Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Il Brutto napisał:

Teraz jak sobie troche pograłem w 1 to dotarło do mnie jakim regresem była część 2. Dobrze, że ogrywałem wszystko na odwrót bo pewnie na bieżąco to byłbym strasznie rozczarowany kontynuacją. 

 

Ano. Dwójka nie jest tak dobra w level designie, umieszczeniu przeciwników itd. Ale pewnie zaraz Kazub mi na chatę wjedzie i wytłumaczy czemu system walki w dwójce jest lepszy (nie jest).

Odnośnik do komentarza

Dwójka jest podobno najlepsza dla tych, co w DS szukają wrażeń PvP.
Dla tych, co pokonują singla, DSII jest zawodem na wielu płaszczyznach. Mimo wszystko cieszę się, że ogrywałem je po kolei (ba! w odstępie tygodnia - wyrobiłem się z platyną w DS tuż przed premierą DSII), bo mogłem jeszcze bardziej docenić jedynkę :)
No i w sumie dwójeczką początkowo byłem zachwycony, dopiero po jakichś 5h dotarło do mnie, że sporo rzeczy tu nie gra :)

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Ale ten Capra Demon to głupi boss. Zginąłem oczywiście dwa razy, przez kamerę i wielkość areny. No strasznie słabo zaprojektowana walka. Motyl też kek. Pootwierało mi się teraz tyle dróg, że nie wiem gdzie iść XD Tam za kowalem nie pójdę, bo klęczy jakiś (pipi)any diabeł, co strzela prądem, boję się go. Hydra też jest przerażająca, więc nie-e. Chyba najlepiej będzie iść do tego pierwszego dzwonu, tak myślę. Katakumby, smocza dolina i ta głębia za Caprą na później. 

 

Jak poznać, który lewvel ogniska mamy rozpalony? Da się tylko raz rozpalić, czy więcej?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
15 minut temu, Rozi napisał:

Ale ten Capra Demon to głupi boss. Zginąłem oczywiście dwa razy, przez kamerę i wielkość areny. No strasznie słabo zaprojektowana walka. Motyl też kek. Pootwierało mi się teraz tyle dróg, że nie wiem gdzie iść XD Tam za kowalem nie pójdę, bo klęczy jakiś (pipi)any diabeł, co strzela prądem, boję się go. Hydra też jest przerażająca, więc nie-e. Chyba najlepiej będzie iść do tego pierwszego dzwonu, tak myślę. Katakumby, smocza dolina i ta głębia za Caprą na później. 

 

Jak poznać, który lewvel ogniska mamy rozpalony? Da się tylko raz rozpalić, czy więcej?

 

tego diobła z prądem na luzie możesz obejść

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czezare napisał:

Zdobyłem Claymore`a i rozwinąłem go do +5. Da się go bardziej ulepszyć? Co oznacza liczba znajdująca się w kółeczku w lewym górnym rogu interfejsu obok krechy życia, np 05 lub 06?

humanity potrzebujesz do farmienia tutaj nie wiem ile maks, do zamianyw człowieka z powrotem (jak byś chciał kogoś przyzwać do pomocy lub być napadanym) i można poświęcić jedną hummanty na ognisko dla dodatkowych 5 estusów przy odradzaniu się przy tym ognisku.

 

Rozwinąć da się bardziej. Np po zabiciu motylka zdobędziesz na wiezy kamień który po oddaniu kowalowi pozwoli ci broń+ 5 zamienić w broń divine (przydatne w katakumbach na szkielety). Jest też do zdobycia ember który pozwala do plus 10 ale to wpada samo po drodze do drugiego dzwonu (podnoś wszystko po drodze)  No i wiele innych kamieni znajdziesz w grze dzięki którym ulepszysz broń inna magią niż divine.

Edytowane przez blantman
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rozi napisał:

Ale ten Capra Demon to głupi boss. Zginąłem oczywiście dwa razy, przez kamerę i wielkość areny. No strasznie słabo zaprojektowana walka. Motyl też kek. Pootwierało mi się teraz tyle dróg, że nie wiem gdzie iść XD Tam za kowalem nie pójdę, bo klęczy jakiś (pipi)any diabeł, co strzela prądem, boję się go. Hydra też jest przerażająca, więc nie-e. Chyba najlepiej będzie iść do tego pierwszego dzwonu, tak myślę. Katakumby, smocza dolina i ta głębia za Caprą na później. 

 

Jak poznać, który lewvel ogniska mamy rozpalony? Da się tylko raz rozpalić, czy więcej?

 

Ja go kąsałem luczkiem xD 

 

I teraz w sumie nie wiem gdzie isc najlepiej. :dafuq:

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rozi napisał:

Są jakieś lokacje, które da się pominąć pomimo dokładnego wylizywania ścian?

Tak na przykład painted world lub powrót do undead asylum. Nie przejmowałbym się tym jednak przy pierwszym przejściu. W drugim możesz sobie poradnik jakiś uruchomić i zobaczyć co cie ominęło 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...