Skocz do zawartości

Wódka


standby

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt, zapomniałem już dawno o dylematach typu Heavy Rain vs Whiskey :P

Dzięki za wyjaśnienie sytuacji, zawsze miałem wewnętrznego hejta do Roziego widząc jak chwali "rudą", gdy tak bardzo nie lubię smaku whisky. Jeśli to jednak znaczy "żołądkowa gorzka" to jak najbardziej na propsie. Może jutro sobie kupię, dziś po tostach i dwóch piwach limit kaloryczny wyczerpany.

Odnośnik do komentarza

ja już nie pamiętam smaku zwykłej żołądkowej gorzkiej, chociaż pamiętam że pare lat temu żołądkowa miętowa wchodziła mi tak gładko że padłem przed sylwestrem ;p

 

od paru miesięcy pije żołądkową deluxe - czyli zwykłą "białą" wersje, ma neutralny smak który nie gryzie sie z colą czy sokiem w przeciwieństwie do kolorowych (ale miętowa jak sie pija ją samą to serio wchodzi jak masło)

 

 

btw serio ponownie polecam niebieskiego powearde jako rozcieńczacz do wódki, piękny niebieski drink, w smaku prawie nie czuć wódy, można się tym nieźle zrobić

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co Cię skłoniło do myślenia, że student-konsolomaniak miałby wydać więcej niż 20 zł na alkohol zamiast na gierki i inne rozrywki. Oczywiście chodzi o:

 

zoladkowa-gorzka-450l-40-hustawka.jpg

 

nie ma gorszej wódki

 

nie ma też gorszej kombinacji niż dzienny studenciak jarający się rudą.

 

Taka kombinacja od razu mi się kojarzy z nieśmiesznymi kucami z akademika "cho podjierdolimy mu parówki z lodufki xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem co Cię skłoniło do myślenia, że student-konsolomaniak miałby wydać więcej niż 20 zł na alkohol zamiast na gierki i inne rozrywki. Oczywiście chodzi o:

 

zoladkowa-gorzka-450l-40-hustawka.jpg

 

nie ma gorszej wódki

 

nie ma też gorszej kombinacji niż dzienny studenciak jarający się rudą.

 

Taka kombinacja od razu mi się kojarzy z nieśmiesznymi kucami z akademika "cho podjierdolimy mu parówki z lodufki xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

 

Ale ty jesteś kur.wa głupi faktycznie XDDD

 

I kuce-studenci nie jarają się Rudą, tylko cytrynówką. Ruda jest dla nadludzi, więc rozumiem, że może ci nie smakować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...