Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Faith 50 lub za pomoc jako white phantom wymaganie faith zmniejsza się o 5. Czyli jak pomożesz 8 razy komuś ubić bossa to będziesz musiał mieć tylko 10 faith żeby dołączyć. Generalnie nie warto do nich dołączać, chyba że robisz faith build lub zamierzasz się ich cały czas trzymać. Najlepszy miracle wymaga pozostania z nimi. Lightning spear zabiera jakiś śmieszny dmg, nie wiem jak z lepszą wersją.

Odnośnik do komentarza

Heh, ostatni boss tym razem padł na cztery riposty z Black Knight Greatsword i Hornet Ring (NG). Chyba BK Greataxe zadaje jeszcze większe obrażenia. Ciekawe, czy byłby na trzy. :)

 

BTW, oglądałem kawałek streamu gościa, który ciął GS Artoriasa z str/dex 40 i faith/int 20+ statami na NG+5... Moja katana robiła taki sam dmg na NG+. :P

 

BTW2

Leo Ring - One of the special rings granted to the four knights of Gwyn. The Leo Ring belonged

to Ornstein the Dragonslayer. This ring strengthens counters with pierce weapons.

His lugged spear is said to have sliced a boulder in two.

 

Hawk Ring - One of the special rings granted to the four knights of Gwyn. The Hawk Ring belonged to

Hawkeye Gough, who led the Greatarchers. Boosts bow range, so that arrows fly

like they were shot by Gough's great bow, which took down high-flying dragons.

 

Hornet Ring - One of the special rings granted to the four knights of Gwyn. The Hornet Ring

Belonged to the Lord's Blade Ciaran. By boosting critical attacks, its wearer can

annihilate foes, as Ciaran's dagger laid waste to Lord Gwyn's enemies.

 

Wolf Ring - One of the special rings granted to the four knights of Gwyn. The Wolf Ring belongs to Artorias the Abysswalker.

 

Artorias had an unbendable will of steel, and was unmatched with a greatsword.

 

Takie coś znalazłem jak przeglądałem opisy w grze. Jakby ktoś chciał trochę lore. Artorias i Ornstein byli jedynymi z 4 rycerzy Gwyna, którzy żyli kiedy gracz zaczynał Dark Souls. Wygląda na to że Artorias nadal żyje.

Wątpię żeby to był błąd w tłumaczeniu.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

@Crying_Wolf, mój guru ;)

Wiem że lubisz katany. Czy latałeś z Washing Pole?. Wydaje się że ma duży zasięg :) . Poza tym jaką broń polecałbyś na postać pod Faith.

Washing Pole mam Divine +10. Używam jej tylko przy Gravelordzie na trzech szkieletów, bo mam faith 10. :P Sama broń całkiem fajna, ale durability ma bardzo niskie. Mało jej ogólnie używałem, bo Iaito i Uchigatana mi idealnie pasują. Zwłaszcza Iaito.

Szczerze z tego co widzę to ludzie śmigają z tym co lubią. Jak podoba ci się jakaś broń i zestaw jej ruchów to bierz i ulepszaj. :)

Bronie z duszów bossów raczej nie skalują się z faith, np. Dragonslayer Spear głównie korzysta z dex.

Wiem, że po patchu Grant, który wypada z black phantoma Leeroy'a w Tomb of the Giants będzie miał S scaling z faith, ale wymaga też sporo str żeby to unieść. To taka wielka maczuga.

 

Jakby co to tutaj możesz sobie obadać wszystkie bronie po patchu ze swoimi statami:

https://sites.google.com/site/darksoulstats/dark-souls-calculators/divine

 

Bierzesz click to edit, podajesz swoje staty i dmg obliczy się z maksymalnym ulepszeniem broni. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...