Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie dżordż był tak dumny z obsadzenia tego koła, że nie mógł się powstrzymać.

Zacznijmy od tego, że żadnego ducha Anakina/Vadera nie powinno być, bo chu/j z tym, że kiedyś był dżedajem, jak przekonwertował się na sithyzm i jako sith umarł. Gdyby miał game over jako jedi, to Luke nie miałby czego palić na stosie. Just Lucas thing.

 

No właśnie pod sam koniec zrozumiał swoje błędy i dostał 'odkupienie'. Inaczej by się nie pojawił.

 

Ale nie ma co, jest trochę sprzeczności, nawet w samej starej trylogii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako, że rozgorzała dyskusja nt screenera The Hateful Eight garść statystyk najbardziej piraconych pozycji 2015 roku wg Variety

  • Interstellar (2014): 46,762,310
  • Furious 7 (2015): 44,794,877
  • Avengers: Age of Ultron (2015): 41,594,159
  • Jurassic World (2015): 36,881,763
  • Mad Max: Fury Road (2015): 36,443,244
  • American Sniper (2014): 33,953,737
  • Fifty Shades of Grey (2015): 32,126,827
  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014): 31,574,872
  • Terminator: Genisys (2015): 31,001,480
  • Kingsman: The Secret Service (2015): 30,922,987

 

 

Co ciekawe w 2014 tytuł najbardziej pożądanego filmu przypadł Wolf of Wall Street z wynikiem 30 milionów pobrań co pokazuje, że z roku na rok coraz więcej ludzi ściąga z sieci. Ten rok to też rekord jeśli chodzi o wycieki materiałów do sieci. Podobno producenci filmu Tarantino posłali sprawę do FBI by wyśledziły sprawcę przecieku.

http://screenrant.com/pirated-films-2015-interstellar-furious-7/

Odnośnik do komentarza

Też jestem pierwszym rocznikiem gimbazy i nie trafiłeś. Bo harry potter już wtedy był . Ja czytałem chyba 3 tomy właśnie w gimbazie. To że wcześniej przeczytałem władce pierścieni i Sapkowskiego niczego nie zmieniło :D. Swoją drogą jestem z pokolenia co się jarało filmem wiedźmin.... byłem na tym w kinie :frog: Nigdy nikt mnie tak w (pipi)a nie zrobił jak reżyser tego filmu

Odnośnik do komentarza

Książki rzeczywiście wyszły przed 2001, ale marketingowy szał p.t. Wszyscy Czytamy Harrego przypadł u nas w mediach właśnie w okolicach premiery adaptacji. A że niektórzy dziecinni rówieśnicy również czytali, to whatever. Jako dojrzały psychoemocjonalnie14-latek i odbiorca poważnej fantastyki skutecznie się od nich odcinałem.

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Książki rzeczywiście wyszły przed 2001, ale marketingowy szał p.t. Wszyscy Czytamy Harrego przypadł u nas w mediach właśnie w okolicach premiery adaptacji. A że niektórzy dziecinni rówieśnicy również czytali, to whatever. Jako dojrzały psychoemocjonalnie14-latek i odbiorca poważnej fantastyki skutecznie się od nich odcinałem.

W takim razie Ty stara dupa jesteś. :obama: 

Odnośnik do komentarza

 

Czytać Mroczną Wieżę w gimbazie i w 2016 dalej nie mieć ekranizacji.  :frog:

Nie bój boba, produkcja rusza powoli do przodu. Mają reżysera (Nikolaj Arcel), mają prawdopodobnego aktora (Idris Elba jako rewolwerowiec. Choć to niepotwierdzone info, to potwierdzone jest, że trwają z nim rozmowy) i mają scenarzystów (jednym z nich jest Akiva Goldsman, z którym bywa różnie). Boję się, że Sony łakome na jakąś wielką i dochodową serię, znów stworzy bajzel porównywalny ze Spider-Manem i Mroczna Wieża okaże się być g.ównem obes.ranym. Oby nie, ale jest takie prawdopodobieństwo.

 

No ja nie wierzę w jakość ekranizacji, film Mroczna Wieża żeby oddać atmosferę książki musiałby mieć niewiele dialogów, długie ujęcia, być trochę jak spaghetti western, trochę jak Andriej Rublow Tarkowskiego. Najlepszą podstawą pod ekranizację jest zdaje się szósty tom, nie znaczy że ekranizację tego tomu chciałbym najbardziej obejrzeć, ale łatwo sobie wyobrazić jego przekład na scenariusz filmowy. Piątego tomu nie ma co ekranizować bo

Siedmiu Samurajów i Siedmiu Wspaniałych już istnieje (choć gdyby aktorzy dopisali to mogłoby być ciekawie

, czwartego sie nie da zekranizować dobrze, bo

dzieci

. No zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...