Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że te urywki pochodzą z wersji PC i to renderowane na bardzo mocnym sprzęcie bo pewnie tam jeszcze nie ma optymalizacji, bo na to za wcześnie. Najgorsze jest to że jestem święcie przekonany że w wersji na PS3 nawet nie dostaniemy AA a gra będzie wyglądała trochę lepiej niż BC2.

 

Ale powiem wam że ja mam to gdzieś, bo autorzy obiecują jeszcze więcej rzeczy do odblokowania i większą destrukcję czyli większy FUN :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o bardziej realny wygląd broni to tak,bo ludzie i ich animacje to coś czego do tej pory nie było.

Wlasnie tego oczekiwalem kiedy pojawilo sie na horyzoncie PS3. Oczekiwalem ze ten wirtualny zolnierz w koncu bedzie poruszal sie jak zywy czlowiek. Niestety ten element, jak dla mnie, to poprzeczka nie do przeszkoczenia na konsole obecnej generacji. Owszem KZ3 sporo osiagnal w tej materii, ale to nie jest to czego bym oczekiwal. Spojrzcie na gif, gdzie koles zeskakuje z wiekszej wysokosci- poezja jak sie przy tym porusza.:potter:. Chce aby w koncy moja postac na 45 stopniowa goreczke wspinala sie naturalnie, a nie jump'em ( nawalsz X 100 tys razy, ale wciaz sie zeslizgujesz z gorki) :)

44a5a373.gif

 

Nie wiem jak wy, ale ja zwracam cholerna uwage na to. Nienawidze FPS'ow, gdzie postac ktora sterujemu porusza sie jak na szynach. Pal licho grafe na konsole jesli chodzi o BF3, oby chlopaki umiescili na ten zaawansowany system animacji. :0

 

Swoja droga, nie rozumiem dlaczego DICE zdecydowalo sie, ze priorytetowa platforma bedzie PC. Nie oszukujmy sie, to dzieki "konsolowemu" BFBC2 ta seria to sukces komercyjny, i powazny kandydat do zdetronizowania CoD'a.Jesli gra bedzie powaznie wykastrowana (tutaj tez sie nie oszukujmy, bedzie), to oddala sie od celu jakim jest zarobienie duzej kasy. Zaden z konsolowych graczy nie chce grac w "gorszego" BF3, a ich jest okolo 4 mln. To tez w jakis spodob nadszarpuje zaufanie. Nie kumam decyzji DICE! Ktos mi to wytlumaczy? :)

Odnośnik do komentarza

WTF ?!

 

Teraz to ja Cię nie rozumiem przecież każdy wie ze starszych graczy że BF to kolebka i ostoja PC. A DICE wie że totalną wojnę można tylko przedstawić na Piecach a na konsolach zaserwują nam co najwyżej potyczkę, żeby nasze przestarzałe karty graficzne w konsolach się nie spaliły z próby tego udźwignięcia :teehee:.

Odnośnik do komentarza

Walek wiesz czemu?Bo nie osiagną takiej jakości na bądź co bądź starych już konsolach,to na moga mocnych pc(jak pierwszy crysis).Dla mnei grafika może być jak w BC2,ale właśnie wymagam takiej animacji wojaka albo chociaż jak tej w COD,do tego zniszczalne otoczenie na różnych skryptach(bo nei licze ze ktoś napisze silnik,który by to liczył na poczekaniu względem fizyki)

Odnośnik do komentarza

WTF ?!

 

Teraz to ja Cię nie rozumiem przecież każdy wie ze starszych graczy że BF to kolebka i ostoja PC.

 

Tak, tyle ze ta kolebka i ostoja PC nie przynosila takich profitow, jakie obecne przynosza tytuly z serii BF. Gdyby tak nie bylo, nadal ukazywaly by sie PC'owe wersje Battlefield'ow. Gry to przede wszystkim biznes! Nie uwierze, ze sentyment sprawil, iz BF3 wroci w pelnej glorii i chwaly na PC. Jak dla mnie sa dwie opcje (jedna spiskowa). Producenci kart graficznych, w ogole komputerowego hardware'u zaliczyli ostro spadek sprzedazy, i postanowili wylozyc ciezko flote (dla DICE), a by tylko ich wypasione/nowe/drogie karty graficzne pociagnely BF3 (sprzedaz tez). Druga opcja, to wypracie z rynku COD jako lidera FPS. Jedynie "nieograniczone" mozliwosci PC daja ku temu szanse. A obecny moment jest najlepszy, w momencie kiedy CoD zaczyna byc tasiemcem jadacym na tym silniku od paru lat, wymuszajacym przy tym szybsze wyplucie na rynek next-gen'owych konsol. Taki jest moje zdanie.

 

A DICE wie że totalną wojnę można tylko przedstawić na Piecach a na konsolach zaserwują nam co najwyżej potyczkę, żeby nasze przestarzałe karty graficzne w konsolach się nie spaliły z próby tego udźwignięcia :teehee:.

Naprawde wierzysz w to, ze ambicje DICE zdecydowaly, o tym ze wiodaca platforma bedzie PC? Panowie, nie badzmy naiwni! :)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że te urywki pochodzą z wersji PC i to renderowane na bardzo mocnym sprzęcie bo pewnie tam jeszcze nie ma optymalizacji, bo na to za wcześnie. Najgorsze jest to że jestem święcie przekonany że w wersji na PS3 nawet nie dostaniemy AA a gra będzie wyglądała trochę lepiej niż BC2.

