Skocz do zawartości

Wódka


standby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

 

A z czym pijesz te wódę? Bo ja to ani czystej, ani w drinach nie lubię, niewódkowy jestem całkowicie.

z czym popadnie, zwykle z colą albo pepsi twist, czasem ze spritem, czasem z sokiem pomarańczowym, albo z czarnym frugo. czyli serio z byle czym, wązne żeby troche zabić smak i tyle

 

A nie lepiej jak juz chlejesz te januszowe driny zamiast wódy kupic rum, tequile, mocny likier, gin, i zrobic sobie cos fajnego porzadnego co tez zabije smak podłego żywota yana?

 

Chociaz tobie najbardziej pasuje absynt

Odnośnik do komentarza

 

A nie lepiej jak juz chlejesz te januszowe driny zamiast wódy kupic rum, tequile, mocny likier, gin, i zrobic sobie cos fajnego porzadnego co tez zabije smak podłego żywota yana?

 

Chociaz tobie najbardziej pasuje absynt

 

nie wiem po co mam przepłacać za jakiś alkohol skoro i tak staram się zabić jego smak za pomocą pepsi, ja nie pije dla smaku tylko dla efektu

 

a absynt ostatnio piłem z 10 lat temu, i był to naprawde fajnt absynt który miał 70%, dobry szit to był. chociaż ja źle po nim skończyłem ale i tak go doceniam. a teraz jakieś szajsy absytny 40% co to ma być? słabo, poprotu słabo

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja dzisiaj pierwszy raz zrobiłem tzw. "Kukułkówkę" (Porterówkę, Przepalankę, Ajsówkę oraz Cytrynówkę mam już obcykane),

no i za parę dni Wam powiem czy rzondzi, ale próbując roztworu bez spirytu już czuć było, że będzie hit jak skurwesyn \m/

 

Za czasów liceum miałem takiego znajomego gorzelnika, co na każdą imprezę przynosił ajsówkę, zitrona, no i oczywiście kukułkówkę - zacny trunek, na pewno Ci zasmakuje.

Z kolei znajomy metalurg pędzi wódę ze wszystkiego co się da, próbował nawet z kaszy, choć nie wiem jak to możliwe. Mówił, że jak chce, to nawet z cegły może zrobić. Ja tam mu wierzę.

Odnośnik do komentarza

rzyganko we wszystkich kolorach teczy <3

 

bylem niedawno u kumpla, kupilismy sobie kolorowe wodki sobieskiego - karmelowa, zurawinowa i mandarynkowa. karmelowa strasznie slodka, prawie w ogole nie czuc smaku wodki, zurawinowa mniej slodka, smak wodki bardziej wyczuwalny, przy mandarynkowej smaku juz nie czulem :)

 

A jak głowa na drugi dzień, odpadała ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...