Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Hiszpania to najwiekszy zawod tego Euro. W ogole nie graja swojej pilki, a przechodza dalej. Szkoda mi Portugalii, bo byli lepsi w tym meczu, ale zwalili 2 mega wazne sytuacje. W karnych bylo bardzo blisko okna, ale wyszla poprzeczka i wszystko sie odwrocilo na strone Hiszpan. Mam nadzieje, ze nie wygraja w finale, nie zasluguja taka gra na Euro.

Odnośnik do komentarza

Do budy Portugalia :D Wybór Ronaldo na ostatniego karnego - poezja <3

wolisz ciotowatych hiszpan na mistrza ?

 

Na pewno bardziej niz ciotowata portugalie z Ronaldo, ktory boi sie podejsc wczesniej niz do 5 karnego.

ok to czekaj na final gdzie wymienia 1500 podan miedzy 4 obroncami bramkarzem i xavim.

Jak dojda do pola karnego to przypomna sobie ze nie maja napastnika i zaczna style barcelony kiwac sie miedzy soba tak dlugo az znajda sie metr przed bramka aby moc wreszcie strzelic ( niestety nawet jednonogi obronca wczesniej im ta pilke wybije )

 

nie wazne na kogo trafia w finale, final ten bedzie paraolimpiada i wstyd bedzie to ogladac ;p

Odnośnik do komentarza

Haters gonna hate, jakby Polacy się doczłapali do finału strzelając w turnieju jedną bramkę i wygrywając 2 mecze po karnych to ciekawe czy reakcja tutaj byłaby taka sama ;)

 

 

Tak. Napisanie czegoś pozytywnego o stylu gry Polski też jest u nas faux pas.

 

 

Ludzie nie chcą być skazani na Hiszpanię równie boleśnie co na Polskę. Ten mecz pokazał, że są szanse na detronizację, w niedzielę spodziewam się na balkonach obfitości niemieckich flag z Budweisera.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jakby Polacy wymieniali takie podania jak Hiszpanie to 95% piszacych w tym temacie klaskaloby uszami. No ale jak za przyklad wymiany podan ma sie polska lige to nie dziwne, ze polaczki hejtuja. Hiszpania to jedna z najlepszych (jesli nie naj-) technicznie druzyn i z premedytacja wykorzystuja to w grze. Deal with it.

 

Mecz wyrownany bo najpierw kryski postrzelaly w trybuny a pozniej siedli co uwolnilo Hipszanow w koncowce. Pozazdroscic niektorym nerwow przy tiki tace na wysokosci 11m...

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Uf, było ciężko ale szczęśliwie mistrzowie Europy przechodzą do finału. Mam nadzieję, że jednak mimo moich obaw o przejście uber nudnego stylu włoskiego, to Niemcy wespną się na wyżyny i strzelą tą jedną bramkę makaronom, a potem zgodnie oddadzą tytuł Hiszpanom. Może to nie jest idealnie odwzorowany styl Barcy, ale mimo wszystko - a jego triumf byłby bardzo cenny. Nie rozumiem tego hejtu na ten styl, on wymaga ogromnej precyzji i dogrania, jak doskonale naoliwiona maszyna. W meczu z Portugalią brakowało nieco tego oleju, może nawet bardziej niż zwykle. Cóż, ale nawet tak grająca Hiszpania jest dobra. Zresztą sprawiedliwie trzeba przyznać, że Portugalia rozpracowała Hiszpanię, a ci razili nieskutecznością. Trochę mi ich żal, oprócz chu.jka pepe i płaczristiano, który mam nadzieję tym zje.baniem akcji pod koniec i zachowaniem przy karnych nie zdobędzie złotej piłki. Chociaż może to go paradoksalnie uratowało, gdyby zje.bał ostatni strzał to byłby pośmiewiskiem całego świata.

  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
Uf, było ciężko ale szczęśliwie mistrzowie Europy przechodzą do finału. Mam nadzieję, że jednak mimo moich obaw o przejście uber nudnego stylu włoskiego, to Niemcy wespną się na wyżyny i strzelą tą jedną bramkę makaronom, a potem zgodnie oddadzą tytuł Hiszpanom. Może to nie jest idealnie odwzorowany styl Barcy, ale mimo wszystko - a jego triumf byłby bardzo cenny. Nie rozumiem tego hejtu na ten styl, on wymaga ogromnej precyzji i dogrania, jak doskonale naoliwiona maszyna. W meczu z Portugalią brakowało nieco tego oleju, może nawet bardziej niż zwykle. Cóż, ale nawet tak grająca Hiszpania jest dobra. Zresztą sprawiedliwie trzeba przyznać, że Portugalia rozpracowała Hiszpanię, a ci razili nieskutecznością. Trochę mi ich żal, oprócz chu.jka pepe i płaczristiano, który mam nadzieję tym zje.baniem akcji pod koniec i zachowaniem przy karnych nie zdobędzie złotej piłki. Chociaż może to go paradoksalnie uratowało, gdyby zje.bał ostatni strzał to byłby pośmiewiskiem całego świata.

 

Ronaldo ma juz zlotą piłkę od gola na 2:1 na Camp Nou.

 

Deal with it.

 

 

 

A gra hiszpanow przypomina dawną grę włóchów lub Chelsea z obecnego sezonu LM wiec nie wiem jak mozna sie tym jarac xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...