Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

To samo, co z tego, że jesteś najlepszy w grze jak 10 na 20 czai się ze snajperą, albo za winklem i w rezultacie mecze kończą się wynikami 0:5/1:5 etc.. Debilizm.

Dzisiaj odpuściłem i z oczami lepiej, przestawię nasycenie kolorów w TV/Jasność i zobaczę czy wysiedzę.. :)

 

PS. Nie pamiętam, czy pytałem - jak jest z podwójnym, 24h naliczaniem doświadczenia? Po pierwszym odpaleniu gry w trybie online (w sensie nie gram w multi, ale konsolę podłączoną mam do neta), czy po tym jak dołączę do gry vs? Z góry dzięki za odpowiedź.

 

 

Nadrobisz przy pełnej wersji.

 

Kurde, gra bez zgranego zespołu mija się z celem. Grałem dzisiaj w randomowych teamach i chyba tylko ja i może dwóch graczy starało się wyykonywać poszczególne zadania w warzone. Reszcie to się chyba z dedmeczem pomyliły tryby:/

Odnośnik do komentarza

Po 3 w nocy to norma, ale granie w godzinach od 12 - 23 to inna bajka. Pierwsze dwa dni bety można było pomarzyć o dołączenie do gry w tych godzinach. Ja nie mam lagów, zero zwolnień animacji i problemów. Jedyny szkopuł - dołączam do gry i aktualnie kończy się mecz, wyskakuje mi info, że moja ekipa wygrała/przegrała. Gra toczy się dalej, a ja na ekranie widze cały czas ten napis, bez celownika etc.. Wtedy muszę raz jeszcze wyjść i dołączyć.. :) Mieliście taki motyw?

 

Też nie miałem problemu wbiłem w sumie dziś o 3 w nocy i grało się elegancko i prawie bez lagów.

Odnośnik do komentarza

Weszło :D miałem oglądnąć filma, ale w międzyczasie odpaliłem grę i za pierwszym razem ruszyło heh

No tak, tylko, że teraz to mi się za bardzo nie chce już grać...

Jednak Killzone to Killzone. Nie miałem ochoty, a siedziałem prawie do 6 rano heh

 

Jedyny szkopuł - dołączam do gry i aktualnie kończy się mecz, wyskakuje mi info, że moja ekipa wygrała/przegrała. Gra toczy się dalej, a ja na ekranie widze cały czas ten napis, bez celownika etc.. Wtedy muszę raz jeszcze wyjść i dołączyć.. :) Mieliście taki motyw?

 

Też tak właśnie wczoraj miałem. Ucieszony, że gra ruszyła za pierwszym razem, odpalam grę i cały czas napis, że moja drużyna wygrała mecz, a gra toczy się dalej. Nawet po zabiciu to się nie zmieniło. Myślałem, że jak wyjdę z gry, to mnie wywali z multi, ale skończyło się tylko na strachu. Później, do rana żadnych problemów, zero lagów. Także w nocy gra się super, w dzień nie wiem, bo nigdy nie miałem czasu albo nie udało mi się połączyć.

Od 3.00-6.00 grałem tylko w partyzantkę, na jakieś 15 gier min. 10 razy byłem na pierwszym miejscu. Jest moc :D A przez takie akcje jak 6x brutal melee z rzędu wprost nie potrafię oderwać się od gry. Dzisiaj po Derbach Włoch chyba sobie odpalę na chwilkę a później pozostaje tylko wyczekiwać do premiery :)

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Tak, nawet jak zgniesz to i tak napis widnieje. :) Ogólnie jak gram z polakami to przeważnie kończymy w górnej części tabeli mecze - zdolnych mamy rodaków! :) Już się nie mogę doczekać przesyłki, a dla tych wszystkich co już grają w ogólnodostępną wersję 41 gigową samych ku#$ życzę! !@#$%^^^!! $@$%!!

 

Też tak właśnie wczoraj miałem. Ucieszony, że gra ruszyła za pierwszym razem, odpalam grę i cały czas napis, że moja drużyna wygrała mecz, a gra toczy się dalej. Nawet po zabiciu to się nie zmieniło. Myślałem, że jak wyjdę z gry, to mnie wywali z multi, ale skończyło się tylko na strachu. Później, do rana żadnych problemów, zero lagów. Także w nocy gra się super, w dzień nie wiem, bo nigdy nie miałem czasu albo nie udało mi się połączyć.

Od 3.00-6.00 grałem tylko w partyzantkę, na jakieś 15 gier min. 10 razy byłem na pierwszym miejscu. Jest moc :D A przez takie akcje jak 6x brutal melee z rzędu wprost nie potrafię oderwać się od gry. Dzisiaj po Derbach Włoch chyba sobie odpalę na chwilkę a później pozostaje tylko wyczekiwać do premiery :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...