Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy jedno ps3 i zespół który się skupi tylko na jeden konsoli a nie 3 różnych platformach i będzie gra jak na obrazku wyżej :P

 

PS3 to nie worek bez dna.

Nie jest workiem bez dna, ale konsolą, z której nie wycisnięto wszystkich soków.

 

Jasne...

 

Od 3 lat taka sama gadka...

 

Wybacz ale akurat Battlefield 3 i Crysis 2 to dowody na to, że konsole tej generacji już są bardzo daleko w tyle i żadni magicy kodowania tutaj nie pomogą.

Odnośnik do komentarza

zawsze jak tu zaglądam tylko widzę jak mazzeo smęci w tym temacie identycznie jak w bc2,jak tak lubisz narzekać to rób to w dziale xboxa bo taką chyba posiadasz konsole.ładny trailer ale za dużo na nim nie widać ale i tak nie moge się doczekać.Wiadomo może czy będzie otwarta beta?

Odnośnik do komentarza

w ogole ocenianie grafiki na takich pół sekundowych rozmazanych i zaszumionych fragmentach to troche rpzesada, ja jedyne co niezlego zobaczylem to tekstury na karabinie podczas biegu w alecjce, cała reszta to tak ktorkie urywki że (pipi) tam widac tak naprawde, rownie dobrze to tam moze byc jakis sprytny filtr nałożony ktory daje efekt realizmu, a w rzeczywistosci wcale moze nie być jakiejs wielkiej ilosc detali itp, nic tam nie widac, poczekajmy do jakichs konkretów

Odnośnik do komentarza

Myślicie że na GDC coś więcej się dowiemy :whistling:. Według mnie nie... dopiero coś w marcu się dowiemy więcej

W styczniu zapowiedzieli, że będzie "event" 1 marca na GDC właśnie odkrywający więcej szczegółów dotyczących bf3, ogólnie EA będzie robiło szum wokół ich tegorocznych premier w stylu Alice, Crysis 2 itp. (źródełko)

Polscy developerzy też tam będą robić szum, ale to już inna historia ;)

Odnośnik do komentarza

 

meh no wierzyć mi się nie chcę, ale zobaczymy :) wszyscy by się ucieszyli gdyby zapowiedzieli 32 graczy na konsolach, bo 24 gracze ponoć nie są potwierdzeni.

 

EDIT: patrzcie co znalazłem

 

http://www.offdutygamers.com/2011/02/battlefield-3-map-location-found/?utm_source=wordtwit&utm_medium=social&utm_campaign=wordtwit

 

ktoś wynalazł mapę, którą widać na trailerze na stole. To Al Basrah w Iraku. Może single będzie w miarę realistyczny i miał klimat jak Black Hawk Down. Byłoby kapitalnie, bo jedyny konkurent, Modern Warfare stawia na jakieś ch.uj wie co.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Na trailerze widac blysk lupy snajpera(22sek) moze teraz trzeba bedzie wiec skilla miec zeby strzelac ze snajperki :). ja jeszcze niczego nie osadzam bo w sumie nic nie widzialem.Poczekam na wiecej szczegolow.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Sądzę że w sytuacji gdzie będziemy mogli się czołgać strzał z e snajperki powinien być utrudniony, powinien być jeszcze uwzględniony kierunek wiatru bo nie mówię już o sile.

 

Pamiętam jak w BC2 ludziska narzekali że lot kuli nie był prostu :blink:. Cholera przecież taki snajper "RAT" będzie jeszcze większym wrzodem niż w BC2

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Sądzę że w sytuacji gdzie będziemy mogli się czołgać strzał z e snajperki powinien być utrudniony, powinien być jeszcze uwzględniony kierunek wiatru bo nie mówię już o sile.

 

Pamiętam jak w BC2 ludziska narzekali że lot kuli nie był prostu :blink:. Cholera przecież taki snajper "RAT" będzie jeszcze większym wrzodem niż w BC2

pewnie dodadza jeszcze takie cos jak jest w MoH.

Ze celownik w snajperce lata nawet jak stoisz w miejscu a do strzalu musisz "wstrzymac oddech"

Odnośnik do komentarza

Sądzę że w sytuacji gdzie będziemy mogli się czołgać strzał z e snajperki powinien być utrudniony, powinien być jeszcze uwzględniony kierunek wiatru bo nie mówię już o sile.

 

Pamiętam jak w BC2 ludziska narzekali że lot kuli nie był prostu :blink:. Cholera przecież taki snajper "RAT" będzie jeszcze większym wrzodem niż w BC2

 

Przesada, akurat w BC2 snajpa wymaga skilla, szczególnie na większe dystanse i uwzględniając ruchome cele.

Odnośnik do komentarza

Tak, dodadzą jeszcze krzywą balistyczną, którą musielibyśmy uwzględniać i korygować odpowiednio urządzenia celownicze i wtedy będzie można mówić o realiźmie :thumbsup:

W sumie to nie taki głupi pomysł, bo wtedy trafienie z dużego dystansu będzie wymagało i dobrego oka i myślenia i czasu, więc automatycznie zmniejszyła by się grupa snajperów w teamie (patrz bc2), a to oznaczałoby nową jakość w graniu.

Z samego trailera niewiele wynika, czekamy na większą ilość materiału

Odnośnik do komentarza

o nie nienienie

zapominacie o czyms ważnym - jesli wymagacie calkowitego realizmu po snajperce to pomyślcie czy cala reszta jest realna?

normalnie snajper zdejmuje z wielkiej odległosci mało ruchome ważne cele, i potrafi calymi dniami koczowac zeby je dorwac itp

a nie biega razem z kumplami po polu walki strzelajac do drugiej grupy biegającej po polu

 

gra jest szybsza i odmienna od realizmu wiec i celowanie zesnajperki musi byc dostosowane do gry, nie moze byc 100% realizmu i uzgledniania wiatru i 10 innych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Zagrajcie sobie w leciwego Sniper Elite to spełnią się wasze marzenia. Tylko koniecznie na ustawieniach Realistic.

 

Grałem w SE, trzy razy przeszedłem na najwyższym poziomie trudności. Najlepsza gra o snajperach. :wub:

nie dlugo sniper ghost warrior wiec ludzie beda mogli sie poczuc jak snajper. co do bf 3 licze ze bedzie wygladac jak u2 ;] i zniszczenia niech bede wieksze i losowe a nie ze wszystkie budynki sie wala w identyczny sposob

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...