Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Może jakaś dobra (i mądra) dusza będzie w stanie rozwiązać mój problem.

 

Po odpaleniu MC, gra się wywala. Średnio co 5 minut. Najgorzej jak jesteś w trakcie kopania, bo jak włączasz grę ponownie to jesteś "wmurowany" w ścianę, w której grzebałeś i zaczynasz się dusić i giniesz po chwili.

Najpierw jest black screen, a po kilku sekundach takie coś wychodzi na jaw oczom mym:

 

http://img814.imageshack.us/img814/1825/mcerror.jpg

 

 

 

- system: Win 7

- Java instalowana i reinstalowana dziś trzykrotnie

- żadnych problemów z Javą ogólnie. Tylko MC się wypieprza.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czemu, ale od kiedy wyszły edytory pozwalające na zrobienie OLBRZYMICH budowli w 30 minut jakoś kompletnie mi ta gra zbrzydła pod względem "wow, ale <cokolwiek>". 0 sugerowania, sam jutro w końcu uploadne na yt filmik z mojego zamku stworzonego w 100% w grze, ale... jest niesmak. ;]

Dokładnie. Nic nie zastąpi własnoręcznie zbudowanej bazy gdzieś po drugiej stronie wyspy gdzie przez kilka godzin się zbiera surowce transportowane następnie wagonikiem do głównej bazy, gdzie odbywa się procedura budowy... obowiązkowo z respawnami gdy montujemy klocki kilkadziesiąt klocków powyżej powierzchni... klockowatej ziemii. Niech klocki będą z Wami!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nie wiem czemu, ale od kiedy wyszły edytory pozwalające na zrobienie OLBRZYMICH budowli w 30 minut jakoś kompletnie mi ta gra zbrzydła pod względem "wow, ale <cokolwiek>". 0 sugerowania, sam jutro w końcu uploadne na yt filmik z mojego zamku stworzonego w 100% w grze, ale... jest niesmak. ;]

Dokładnie. Nic nie zastąpi własnoręcznie zbudowanej bazy gdzieś po drugiej stronie wyspy gdzie przez kilka godzin się zbiera surowce transportowane następnie wagonikiem do głównej bazy, gdzie odbywa się procedura budowy... obowiązkowo z respawnami gdy montujemy klocki kilkadziesiąt klocków powyżej powierzchni... klockowatej ziemii. Niech klocki będą z Wami!

 

nie bardzo rozumiem, bo najeżdżasz teraz na samą grę - tak jak opisałeś - tak powinno się budować, niezależnie od tego jak ch'ujowo to dla kogoś brzmi. używanie jakichś edytorów to oszustwo i tyle, nic więcej.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy nie używać. Nie wiem z czym macie problem. Słaba wola?

 

Wyraźnie napisałem, że wszelkie "budowle" nie stanowią już dla mnie źródeł zachwytu, bo każdy może użyć takiego edytora - i tylko tyle - więc tutaj nie chodzi o to, czy ja tego używam żeby się pobawić i później chce mi się płakać, bo nie jestem tru gejmerem ;/, tylko o to, że skoro każdy może zbudować coś wielkiego w kilka minut to każdą jednolitą budowlę można uznać za dzieło stworzone przy pomocy edytora. Ja jak budowałem zamek, który kiedyś w końcu zuploaduję, nic nie używałem, ale nie widzę problemu, żeby tak jak scuff pobawić się INVeditem. Ten drugi program, nie do edycji ekwipunku, tylko do edycji mapy, inaczej się nazywa.

 

 

 

 

Nie zaczyna się dyskusja o wyższości grania z innymi programami, tylko zaczyna się dyskusja o tym, że te edytory - mimo że zabawa z INVeditem jest przednia - zepsuły grę pod względem "popatrzcie jaką gwiazdę śmierci zrobiłem" - bo teraz widać, że te wszystkie OLBRZYMIE budowle zostały zrobione przy pomocy tego, a chłopaczki tak motzno się chełpią tymi swoimi wyczynami. ;)

 

 

 

Edytowane przez LegionPolski
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle Minecraft jest grą przeszłości, która trafiła na czasy internetowe. Przecież tutaj właśnie całą zabawą jest własnoręczne budowanie, własnoręczne wydobywanie i własnoręczne poznawanie świata. A w tych czasach ludzie z lenistwa wchodzą sobie na jakieś fora, czy poradniki, sprawdzają przepisy na różne przedmioty, sprawdzają, jakie jeszcze rzeczy da się znaleźć i po prostu spłycają sobie grę. Ja, kiedy zacząłem grać i dałem grę też sąsiadowi, czułem się, jakbym wrócił do połowy lat '90. Specjalnie nie sprawdzałem niczego w necie, sąsiad przychodził zajarany, że znalazł nowy materiał, albo odkrył, jak stworzyć cośtam i był klimat. Ja jestem zdecydowanie zwolennikiem czystego grania w MC. Tak daje najwięcej satysfakcji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tzn. ładniejszy może być, bo "ładność", to odczucie absolutnie subiektywne. Ale "lepszy technicznie", to już obiektywne określenie. Choć też przyznam, że mi się podoba, lubię po prostu ten świat, jest taki pozytywny, ale jednak częściej czynnik "wow", pod względem czysto graficznym występuje w Crysisie2.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...