Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Bardzo nie lubię w Soulsach takich miejscówek jak Blighttown z truciznami i innym bagnem, strasznie mnie takie coś wkurwia.

 

Ale pajęczyca zdechła, do tych ruin na dole nie schodzę jeszcze, bo wyglądają hardkorowo. Póki co każdy boss dosyć prosty - gargulce za trzecim razem (nawet ogon urwałem), tylko ten ognisty oddech był ciężki do wymanewrowania, jak we dwóch zaczynali zionąć; Mega Wagina - XD szanujmy się, jeden z łatwiejszych bossów w serii; Queelag przyszpiliła mnie za pierwszym razem do ściany i dowaliła mieczem, ale za drugim razem bulkazmaslem.mp4. Także póki co nie jest trudno. Oczywiście przy O&S będę to zapewne odszczekiwał, będąc na granicy wylewu krwi do mózgu, ale zoboczymy. Tyle mam możliwości pójścia, że chyba uderzę na hydrę, bo za bardzo cwaniakuje. Claymore FTW.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj wpadłem do anor londo i kurde chyba czas coś ulepszyć bo drake sword zaczyna przeszkadzać. Zastanawiam się tylko czy pójść w great sworda czy sworda. W każdym razie bawie się piromancja ale to zawsze opcja dodatkowa a nie mój main attack. Lubię jednak przywalic czymś bezpośrednio. Chyba czas zwolnic i zabawić się w jolly cooperation bo dołączyłem do sun bro. Ciekawe na którym bossie będzie najlepiej. 

 

 

@Rozimasz z blighttown "szybkie" wyjscie windą zaraz obok ogniska przy bosie. Ta winda obok kołowrotku. Nie jest to może fast travel ale spokojnie w 5-10 min wyjdziesz. A i w tamtych rejonach znajduje się następna dusza fire keeper aby wzmocnić estus na +2. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
7 godzin temu, blantman napisał:

Ja dzisiaj wpadłem do anor londo i kurde chyba czas coś ulepszyć bo drake sword zaczyna przeszkadzać. Zastanawiam się tylko czy pójść w great sworda czy sworda. W każdym razie bawie się piromancja ale to zawsze opcja dodatkowa a nie mój main attack. Lubię jednak przywalic czymś bezpośrednio. Chyba czas zwolnic i zabawić się w jolly cooperation bo dołączyłem do sun bro. Ciekawe na którym bossie będzie najlepiej. 

 

 

@Rozimasz z blighttown "szybkie" wyjscie windą zaraz obok ogniska przy bosie. Ta winda obok kołowrotku. Nie jest to może fast travel ale spokojnie w 5-10 min wyjdziesz. A i w tamtych rejonach znajduje się następna dusza fire keeper aby wzmocnić estus na +2. 

Coooooo.jpg

 

Ognisko przy bossie? W sensie w tej jaskini przy bagnie? Czy jeszcze jakieś jedno jest? Windy i duszy fire keeper nie widziałem, ale staram się grać bez poradnika xd

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jedno ognisko jest zaraz na początku lokacji z lawą jak zejdziesz na dół. Drugie jest za iluzoryczna ściana piętro niżej niż dzwon. 

A dusza strażniczki ognia jest nad tą kolową windą w pomieszczeniu z psami. Jak ja podniesiesz to odpala się ukryty quest.

Blighttown ma mnóstwo zakamarków do zwiedzenia. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Z lawą czyli już po wejściu do Ruin? A to ognisko jest zaraz pod dzwonem? Trochę bez sensu, bo przecież są bardzo blisko siebie. Windy też nie widziałem xd

 

Ale mówimy nadal o Blighttown, czy o Demonical Ruins?

Odnośnik do komentarza

w ogole skonczylem z tydzien temu god of wara i (wiem, ze to inne gry) w te stare soulsy gra sie po prostu lepiej.

 

roznorodnie, taktycznie, trudniej, wieksza roznorodnosc przeciwnikow. no (pipi)a.

