Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Może na europejskich stronach będzie popołudniu, w komentarzach pod newsem jest takie coś:

 

Onna76_NL | March 2nd, 2009 at 12:10 pm

 

Umm ... isn't that US only? Gonna try it out, this looks amazing! Truly my huge compliments for improving.

 

Rolling on the Floor, Jeff has sure improved his trophy level until now :-D

 

Jeff Rubenstein replied on March 2, 2009 at 12:36 pm

 

Anyone with a PSN ID can use this!

 

Z drugiej strony nikt bezpośrednio nie powiedział, że Europa też to dostanie dzisiaj :\

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

4. Will my trophy card automatically update?

 

Unfortunately it currently does not. You need to re-login to each time to update your card. This is because we do not store your details for security reasons, so cannot re-login for you.

 

heh, to jednak nie dla mnie

tak jak nie chce mi sie dodawac recznie kazdego pucharka z osobna tak (zakladajac, ze to dziala) nie bedzie mi sie chcialo co jakis czas aktualizowac tego

 

no ale nie od razu Rzym zbudowano

 

 

ps. tak, wiem, ze x360 ma to od poczatku, ma lepszego pada i lepsze teztury na big dadym w bioshocku

Odnośnik do komentarza

Hehehe - ja mam pocztę na Interii - pewnie nigdy up'a mi nie zrobią :D

 

A na poważnie - co ma jedno do drugiego? Playfire wyświetla przecież komunikat że powiadomi o upie e-mail'owo więc nawet jak nie dojdzie info z winy poczty to up i tak będzie.

 

 

Getting your trophy data...

 

Due to demand, this may take a while to complete.

 

Update: Due to high demand at the moment, we will send an email to (mój e-mail) when your trophycard is ready. During peak times this could take a while. You can now close this window.

Odnośnik do komentarza

Taki jest plan. Najpierw trzeba mieć pewność, że system działa i jest bezpieczny. Nie każdy może chcieć powierzyć playfire konto do swojego konta, nawet jeśli twierdzą, że ich nie zapisują.

 

Jeżeli rzeczywiście się okaże, że wszystko chodzi tip top, to rank będzie top 100 i będzie aktualizowany częściej.

Odnośnik do komentarza
moim zdaniem jeżeli to sprawnie będzie działać, to nie będzie trwało dlużej niż minute, a wtedy żadna filozofia.

zadna filozofia tak jak i zadna filozofia nie jest dodawanie tych pucharkow recznie, tylko ze mnie, az tak bardzo nie jara posiadanie w sygnaturce aktualnego levelu, by po kazdym zdobytym trofeum logowac sie na playfire

rozumiesz? koszt>zysk

 

 

niestety jara mnie Twoj ranking (nie mieszcze sie w pierwszej 50) i jak wymogiem bedzie playfire to pewnie sie dostosuje....

 

 

tak btw, ile czasu zajmuje Ci aktualizacja ranikngu?

w kazdym razie wielkie dzieki, ze Ci sie chce w to bawic i mam nadzieje, ze juz niedlugo nie bedziesz musial....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...