bardzo rozbudowany a płatne dodatki są dla mnie nie potrzebne. Wyżej ktoś podał stronę z porównaniem darmowej opcji z płatną.

 

Wiem ze to wygląda jakbym cały czas bronił COD ale ja tyko opieram sie na faktach, które zostały już przedstawione i Acti coś pokazuje... EA cały czas tylko mówi.

 

W kwesti wsparcia klanów na konsolach to się mylisz, bo Battlefield 2 Modern Combat na X360 je ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...