Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

A idź pan w c*uj z tą grą. Lekarstwo na jajogłowie dropi się z jaszczurek w jakiś ogrodach mega daleko ode mnie, gdzie nie dość że muszę iść kawałek, to jeszcze potem muszę ten kawałek wrócić. Ogólnie jakaś godzinka drogi. No i do tego zabiłem tego przydupasa i ostatnią godzinkę spędziłem nad farmieniem jakiś kolesi z jajkami na plecach, bo przeczytałem gdzieś że oni dropią lekarstwo. Póki co bezskutecznie.

 

Głupia gra.

Odnośnik do komentarza

A idź pan w c*uj z tą grą. Lekarstwo na jajogłowie dropi się z jaszczurek w jakiś ogrodach mega daleko ode mnie, gdzie nie dość że muszę iść kawałek, to jeszcze potem muszę ten kawałek wrócić. Ogólnie jakaś godzinka drogi. No i do tego zabiłem tego przydupasa i ostatnią godzinkę spędziłem nad farmieniem jakiś kolesi z jajkami na plecach, bo przeczytałem gdzieś że oni dropią lekarstwo. Póki co bezskutecznie.

 

Głupia gra.

to jajko zjada dusze i dzieki temu rośnie, jak sie wylęgnie bedziesz miał aliena na glowie ktory moze atakować zamiast kopniaka

ale jest to raczej malo przydane, idz szukaj jaszczurek na drzewach, wygladaja jak dwu-głowe węże

 

głowna sprawa z jajkiem to to że jak je masz możesz kupwoać czary od goscia ktorego zabiłeś... wiec już nie mozesz :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Wiem. Jak go zabiłem to nie dropnął lekarstwa. A musiałem go zabić, bo jak się zapytał czy chcę zostać sługą to powiedziałem, że nie i później mnie nie chciał wpuścić dalej. W każdym razie już sobie poradziłem. Jest skrót z bagien do Firelink i z Firelink do Darkroot to już rzut beretem. Nie było tak źle.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem swój forest run z k/d 72:3 . Zauważyłem przy okazji kilka ciekawych rzeczy.

 

1h Atak Great Axem robi głupiego stunlocka-można nawalać aż się typa zabije albo skończy się stamina, jeden typ mnie tak zjadł. Nic nie dało się zrobić.

 

Najbardziej użytecznym spellem PVP jest God Wraith, finiszer niesamowity.

 

Fog ringa używają faggoty tylko, dlatego jak widzę takiego od razu Tranquil Walk of Peace odpalam.

 

Dark Sword jest op, rżnąłem nim jak chciałem każdego.

 

Backstaby można robić Z BOKU. Nie wiem z czego to wynika ale tak działa, nie musiałem gościa obchodzić, wystarczyło,że był ustawiony do mnie bokiem.

 

Homing Soul Mass trafia ludzi z fog ringiem ale trzeba bardzo blisko stanąć.

 

3v1 miałem, black phantom i 2 z lasu. Osom.

 

Hidden weapon jest cholernie śmieszne, zwłaszcza jak jest typ z tarczą i włócznią.

 

Japończycy biegają nago i robią backstaby pięścami (serio ; O, z jednym przez 5 minut robiłem PRAISE THE SUN, spoko ludzie)

 

Nie dostałem żadnego hejt mejla!

 

Pvp jest osom, naprawią fog ringa żebym mógł zwolnić slot za tranquila i jedziem dalej.

 

 

A, zapomniałem.

 

Dark Souls aka faceci biegający w spódnicach hue hue

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...