 

tez latam z claymorem +5, cios pod r2 idealny na waskie korytarze. ale czarny rycerz dropnal mi black knight ultra greatsword i powolutki ciulam sile na niego.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jesteś w pomieszczeniu gdzie zabiłes w drugi dzwon. Idziesz piętro niżej i za iluzoryczna ściana masz ognisko. Schodzi na sam dół do lokacji z lawą i zaraz masz kolejne. 

Tak działają soulsy. Czasem masz dwa obok siebie ale jedno ukryte. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ta winda jest w tym samym pomieszczeniu ale odblokujesz skrót do niej dopiero pod koniec Demon Ruins. 

Chyba że Blantmanowi chodzi o kołową windę z której się wysiada, idziesz na samą górę, przez tunel i na wprost już na zewnątrz będzie przejście do windy, ktora zabierze cie bodajże do tunelu z ogniskiem w darkroot garden albo do firelink shrine. Te dwa przejścia zawsze mi się myliły.

Ilość przejść i jak to wszystko jest połączone to jakaś miazga. :obama:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole ale mu tlumaczycie xD

 

"Jak wydostac sie z BT na gore":

 

Z ogniska na samym dole BT (tego w "rurze odplywowej" gdzie wyjscie prowadzi prosto do bajora a na prawo skreca sie do bossa pajaka) nalezy udac sie wlasnie w prawa strone i idac caly czas przy scianie w koncu dojdzie sie do windy "z kolowrotkiem", ktora prowadzi na gore a po drodze mozna zgarnac dusze firekeepera ale latwe to nie jest bo duzo zatrutych strzalek i psi gangbang. Winde prawdopodobnie przeoczyles bo skupiles sie na dojsciu z ogniska do gorki z bossem i wyminieciu typow rzucajacych kamienie.

 

 

 

Winda kolo drugiego dzwona czy tam w pomieszczeniu za sekretna sciana to tylko skrot do dolnych Demonic Ruins, ale zanim on ja uruchomi to jeszcze duzo czasu minie.

 

Odblokowanie dlc moim zdaniem banalne. O wiele trudniej przeoczyc zejscie do Ash Lake, nie mowiac juz o wykonaniu do konca mini questow z npcami (tego debila z wiadrem na glowie i sloncem na plecach i tego drugiego debila z cebula na glowie).

 

Mam nadzieje ze pomoglem, a teraz wracam do piwnicy i juz nie czytam wiecej tych obrzydliwie lukrowanych spustow nad gra ktora na poczatku jest 9/10 a laduje pod koniec ledwo w okolicach 7/10. #teamDeS

  • Plusik 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
7 godzin temu, Mejm napisał:

Ja pier.dole ale mu tlumaczycie xD

 

"Jak wydostac sie z BT na gore":

 

Z ogniska na samym dole BT (tego w "rurze odplywowej" gdzie wyjscie prowadzi prosto do bajora a na prawo skreca sie do bossa pajaka) nalezy udac sie wlasnie w prawa strone i idac caly czas przy scianie w koncu dojdzie sie do windy "z kolowrotkiem", ktora prowadzi na gore a po drodze mozna zgarnac dusze firekeepera ale latwe to nie jest bo duzo zatrutych strzalek i psi gangbang. Winde prawdopodobnie przeoczyles bo skupiles sie na dojsciu z ogniska do gorki z bossem i wyminieciu typow rzucajacych kamienie.

 

 

 

Winda kolo drugiego dzwona czy tam w pomieszczeniu za sekretna sciana to tylko skrot do dolnych Demonic Ruins, ale zanim on ja uruchomi to jeszcze duzo czasu minie.

 

Odblokowanie dlc moim zdaniem banalne. O wiele trudniej przeoczyc zejscie do Ash Lake, nie mowiac juz o wykonaniu do konca mini questow z npcami (tego debila z wiadrem na glowie i sloncem na plecach i tego drugiego debila z cebula na glowie).

 

Mam nadzieje ze pomoglem, a teraz wracam do piwnicy i juz nie czytam wiecej tych obrzydliwie lukrowanych spustow nad gra ktora na poczatku jest 9/10 a laduje pod koniec ledwo w okolicach 7/10. #teamDeS

 

Plus bez czytania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...