Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Gram Knightem i niby nie przekraczam udźwigu, ale jak robię unik, to mój rycerzyk wali o glebę jak Salah w ostatnim meczu. Jak mu ściągnę zbroję, to już jest ok. Ale goły nie będę biegła przecież. Co robię źle? :dunno:

Nie przypominam sobie żeby w DS2 i DS3 uniki były takie ciężkie. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Za duży udźwig kolego. Im większy tym rolki wolniejsze. To że mieścisz się w granicy to nie oznacza że wszystko będzie leciutkie. Pierścień Havela twoim rozwiązaniem. :lapka:

Statystykę od udźwigu też możesz podbić. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, McDrive napisał:

Kapra padł przy piątym podejściu. Yayebie. Powalona miejscówka do walki.


Można nieco system oszukać i przed walka przerzucić kilka bomb na jego arenę. Straci nieco energii i jego wspólnicy padną trupem (jeszcze większym niż są obecnie). :diablo:
 

15 godzin temu, chris85 napisał:

Ten Claymore to jakiś Mesjasz broni? 

Kurde te 60 FPSów, to powinno być standardem w tej serii. 


Może nie tyle mesjasz, co miecz, który spokojnie można w sąsiedztwie takich oręży jak Dark Sword, czy Zweihander umieścić jako jedną z najciekawszych zabawek tego typu.
Kombo zasięg i siła robią swoje, podobnie jak to, że można go zdobyć już w pierwszych godzinach zabawy i po właściwym ulepszeniu zasadniczo korzystać z niego nawet przy NG(++).

Co do k/s - racja. :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
20 minut temu, McDrive napisał:

Kapra padł przy piątym podejściu. Yayebie. Powalona miejscówka do walki.

No właśnie o to chodziło w tej walce, poje.bana miejscówka. 

 

Używasz schodów, włazisz na góre blokujesz i on spadnie na dół i atak. Easy

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem jak łatwo można jeden mieczyk zdobyć przy śpiącym smoku. Idealny do katakumb. Pobiegłem tam wybiegajac z blighttown bo pomyliłem kierunki. Pewne rzeczy jednak się zapomina po latach. W każdym razie polecam podbiec do śpiącego smoka szybko wziąć itemy i najwyżej zginąć. Fajny mieczyk i spoko tarcza. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sylvan Wielki napisał:


Można nieco system oszukać i przed walka przerzucić kilka bomb na jego arenę. Straci nieco energii i jego wspólnicy padną trupem (jeszcze większym niż są obecnie). :diablo:

Bez przesady. Jakbym miał bawić się w lamerskie metody walki to lepiej gry nie kupować :P

2 godziny temu, _Be_ napisał:

No właśnie o to chodziło w tej walce, poje.bana miejscówka. 

 

Używasz schodów, włazisz na góre blokujesz i on spadnie na dół i atak. Easy

Na schody wszedłem tylko po to aby ekran o odzyskaniu dusz mi znikł. Później to walka na równym :P

 

1 godzinę temu, chris85 napisał:

Taką sytuację miałem przed chwilą :lapka:

 

U mnie ten boss też spadł niestety :( Walczyłem z nim przy tej wyrwie. Stał plecami do przepaści i gdy zjechałem mu jedną trzecią paska to wyleciał. Bulwa.

 

Podobają mi się te podziałki na paskach zdrowia i staminy. Szkoda, że kolejne części serii soulsborne były tego pozbawione.

Odnośnik do komentarza

to moj pierwszy kontakt z jedynka, wlasnie ubilem kapre. nawet estus nie zszedl jeden.

 

poczatki bloodborne (od tego zaczalem) to byl dramat, potem ds2 tez niekiedy (iron keep, jezuuu), ale trojka i (jak na razie) jedynka ida dosc lekko.

 

jak to jest z tym licznikiem w lewym gornym rogu? raz zdechlem i nie chcialo mi sie wracac bo mialem jakies 500 dusz i teraz biegam z 0. to zle?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał:

To jest Humanity. Zwiększa drop, możesz rozpalać ogniska po więcej Estusów i używać znaków przyzywania.

 

Czy Gargulce to trudny boss? Bo trochę za szybko zdechły xd

Nie są trudne. Dodatkowo jak dużo pod levelowałeś przed walką to ona jest śmiesznie prosta. 

 

Mam szczęście w tym przejściu wypadło mi hełm ze świniaka i gargulca. Mam bronie i tarcze black knightow. Prawie zawsze coś ekstra mi wypada. Nie pamiętam aby drop rate był tak częsty chyba po prostu fart. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...