 

Ale powiem wam że ja mam to gdzieś, bo autorzy obiecują jeszcze więcej rzeczy do odblokowania i większą destrukcję czyli większy FUN :thumbsup: .

Jeśłi idzie o AA to istnieje szansa, że tym razem zobaczymy go na PS3 ;)

Jak dobrze pamiętam to czytałem, że DICE wprowadziło (lub planuje wprowadzić) w tym silniku obsługę MLAA (lub innej, własnej metody AA) dla PC i PS3.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Denerwuje mnie pewna sytuacja - gry na PC wygladaja najlepiej, a wersje na konsole dostają w łeb i wygladaja niemal identycznie na X360 i PS3. Ja chce, aby wreszcie ktos, poza Sony rzecz jasna, zaczal wykorzystywac power drzemiący w PS3!!! Jesli Chlebak jest mocniejszy od Xbola, w co nikt nie watpi, to chce aby DICE stworzylo wersje godną tej maszynki! X360 dostanie brzydsza wersje? Trudno, jest slabszy to zwyczajnie musi cierpiec. Wierze w DICE, w koncu jeszcze do niedawna w przypadku Bad Company 2 chcieli sie rownac z Uncharted 2, teraz beda mogli sie rownac z U3, ale niech wycisna z PS3 tyle ile sie da!

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Denerwuje mnie pewna sytuacja - gry na PC wygladaja najlepiej, a wersje na konsole dostają w łeb i wygladaja niemal identycznie na X360 i PS3. Ja chce, aby wreszcie ktos, poza Sony rzecz jasna, zaczal wykorzystywac power drzemiący w PS3!!! Jesli Chlebak jest mocniejszy od Xbola, w co nikt nie watpi, to chce aby DICE stworzylo wersje godną tej maszynki! X360 dostanie brzydsza wersje? Trudno, jest slabszy to zwyczajnie musi cierpiec. Wierze w DICE, w koncu jeszcze do niedawna w przypadku Bad Company 2 chcieli sie rownac z Uncharted 2, teraz beda mogli sie rownac z U3, ale niech wycisna z PS3 tyle ile sie da!

 

Wiele osób wątpi w tą rzekomą potęgę PS3, więc nie siej tutaj jakieś propagandy. Playstation 3 jest bardzo mocne, jednak ta jej boska potęga jest jak na razie tylko wyimaginowana. Skoro gry wyglądają tak jak wyglądają znaczy, że coś w tym jest. Sony stworzyło trudną w programowaniu maszynkę i aby grafika zrywała beret, developer musi mieć czas i masę zielonych na kodowanie. Wtedy powstają perełki takie jak Uncharted 2 czy Killzone 2, 3. O GT5 nie piszę, bo zawiodło graficznie. Nie chcę wojny, nie jestem fanbojem Xbox'a, po prostu chciałem sprostować. Pozdrawiam kolegę

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Nie oszukujmy sie, to dzieki "konsolowemu" BFBC2 ta seria to sukces komercyjny

 

Chyba jaja sobie robisz... BF1942 i BF Vietnam wyszły jeszcze przed pierwszym CoD'em i osiągnęły taki sukces, że premiera Battlefielda 2 była chyba najważniejszym wydarzeniem roku 2005 w branży.

 

Oby zarówno na ps3 jak i x360 BF3 oferował 32 graczy i grafikę lepszą niż w BF BC2... wtedy wszyscy będą zadowoleni :) i oby sporo patentów z BF2 wróciło do łask.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Denerwuje mnie pewna sytuacja - gry na PC wygladaja najlepiej, a wersje na konsole dostają w łeb i wygladaja niemal identycznie na X360 i PS3. Ja chce, aby wreszcie ktos, poza Sony rzecz jasna, zaczal wykorzystywac power drzemiący w PS3!!! Jesli Chlebak jest mocniejszy od Xbola, w co nikt nie watpi, to chce aby DICE stworzylo wersje godną tej maszynki! X360 dostanie brzydsza wersje? Trudno, jest slabszy to zwyczajnie musi cierpiec. Wierze w DICE, w koncu jeszcze do niedawna w przypadku Bad Company 2 chcieli sie rownac z Uncharted 2, teraz beda mogli sie rownac z U3, ale niech wycisna z PS3 tyle ile sie da!

 

Wiele osób wątpi w tą rzekomą potęgę PS3, więc nie siej tutaj jakieś propagandy. Playstation 3 jest bardzo mocne, jednak ta jej boska potęga jest jak na razie tylko wyimaginowana. Skoro gry wyglądają tak jak wyglądają znaczy, że coś w tym jest. Sony stworzyło trudną w programowaniu maszynkę i aby grafika zrywała beret, developer musi mieć czas i masę zielonych na kodowanie. Wtedy powstają perełki takie jak Uncharted 2 czy Killzone 2, 3. O GT5 nie piszę, bo zawiodło graficznie. Nie chcę wojny, nie jestem fanbojem Xbox'a, po prostu chciałem sprostować. Pozdrawiam kolegę

Watpie, aby EA skąpilo DICE zielonych na dopieszczenie BF3 dla PS3... a olbrzymia moc PS3 widze wlasnie po Uncharted 2, God of War 3 i Killzone 3, ktorego wlasnie ukonczylem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...